02143859
ایران ، تهران

درباره ما

آشنایی با موسسه مهاجرتی بالدانو

موسسه مهاجرتی بالدانو از زیرمجموعه‌های اصلی هلدینگ حقوقی مهاجرتی آرتا دادبان ایساتیس است. ما در بالدانو قرار نیست فقط مشاور شما باشیم؛ قرار نیست از فاصله‌ای دور فقط یک سری پیشنهاد و توصیه‌ به شما ارائه دهیم. هدف اصلی در موسسه مهاجرتی بالدانو، همراهی و هم‌یاری مهاجرین است. ما به شما کمک می‌کنیم تا یک برنامه‌ریزی مشخص برای فرایند مهاجرت خود داشته باشید. 

این برنامه‌ریزی متناسب با زندگی هر شخص بوده و با هدف پیدا کردن بهترین گزینه‌‌ها برای افراد خواهد بود. پس از این مرحله نیز باز شما را رها نخواهیم کرد. ارائه مشاوره‌های ادامه‌دار، پیگری مراحل طی شده و همراهی با مهاجرین جزء وظایف و خدمات ما در موسسه مهاجرتی بالدانو است. 

عکس دسته جمعی کارمندان و مدیران موسسه مهاجرتی بالدانو

مهاجرت تحصیلی

یکی از زمینه‌های مهاجرتی مهم در کشور، مهاجرت تحصیلی است. مشاورین بالدانو با تخصصی که در این زمینه دارند، به شما کمک می‌کنند تا بهترین مقصد را با بهترین خدمات آموزشی و رفاهی برای ادامه‌ی تحصیل خود انتخاب کنید. 

مهاجرت کاری؛ اخذ ویزای کار

اگر قصد دارید برای یافتن یک ثبات شغلی مناسب‌تر و درآمدی بهتر مهاجرت کنید، نیاز به اخذ ویزای کاری خواهید داشت. مشاورین ما در در بالدانو در مسیر گرفتن ویزای کاری و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت مهاجرت همراه و هم‌یار شما خواهند بود.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

اگر قصد دارید در کشوری دیگر سرمایه‌گذاری کنید و به این شکل قدم‌های اولیه برای مهاجرت را طی نمایید، نیاز به راهنمایی و مشورت خواهید داشت. ما در موسسه مهاجرتی بالدانو به شما کمک می‌کنیم تا متناسب با خواسته و فضای کسب و کاری خود، بهترین گزینه‌ را برای این کار پیدا کنید. اگر هم برنامه‌ای در ذهنتان دارید، ما شما را در رسیدن به این برنامه یاری خواهیم کرد.

سایر خدمات مهاجرتی

اگر خدماتی که نیاز دارید، خارج از سه گزینه‌ی بالاست، بازهم نگران نباشید. هدف ما حمایت از افرادی است که قصد ایجاد تغییرات بزرگی در زندگی خودشان دارند و برای این کار مهاجرت را انتخاب کرده‌اند. پس با مشاورین بالدانو تماس بگیرید و خواسته‌ی خودتان را مطرح کنید. تعهد می‌دهیم که در سریع‌ترین زمان در کنار شما باشیم.

آغاز یک زندگی نو

خدمات موسسه مهاجرتی بالدانو

خدماتی که در بالدانو به شما ارائه می‌شود، به نحوی است که تمامی نیازها و خواسته‌های مخاطبان را پوشش دهد. در ادامه نگاهی به خدمات اصلی بالدانو خواهیم انداخت.

تیم بالدانو

آشنایی با گروه بالدانو

موفقیت ما بدون این عزیزان حاصل نمی‌شد.

سوده کدخدازاده

مدیرعامل

مهیار محمدعلی

مدیر داخلی

نجمه نصیری

مسئول دفتر

سارا گلمکانی

مشاوره مهاجرت به اروپا

شبنم نصیری

کارشناس بازاریابی دیجیتال

سحر بابایی​

مشاور مهاجرت به کانادا

مهدیس جلالی

مشاور مهاجرت به آلمان

نگین سلطانی

کارشناس شبکه‌های اجتماعی

کشورهای فعال

لیست کشورهای فعال

در این بخش، لیست کشورهایی که در حال حاضر از طریق بالدانو برای مهاجرت می‌توانید اقدام کنید، آمده است.

قصد مهاجرت دارید؟

یک مشاوره رایگان مهمان ما هستید!

درباره موسسه مهاجرتی بالدانو

مشاوره بالدانو

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

فرم دریافت مشاوره رایگان
با پر کردن فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت