02143859
ایران ، تهران

مهاجرت به کانادا

مهاجرت یکی از تصمیم‌های مهم زندگی است که باید با تفکر و تامل صورت گیرد. قبل از هر چیزی شما باید به دنبال مقصد مناسب باشید. در دنیا، قاره آمریکا پس از اروپا بیشترین میزان جذب مهاجر را دارد. اما اینکه بخواهیم به کدام کشور از این قاره مهاجرت کنیم، تصمیم مهمی است که باید با تحقیق و تفحص صورت گیرد. کانادا یکی از بهترین کشورهای قاره آمریکا از نظر داشتن شرایط ایده‌آل زندگی است. مهاجرت به کانادا می‌تواند از بهترین تصمیم‌های زندگی شما باشد و روند زندگی‌تان را دگرگون کند. اما قبل از اینکه به فکر مهاجرت به این کشور باشید، باید اطلاعات لازم در خصوص این کشور و شرایط زندگی در آن را کسب کنید. تا انتهای این مطلب با مجموعه مهاجرتی بالدانو همراه باشید تا با تمامی راه‌های مهاجرت به این کشور آمریکایی آشنا شوید. آشنایی با راه‌های مهاجرت می‌تواند فرآیند اخذ اقامت را ساده تر کند. همچنین می‌توانید از مشاوره رایگان بالدانو برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید.

سرویس رایگان

مشاوره و راهنمایی رایگان

هنوز کشور مورد نظر خود را انتخاب نکرده‌اید یا نمی‌دانید کدام نوع مهاجرت برای شما بهتر است؟ همکاران ما شما را راهنمایی می‌کنند!

دریافت مشاوره رایگان

همکاران ما در ساعات کاری با شما تماس خواهند گرفت.کانادا

قبل از اینکه تصمیم به مهاجرت بگیرید، باید در خصوص کشور مقصد اطلاعات و شناخت کافی را به دست آورید. کانادا یکی از بهترین کشورهای دنیا از نظر میزان جذب سالیانه مهاجر است. هر ساله جمعیت قابل ملاحظه‌ای به این کشور پهناور سفر می‌کنند تا در آن ساکن شوند. شرایط اقتصادی مناسب، داشتن جاذبه‌های طبیعی بسیار زیبا و آب و هوایی مناسب سبب شده مهاجرت به کانادا در کشور ما نیز رواج پیدا کند.

این کشور، بهشتی برای عاشقان طبیعت است. کوهستان‌های پر از برف، سواحل بسیار زیبا و مناظر طبیعی چشم نواز سبب شده، کانادا جزء زیباترین کشورهای جهان باشد. برخی گمان می‌کنند کانادا، کشوری سردسیر و تنها با یک نوع آب و هوای سرد و برفی است، اما واقعیت، تفاوت زیادی با این ادعا دارد. شهرهای جنوبی این کشور دارای آب و هوایی معتدل هستند. به ادامه مطلب توجه کنید تا با شهرهای مهم کانادا، جمعیت، موقعیت در زمین و دین مردم این کشور آشنا شوید.

کانادا

موقعیت مکانی کانادا

کانادا شمالی‌ترین کشور قاره آمریکا است. کانادا پس از روسیه، دومین کشور پهناور جهان است. کشوری که با مساحت 9984671 کیلومتر مربعی خود شرایط بسیار ایده‌آلی را برای مردم ایجاد کرده است. تراکم جمعیت در کانادا کم است و شهرها از یکدیگر فاصله زیادی دارند. پایین بودن تراکم جمعیت به خاطر جمعیت اندکی است که در این سرزمین پهناور زندگی می‌کنند. کانادا با این وسعت تنها 40 میلیون نفر جمعیت دارد. قرار گرفتن در یک موقعیت مکانی مناسب سبب شده، میزان بارندگی سالیانه این کشور بالا باشد.

این کشور پهناور تنها با کشور آمریکا همسایه است. موقعیت مکانی ایده‌آل و بارش سالیانه مناسب در کنار مساحتی که این سرزمین دارد، باعث شده است انواع محصولات کشاورزی و محصولات طبیعی در خود کانادا تولید شوند و نیازی به واردات محصولات کشاورزی احساس نشود. موقعیت مکانی و وسعت این کشور سبب شده، کانادا جزء مهم‌ترین صادرکنندگان محصولات کشاورزی باشد. همه این مسائل می‌توانند نشانه‌های خوبی برای مهاجرت به کانادا باشند.

