02143859
ایران ، تهران

مهاجرت به کانادا

مهاجرت یکی از تصمیم‌های مهم زندگی است که باید با تفکر و تامل صورت گیرد. قبل از هر چیزی شما باید به دنبال مقصد مناسب باشید. در دنیا، قاره آمریکا پس از اروپا بیشترین میزان جذب مهاجر را دارد. اما اینکه بخواهیم به کدام کشور از این قاره مهاجرت کنیم، تصمیم مهمی است که باید با تحقیق و تفحص صورت گیرد. کانادا یکی از بهترین کشورهای قاره آمریکا از نظر داشتن شرایط ایده‌آل زندگی است. مهاجرت به کانادا می‌تواند از بهترین تصمیم‌های زندگی شما باشد و روند زندگی‌تان را دگرگون کند. اما قبل از اینکه به فکر مهاجرت به این کشور باشید، باید اطلاعات لازم در خصوص این کشور و شرایط زندگی در آن را کسب کنید. تا انتهای این مطلب با مجموعه مهاجرتی بالدانو همراه باشید تا با تمامی راه‌های مهاجرت به این کشور آمریکایی آشنا شوید. آشنایی با راه‌های مهاجرت می‌تواند فرآیند اخذ اقامت را ساده تر کند. همچنین می‌توانید از مشاوره رایگان بالدانو برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید.

خدمات بالدانو در کشور کانادا

آنچه در این مقاله می‌خوانیم

قبل از اینکه تصمیم به مهاجرت بگیرید، باید در خصوص کشور مقصد اطلاعات و شناخت کافی را به دست آورید. کانادا یکی از بهترین کشورهای دنیا از نظر میزان جذب سالیانه مهاجر است. هر ساله جمعیت قابل ملاحظه‌ای به این کشور پهناور سفر می‌کنند تا در آن ساکن شوند. شرایط اقتصادی مناسب، داشتن جاذبه‌های طبیعی بسیار زیبا و آب و هوایی مناسب سبب شده مهاجرت به کانادا در کشور ما نیز رواج پیدا کند.

این کشور، بهشتی برای عاشقان طبیعت است. کوهستان‌های پر از برف، سواحل بسیار زیبا و مناظر طبیعی چشم نواز سبب شده، کانادا جزء زیباترین کشورهای جهان باشد. برخی گمان می‌کنند کانادا، کشوری سردسیر و تنها با یک نوع آب و هوای سرد و برفی است، اما واقعیت، تفاوت زیادی با این ادعا دارد. شهرهای جنوبی این کشور دارای آب و هوایی معتدل هستند. به ادامه مطلب توجه کنید تا با شهرهای مهم کانادا، جمعیت، موقعیت در زمین و دین مردم این کشور آشنا شوید.

کانادا

هرآنچه پیش از مهاجرت به کانادا باید بدانید

کانادا شمالی‌ترین کشور قاره آمریکا است. کانادا پس از روسیه، دومین کشور پهناور جهان است. کشوری که با مساحت 9984671 کیلومتر مربعی خود شرایط بسیار ایده‌آلی را برای مردم ایجاد کرده است. تراکم جمعیت در کانادا کم است و شهرها از یکدیگر فاصله زیادی دارند. پایین بودن تراکم جمعیت به خاطر جمعیت اندکی است که در این سرزمین پهناور زندگی می‌کنند. کانادا با این وسعت تنها 40 میلیون نفر جمعیت دارد. قرار گرفتن در یک موقعیت مکانی مناسب سبب شده، میزان بارندگی سالیانه این کشور بالا باشد.

این کشور پهناور تنها با کشور آمریکا همسایه است. موقعیت مکانی ایده‌آل و بارش سالیانه مناسب در کنار مساحتی که این سرزمین دارد، باعث شده است انواع محصولات کشاورزی و محصولات طبیعی در خود کانادا تولید شوند و نیازی به واردات محصولات کشاورزی احساس نشود. موقعیت مکانی و وسعت این کشور سبب شده، کانادا جزء مهم‌ترین صادرکنندگان محصولات کشاورزی باشد. همه این مسائل می‌توانند نشانه‌های خوبی برای مهاجرت به کانادا باشند.

اقتصاد کانادا

برای اینکه بدانید کشور انتخابی شما، برای مهاجرت مناسب است یا نه، باید به بعد اقتصادی کشور مقصد توجه کنید. اقتصاد یکی از مهم‌ترین مسائلی است که باید برای مهاجرت به کانادا در نظر بگیرید. کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان از نظر اقتصادی و شرایط مناسب برای زندگی است. این کشور در لیست 5 کشور برتر اقتصادی دنیا قرار دارد.

شرایط اقتصادی مناسب باعث شده کیفیت زندگی مردم این کشور به شدت بالا باشد. کانادا از نظر کیفیت زندگی در لیست 10 کشور برتر دنیا قرار دارد. واحد پولی این کشور، دلار کانادا است. اقتصاد خوبی که کانادا دارد سبب شده هزینه‌های زندگی در کانادا پایین باشد تا مردم به راحتی به هر چه نیاز دارند دسترسی پیدا کنند. با در نظر گرفتن بعد اقتصادی این سرزمین، می‌توانید مهاجرت به کانادا را در اولویت انتخاب کشور مقصد برای مهاجرت قرار دهید.

اقتصاد کانادا

دین مردم کانادا

در جمعیت 40 میلیونی کانادا مردم با دین‌های مختلفی زندگی می‌کنند. کانادا به عنوان یک کشور چند دینی به حساب می‌آید و دین رسمی در آن وجود ندارد. اما بد نیست بدانید اکثر مردم این کشور، مسیحی هستند. کانادا یک کشور چند فرهنگی است و مردم آن پیرو دین‌های گوناگونی هستند.