اقتصاد کانادا

برای اینکه بدانید کشور انتخابی شما، برای مهاجرت مناسب است یا نه، باید به بعد اقتصادی کشور مقصد توجه کنید. اقتصاد یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید برای مهاجرت به کانادا در نظر بگیرید. کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان از نظر اقتصادی و شرایط مناسب برای زندگی است. این کشور در لیست 5 کشور برتر اقتصادی دنیا قرار دارد.

شرایط اقتصادی مناسب باعث شده کیفیت زندگی مردم این کشور به شدت بالا باشد. کانادا از نظر کیفیت زندگی در لیست 10 کشور برتر دنیا قرار دارد. واحد پولی این کشور، دلار کانادا است. اقتصاد خوبی که کانادا دارد سبب شده هزینه‌های زندگی در کانادا پایین باشد تا مردم به راحتی به هر چه نیاز دارند دسترسی پیدا کنند. با در نظر گرفتن بعد اقتصادی این سرزمین، می‌توانید مهاجرت به کانادا را در اولویت انتخاب کشور مقصد برای مهاجرت قرار دهید.

اقتصاد کانادا

دین مردم کانادا

در جمعیت 40 میلیونی کانادا مردم با دین‌های مختلفی زندگی می‌کنند. کانادا به عنوان یک کشور چند دینی به حساب می‌آید و دین رسمی در آن وجود ندارد. اما بد نیست بدانید اکثر مردم این کشور، مسیحی هستند. کانادا یک کشور چند فرهنگی است و مردم آن پیرو دین‌های گوناگونی هستند.

در کانادا شما مردمی با دین‌های مختلفی همچون اسلام، یهودیت، هندوئیسم و بودیسم را مشاهده می‌کنید. این دین‌های ذکر شده بخش ناچیزی از دین مردم کانادا را تشکیل می‌دهند. حدود 50 درصد مردم ساکن کانادا، مسیحی می‌باشند. این ادیان ذکر شده در بین مردم را می‌توان 8 درصد از جمعیت 40 میلیون نفری کانادا دانست. حال که با دین مردم کانادا آشنا شدید، باید شهرهای مهم این کشور را بشناسید تا اطلاعات کافی برای مهاجرت به کانادا را در اختیار داشته باشید.

شهرهای مهم کانادا

برای مهاجرت به کانادا، آشنایی با شهرهای مهم و بهترین شهرها برای مهاجرت کردن، از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید قبل از تصمیم‌گیری برای مهاجرت به کانادا، شهرهای مهم این کشور را بشناسید تا بدانید پس از رسیدن به این کشور سرسبز، باید به کدام شهر مراجعه کنید. حال به ادامه مطلب توجه کنید تا با مهم‌ترین شهرهای کانادا آشنا شوید.

شهرهای مهم کانادا

تورنتو

تورنتو یکی از بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت به این کشور است. این ابر شهر می‌تواند نمونه بسیار خوبی از شکل و شمایل کشورهای آمریکایی باشد. ابر شهر تورنتو بزرگترین شهر این کشور به حساب می‌آید. کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، بهتر است برای اقامت به شهر تورنتو فکر کنند. گستردگی این شهر به قدری است که می توان آن را جزء بزرگترین شهرهای دنیا دانست. این شهر بزرگترین خیابان جهان را نیز در اختیار دارد.

ویژگی و شاخصه اصلی تورنتو را برج‌های بسیار بلند و آسمان خراش‌های سر به فلک کشیده تشکیل می‌دهند. اگر هدف خود از مهاجرت به کانادا را آغاز یک کسب و کار تازه می‌دانید، بهتر است در تورنتو ساکن شوید. تورنتو نزدیک‌ترین شهر به شهرهای آمریکایی می‌باشد. ابر شهر تورنتو از نظر داشتن شرایط رفاهی برای سکونت نیز، از جمله شهرهای ایده‌آل و استاندارد دنیا است.

اتاوا

اتاوا، پایتخت کشور کانادا و یکی از زیباترین شهرهای این کشور است. اتاوا از نظر داشتن جاذبه‌های گردشگری و مناطق طبیعی جزء متنوع‌ترین کشورهای دنیا است. برای مهاجرت به کانادا می‌توانید پایتخت این کشور را انتخاب کنید. خیل عظیمی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی کانادا در این شهر قرار گرفته‌اند.

اتاوا به خاطر داشتن جاذبه‌های گردشگری و مراکز تفریحی بسیار زیاد، مقصد مناسبی برای اقامت به حساب می‌آید. اکثر مردم ساکن در این شهر را مسیحیان تشکیل می‌دهند. برخی از دانشگاه‌های معتبر کانادا نیز در همین شهر قرار دارند. در اتاوا موزه‌های زیادی نیز مشاهده می‌شوند. شما می‌توانید در این شهر گالری ملی کانادا را مشاهده کنید. شهر اتاوا در تابستان و زمستان، میزبان قایق سواران و اسکیت بازهای زیادی است.

بهترین شهرها برای مهاجرت به کانادا

بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، به دنبال این هستند تا در ارزان‌ترین شهرها اقامت کنند. یکی از مسائل بسیار مهم در زمان مهاجرت به کانادا، یافتن ارزان‌ترین و به‌صرفه‌ترین شهرها برای سکونت است. در این قسمت از گروه مهاجرتی بالدانو قصد داریم 3 مورد از ارزان‌ترین شهرهای کانادا برای اقامت را به شما معرفی کنیم.

ساسکاتون، ویندزور و شهر همیلتون از ارزان‌ترین شهرها برای مهاجرانی هستند که به کانادا می‌آیند. شهر ساسکاتون به خاطر داشتن مراکز علمی بسیار زیاد به عنوان یک شهر علمی شناخته می‌شود. درخواست اقامت در این شهر علمی، بسیار پایین است. همین مسئله سبب شده هزینه‌های زندگی به خصوص هزینه مسکن در این شهر پایین باشد. شهر ویندزور نیز شهر کارخانه‌های کانادا است. در این شهر کارخانه‌های خودرو به وفور مشاهده می‌شوند. ویندروز را می‌توان جزء اقتصادی‌ترین شهرهای کانادا دانست چرا که اقتصادش به دانشگاه‌ها و خدمات دولتی وابستگی دارد.

شهر همیلتون یکی‌دیگر از مقاصد ارزان کانادا برای زندگی است. قدرت اقتصادی مردم این شهر بسیار بالا است. هزینه‌های زندگی در این شهر اعم از هزینه مسکن، خوراک و پوشاک حدود هزار و پانصد دلار تخمین زده شده است. همیلتون نه تنها در کانادا بلکه در دنیا نیز جزء به‌صرفه‌ترین شهرها برای اقامت است.

انواع راه‌های مهاجرت به کانادا

حال که با کانادا و شرایط زندگی در آن آشنا شدید و دانستید که اقامت در این کشور تا چه حد می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد، باید در خصوص راه‌ها و انواع مهاجرت به کانادا نیز اطلاعات لازم را کسب کنید. آشنایی با راه‌های مهاجرتی و اخذ اقامت کانادا می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر به کانادا مهاجرت کنید. در ادامه قصد داریم با گروه مهاجرتی بالدانو، در زمینه راه‌های مهاجرت به این کشور با شما صحبت کنیم. اطلاعاتی که در ادامه در خصوص انواع مهاجرت به کانادا کسب می‌کنید، توسط کادری مجرب و متخصص از مجموعه مهاجرتی بالدانو در اختیارتان قرار داده شده است. به ادامه مطلب توجه کنید.

انواع راه های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق کار

یکی از شایع‌ترین انواع روش‌های مهاجرت به این کشور، اخذ اقامت کاری است. گرفتن پیشنهاد کاری و داشتن آفر از سمت کارفرما می‌تواند شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا را فراهم کند. برخی از شهرهای کانادا به نیروی کار، نیاز بالایی دارند. شما باید ابتدا لیست مشاغل مورد نیاز این شهرها را مطالعه کنید و پس از داشتن شرایط لازم و کسب توافق، پیشنهاد رسمی دریافت کنید. البته باید به تخصص و سابقه کار خود بیش از هر چیزی توجه کنید.

پس از این که پیشنهاد رسمی کار در کانادا را دریافت کردید، می‌توانید به کانادا سفر کنید و اقامت موقت این کشور را دریافت کنید. اقامت کاری تنها 3 سال اعتبار دارد اما شما می‌توانید با داشتن سابقه کار در همین 3 سال، اقامت دائم را دریافت کنید. مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار کانادا یکی از آسان‌ترین راه‌های مهاجرت به این کشور است.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

تحصیل در کانادا یکی‌دیگر از ساده‌ترین راه های مهاجرت به کانادا می‌باشد. کانادا با داشتن دانشگاه‌های بسیار بزرگ، سالانه دانشجویان زیادی را پذیرش می‌کند. طبق آمار دریافت شده، سالانه حدود 120 هزار دانشجو برای اقامت به کانادا سفر می‌کنند. شما می‌توانید با انتخاب مهاجرت تحصیلی به کانادا در دانشگاه‌های بین‌المللی این کشور از جمله مونترال، پتیسن،تورنتو، وسترن، کالج تاکسون ریور،مک گیل، مک مستر، کالج بریمار و بادول به تحصیل بپردازید.

تحصیل در دانشگاه‌های این کشور به صورت شبانه روزی است. سطح علمی بالای دانشگاه‌ها و هزینه معقولی که برای شهریه در نظر گرفته شده، شرایط مهاجرت به کانادا را راحت کرده است. شما می‌توانید در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های کانادا تحصیل کنید. هزینه سالیانه تحصیل از 15 تا 50 هزار دلار کانادا می‌باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

امروزه بازار مهاجرت از طریق ازدواج حسابی داغ است. یکی از روش‌های بسیار شایع مهاجرت به کشورهای اروپایی و حتی کشورهای قاره آمریکا، مهاجرت از طریق ازدواج با فردی است که تبعه آن کشور را دارد. ازدواج با فردی که تبعه کانادایی دارد می‌تواند باعث اقامت شما در آن کشور شود. البته نباید برای مهاجرت دست به هر کاری بزنید و تن به ازدواج صوری دهید.

وبسایت‌های غیرقانونی و همسریابی زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند. نباید به هیچ وجه تحت تاثیر این وبسایت ها قرار گیرید. ازدواج صوری تنها برای اقامت می‌تواند جریمه سنگینی همچون ممنوعیت ورود به کانادا، زندان و جرایم مالی زیادی برایتان داشته باشد. به این موارد ذکر شده برای راه‌های مهاجرت به کانادا می‌توان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، کارآفرینی، مهاجرت افراد خاص مانند هنرمندان و ورزشکاران و تولد فرزند در کانادا را اضافه کرد.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

خدمات مهاجرت به کانادا

همان‌طور که می‌دانید، سالانه تعداد زیادی مهاجر برای کسب اقامت در کانادا مراجعه می‌کنند. اما اینکه خدمات مهاجرت به کانادا چگونه است و به چه صورت می‌توان خیلی سریع وارد آن شد، به کسب یک سری از اطلاعات نیاز دارد. Express entry یک سیستم مدیریت انتخاب از بین متقاضیانی است که برای مهاجرت به این کشور و متقاضیان طراحی شده. سیستم  Express entry به صورت کاملا الکترونیکی فعالیت می‌کند و با در نظر گرفتن چندین شاخصه، اجازه مهاجرت به کانادا را به برخی از متقاضیان می‌دهد.

با آمار به دست آمده از این سیستم کسانی که بیشترین امتیاز را دریافت کنند، می‌توانند اقامت دائم کانادا را کسب کنند. این سیستم درخواست کاندیداها را برای 3 برنامه مهاجرت مدیریت می‌کند. نیروی متخصص کار، نیروی کار فنی و حرفه ای و نیروی تجربه کار کانادایی، 3 شاخه ای هستند که می‌توانید از طریق آن ها اقامت دائم بگیرید.

مشاوره مهاجرت به کانادا

همه کسانی که قصد مهاجرت به این کشور آمریکایی را دارند، به صحبت کردن با مشاور و کارشناس نیاز دارند تا اطلاعات و راهنمایی‌های کافی را در اختیارشان قرار دهد. ما در مجموعه مهاجرتی بالدانو آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در خصوص مهاجرت به کانادا هستیم. کافی است با کارشناسان و متخصصان ما تماس برقرار کنید تا با جزئیات مهاجرت به کانادا آشنا شوید.

4.1/5 - (7 امتیاز)
57 دیدگاه
فریبا احمدی

لطفا راهنمایی کنید با ویزای کاری هزینه مهاجرت شرکت شما چقدر هست؟

شبنم نصیری

با سلام
لطفا برای مشاوره رایگان تلفنی با شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید.

علی بهرامی

میخوام ویزای کار کانادا بگیرم. لیسانس مکانیک هستم عضو نظام مهندسی شهرستانمون هستم. دبیر متوسطه هم هستم

شبنم نصیری

سلام و احترام
برای مشاوره در مورد ویزای کار کانادا با کارشناسان ما به شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید.

زهرا طاهری

سلام ، من ۲۱ سالمه دانشجو سال اول مامایی هستم ،سطح زبان انگلیسیم advanced هست،و الانم دارم زبان میخونم و میخوام مدرک ۷ونیم ایلتس بگیرم و البته زبان فرانسوی مو هم از سطح صفر شروع کردم ب خوندن و میخوام ی مدرک نسبتا بالا بگیرم، و اینکه ی جا صحبت کردم که تو ی بهزیستی کار کنم به عنوان پرستار البته فقط برای کسب سابقه کار هدفمه‌.و الانم دارم دوره های پرستاری از کودک رو شرکت میکنم که مدرک بگیرم و یوی از اقوام مونم کانادا هستن که سه تا بچه کوچیک دارن و میتونن واسم جاب افر بفرستن ،البته زمانی که من بتونم کارامو پیش ببرم و تموم کنم تقریبا سه سالی طول میکشه،و الان میخواستم بدونم واسه سه سال آینده با شرایط:داشتن دو نیم سال سابقه کار ،گرفتن مدرک پرستاری کودک ،و سه سال تحصیلات دانشگاهی در رشته مامایی،مدرک ایلتس ۷ونیم زبان،و ی مدرک نسبتا بالای فرانسوی ،جاب افر،و ۲۴ سال سن (سه سال آینده ) آیا شانسی برای گرفتن ویزا ی کار کانادا رو دارم؟؟و اینکه چند درصده شانس گرفتن ویزا؟؟در ضمن با چن تا از دوستان گفتن که از طریق لاین تحصیلی اقدام کنم اما خانواده ی من متاسفانه شرایط خیلی خوبی برای ساپورت کردن من ندارن که من بتونم به عنوان دانشجو در کانادا تحصیل کنم .ممنونم میشم که بهم بگید شانسم چقدر هستش🙏🙏

شبنم نصیری

با سلام
شرایط شما توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد و با شما تماس گرفته می شود.

مریم رئیسی

سلام همسر من برق صنعتی خونده و ۱۲ سال است که در فولاد مبارکه سابقه کار دارد و در حال حاضر در قسمت امور اداری فولاد مشغول به کاره ، من هم لیسانس زبان و ادبیات فارسی و روانشناسی در ارشد خوندم و ۱۲ سال سابقه کار و بیمه در آموزش دارم . دو فرزند دختر ۴ ساله و ۱۹ ساله داریم .امکان مهاجرت برای خانواده ما هست یا خیر ؟

شبنم نصیری

با سلام
بله امکان مهاجرت به صورت کاری برای شما وجود دارد. برای مشاوره رایگان تلفنی با ما در تماس باشید.

با سلام بنده ۱۵ سال دارم . دارای مدرک سیکل هستم . زبانم متوسطه .رشتمم ریاضی هستش .
میخواستم بدونم شرایطش رو دارم که به کانادا سفر کنم؟

شبنم نصیری

با سلام
امکان تحصیل در کانادا برای شما وجود دارد. برای تماس با کارشناسان ما در تماس باشید.

ناشناس

با سلام من یک دختر ۱۶ساله هستم در رشته انسانی تحصیل میکنم
میخواستم بدونم که من چطور میتونم به کانادا برم و اونجا تحصیل کنم

شبنم نصیری

با سلام
امکان تحصیل در کانادا برای شما وجود دارد. برای مشاوره رایگان با شماره 02143859 تماس بگیرید.

احمد صحرایی

سلام ۴۹ ساله هستم و بازنشسته ۲۰سال سابقه کار برق صنعتی و ساختمانی دارم میخواستم ببینم میتوانم همراه همسر و پسرم به کانادا مهاجرت کنم ممنون میشم بفرمایید چگونه مهاجرت کنم

شبنم نصیری

با سلام
بله مهاجرت برای شما امکان پذیر است. برای مشاوره رایگان با شما تماس گرفته می شود. سپاس

فهیمه خالقی

سلام . من ۴۸ سال سن دارم بازنشسته اموزش و پرورش استثنایی و مجردم . مدرک تحصیلی روانشناسی بالینی و الان دانشجوی ارشد اموزش زبان انگلیسی هستم . چه شرایطی برای اقامت کانادا مناسب من هست ؟

شبنم نصیری

با سلام
شرایط شما باید بیشتر بررسی شود. برای مشاوره بیشتر با شما تماس گرفته خواهد شد.

هادی

من شرایطم برا کاره و مکانیکی بلدم رشتمم مکانیک خودرو میخاستم ببینم شرایط کار من ایجاد میکنع برم

شبنم نصیری

با سلام و سپاس
بله امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط با کارشناسان ما به شماره 02143859 تماس بگیرید.

محمد

سلام من جوشکار حرفی و فنی کارم ۲۸سالمه یک فرزند دارم میخواستم به کانادا مهاجرت کنم ایا شرایطی هست

شبنم نصیری

سلام و سپاس؛
در صورتی که مدرک دیپلم داشته باشید امکان مهاجرت به کانادا وجود دارد. برای مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید.

امیراحسان

سلام وقتتون بخیر
بنده اقایی ۳۴سالمه هستم با مدرک کارشناسی حسابداری،۶سال سابقه کار در قسمت مالی شرکتی معتبر دارم.به نظر شما بین کشورهای آلمان و کانادا کدامیک باتوجه با شرایط من درصد پذیرش شغلی بالاتری دارم؟؟

شبنم نصیری

با سلام
مدرک زبان شما در انتخاب کشور مورد نظر موثر است. سپاس

سید رضا

با سلام ،من 41 ساله هستم و تحصیلات دیپلم طراحی داخلی هستم و شغلم هم نجار هستم و مدرک فنی حرفه ایی و سابقه کار دارم ،میخواستم از طریق ویزای گردشگری وارد کانادا بشوم و اونجا به دنبال کار باشم تا جاب آفر از کارفرما بگیرم ،حالا سوال اینجاست ک با کارفرما به توافق رسیدیم آیا امکان داره ک ویزای گردشگری را تبدیل به ویزای کار کنم ،ممنون میشم پاسخ بدین .

شبنم نصیری

با سلام
بله امکان پذیر است ولی شرایط شما باید دقیق بررسی شود. برای مشاوره رایگان می توانید با شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید.

Hassan

سلام من ۳۱ سالمه دو فرزند دارم
لیسانس متالورژی دارم و ده ساله شغل ریختگری به عنوان کنترل کیفی و تولید قطعات ریختگری کار میکنم…به نظرتون کانادا برای من جایی هست

شبنم نصیری

با سلام
با شرایط ذکر شده می توانید برای جاب آفر کانادا اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 02143859 تماس بگیرید.

امیر حسین

با عرض درود بر مشاورین محترم
من مدرک کاری ندارم ولی سابقه کار در دکوراسیون منزل و سابقه برق ساختمان را دارم آیا با این شرایط که من دارم میتونم به کشور کانادا مهاجرت کنم؟

شبنم نصیری

با سلام
به احتمال زیاد بله. برای اخذ مشاوره با شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید.

الی

سلام وقت بخير من ۳۵ سالمه ولیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم با ۷ سال سابقه ترجمه ولی الان سالن زیبایی کار میکنم تاتو و کراتین کارم با ۱۸سال سابقه و مستر و مربی هستن در رشته زیبایی آیا میتونم از ویزای کاری یا جاب افر استفاده کنم و چطور باید اقدام کرد ممنون

شبنم نصیری

با سلام
بله. شما شرایط بسیار خوبی برای مهاجرت دارید. جهت اخذ مشاوره رایگان با شماره 02143859 تماس بگیرید.

رضا

سلام بنده 19 سالم هست و میخوام به کانادا مهاجرت کنم ببینید بنده یه اتباع هستم ولی متولد ایران پاسپورتمون طرح خانوار هست باید واس من جدا میشد تو 18 سالگی ولی نشد چون کشورمون خراب شد دیپلم میکانیک دارم بنظرتون میشه؟

محمدحسین آقایی

با سلام و وقت بخیر؛
با توجه به پیچیده بودن شرایطتان، بهتر است با شماره 02143859 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را بصورت رایگان راهنمایی کنند.

ناشناس

سلام وقتتون بخیر
من امسال کنکور دادم و رتبه ۲۸ کشوری کنکور شدم
برای مهاجرت به کانادا کی باید اقدام کنم ؟؟؟

شبنم نصیری

با سلام و وقت بخیر
جهت مشاوره با شماره 02143859 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را بصورت رایگان راهنمایی کنند.

رسول

سلام من ۲۶سالمه و مدرک مربیگری رزمی دارم میتونم با این مدرک به کانادا مهاجرت کنم

شبنم نصیری

سلام و وقت بخیر
جهت مشاوره با شماره 02143859 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را بصورت رایگان راهنمایی کنند.

مریم

سلام من ۳۵ ساله هستم و قصد مهاجرت به کانادا دارم از طریق کار در کانادا مدرکم فوق لیسانس حسابداری هست با ۱۰ سال سابقه کار و بیمه میشه راهنمایی های لازم رو بکنید

کارشناس

سلام و سپاس از شما. برای کار در کانادا برنامه های مختلف وجود دارد از جاب آفر تا ثبت شرکت و برنامه های اکسپرس اینتری. به نظر لازم هست شما برای مهاجرت به کانادا از طریق کار یک مشاوره رایگان از مجموعه استفاده کنید تا اطلاعات شما تکمیل شود.

محمد

سلام
من زنبورداری هستم و ۴۰ سالمه و دو تا بچه
میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟؟چه شرایطی داره و چقدر هزینه ؟

کارشناس

سلام سپاس از پیام شما. قطعا شدنی هست مهاجرت به کانادا ولی پیش نیاز لازمه یک مشاوره داشته باشین تا اطلاعات دقیق تری از شما داشته باشیم برای معرفی مسیر ولی با توجه به شرایط فعلی از گزینه سرمایه گذاری می توانید استفاده کنید و از روش مهاجرت تحصیلی به کانادا برای فرزندان اقدام کنید.

محمد

سلام. من بعد از عید قصد مهاجرت به کانادا دارم از طریق کار در کانادا. مدرک معمولی آشپزی با مهر وزارت فرهنگ و گردشگری دارم‌ خواستم بدونم هزینه وکیل برای مهاجرت چقدره
تشکر

کارشناس

سلام سپاس ابتدا باید شرایط شما بررسی شود هزینه های شما بستگی به روش مهاجرتی شما متفاوت خواهد بود . پشنهاد می کنم مشاوره رایگان مجموعه را از دست ندین.

شیرین

سلام خسته نباشید
بنده پزشک عمومی هستم از ارمنستان
شرایط خواندن تخصص پزشکی در کانادا به چه صورت هست

کارشناس

باید مدارک و شرایط شما بررسی شود همکاران ما در خدمت هستن. 02143859

فرامرز

سلام من میخواهم به کشور کانداسفر کنم میشه برایم معلومات بدهید که از کدام طریق اقدام کنم

کارشناس

سلام روش های زیادی وجود دارد با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است.

مهدی

سلام من ۴۵ ساله شغل طلا سازی با ۲۵ سال بیمه میتونید راهنمایی کنید متشکرم برزو

مهدی شریعتی

درود برشما
کسانی که مدرک دیپلم فنی دارند باید از طریق کارفرما درخواست ویزا انجام بدن ؟

کارشناس

سلام وقت بخیر در صورت قصد استفاده از برنامه جاب آفر کانادا را دارید بله و باید شرایط و دیگر الزامات را داشته باشید.

مصطفی دلیری

هزینه ی کالج زبان به تورنتو چقدر هست؟

کارشناس

سلام 5000الی 10000دلار در سال.

ارشیا سلیمانی.

سلام من 21سالم هست و رشته ی برق خوندم برای مقطع ارشد کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میدین؟

کارشناس

سلام سپاس از شما. باید شرایط و مدارک بررسی بشه انتخاب دانشگاه در مراحل بعدی است.

دنیا رضوی

سلام. من روانشناسی خوندم. میتونم برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم؟

کارشناس

سلام سپاس از شما. برای مهاجرت به کانادا باید شرایط شما بیشتر بررسی بشه. پیشنهاد می کنم مشاوره مجموعه ما رو داشته باشید.

نجمه نصیری

برای رشته های پیرا پزشکی کدام دانشگاه کانادا بهتر است؟

کارشناس

دانشگاه های بسیاری این رشته را ارائه می دهند و کیفیت آموزش بالایی دارند. از همکاران ما حتما مشاوره بگیرید.

سوال یا دیدگاهتان را مطرح کنید

اطلاعات تماس شما نمایش داده نخواهد شد و صرفا جهت اطلاع رسانی‌های بعدی است.

مشاوره بالدانو

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!