در کانادا شما مردمی با دین‌های مختلفی همچون اسلام، یهودیت، هندوئیسم و بودیسم را مشاهده می‌کنید. این دین‌های ذکر شده بخش ناچیزی از دین مردم کانادا را تشکیل می‌دهند. حدود 50 درصد مردم ساکن کانادا، مسیحی می‌باشند. این ادیان ذکر شده در بین مردم را می‌توان 8 درصد از جمعیت 40 میلیون نفری کانادا دانست. حال که با دین مردم کانادا آشنا شدید، باید شهرهای مهم این کشور را بشناسید تا اطلاعات کافی برای مهاجرت به کانادا را در اختیار داشته باشید.

شهرهای مهم کانادا

برای مهاجرت به کانادا، آشنایی با شهرهای مهم و بهترین شهرها برای مهاجرت کردن، از اهمیت بالایی برخوردار است. شما باید قبل از تصمیم‌گیری برای مهاجرت به کانادا، شهرهای مهم این کشور را بشناسید تا بدانید پس از رسیدن به این کشور سرسبز، باید به کدام شهر مراجعه کنید. حال به ادامه مطلب توجه کنید تا با مهم‌ترین شهرهای کانادا آشنا شوید.

شهرهای مهم کانادا

تورنتو

تورنتو یکی از بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت به این کشور است. این ابر شهر می‌تواند نمونه بسیار خوبی از شکل و شمایل کشورهای آمریکایی باشد. ابر شهر تورنتو بزرگترین شهر این کشور به حساب می‌آید. کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، بهتر است برای اقامت به شهر تورنتو فکر کنند. گستردگی این شهر به قدری است که می توان آن را جزء بزرگترین شهرهای دنیا دانست. این شهر بزرگترین خیابان جهان را نیز در اختیار دارد.

ویژگی و شاخصه اصلی تورنتو را برج‌های بسیار بلند و آسمان خراش‌های سر به فلک کشیده تشکیل می‌دهند. اگر هدف خود از مهاجرت به کانادا را آغاز یک کسب و کار تازه می‌دانید، بهتر است در تورنتو ساکن شوید. تورنتو نزدیک‌ترین شهر به شهرهای آمریکایی می‌باشد. ابر شهر تورنتو از نظر داشتن شرایط رفاهی برای سکونت نیز، از جمله شهرهای ایده‌آل و استاندارد دنیا است.

اتاوا

اتاوا، پایتخت کشور کانادا و یکی از زیباترین شهرهای این کشور است. اتاوا از نظر داشتن جاذبه‌های گردشگری و مناطق طبیعی جزء متنوع‌ترین کشورهای دنیا است. برای مهاجرت به کانادا می‌توانید پایتخت این کشور را انتخاب کنید. خیل عظیمی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی کانادا در این شهر قرار گرفته‌اند.

اتاوا به خاطر داشتن جاذبه‌های گردشگری و مراکز تفریحی بسیار زیاد، مقصد مناسبی برای اقامت به حساب می‌آید. اکثر مردم ساکن در این شهر را مسیحیان تشکیل می‌دهند. برخی از دانشگاه‌های معتبر کانادا نیز در همین شهر قرار دارند. در اتاوا موزه‌های زیادی نیز مشاهده می‌شوند. شما می‌توانید در این شهر گالری ملی کانادا را مشاهده کنید. شهر اتاوا در تابستان و زمستان، میزبان قایق سواران و اسکیت بازهای زیادی است.

بهترین شهرها برای مهاجرت به کانادا

بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، به دنبال این هستند تا در ارزان‌ترین شهرها اقامت کنند. یکی از مسائل بسیار مهم در زمان مهاجرت به کانادا، یافتن ارزان‌ترین و به‌صرفه‌ترین شهرها برای سکونت است. در این قسمت از گروه مهاجرتی بالدانو قصد داریم 3 مورد از ارزان‌ترین شهرهای کانادا برای اقامت را به شما معرفی کنیم.

ساسکاتون، ویندزور و شهر همیلتون از ارزان‌ترین شهرها برای مهاجرانی هستند که به کانادا می‌آیند. شهر ساسکاتون به خاطر داشتن مراکز علمی بسیار زیاد به عنوان یک شهر علمی شناخته می‌شود. درخواست اقامت در این شهر علمی، بسیار پایین است. همین مسئله سبب شده هزینه‌های زندگی به خصوص هزینه مسکن در این شهر پایین باشد. شهر ویندزور نیز شهر کارخانه‌های کانادا است. در این شهر کارخانه‌های خودرو به وفور مشاهده می‌شوند. ویندروز را می‌توان جزء اقتصادی‌ترین شهرهای کانادا دانست چرا که اقتصادش به دانشگاه‌ها و خدمات دولتی وابستگی دارد.

شهر همیلتون یکی‌دیگر از مقاصد ارزان کانادا برای زندگی است. قدرت اقتصادی مردم این شهر بسیار بالا است. هزینه‌های زندگی در این شهر اعم از هزینه مسکن، خوراک و پوشاک حدود هزار و پانصد دلار تخمین زده شده است. همیلتون نه تنها در کانادا بلکه در دنیا نیز جزء به‌صرفه‌ترین شهرها برای اقامت است.

انواع راه‌های مهاجرت به کانادا

حال که با کانادا و شرایط زندگی در آن آشنا شدید و دانستید که اقامت در این کشور تا چه حد می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد، باید در خصوص راه‌ها و انواع مهاجرت به کانادا نیز اطلاعات لازم را کسب کنید. آشنایی با راه‌های مهاجرتی و اخذ اقامت کانادا می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر به کانادا مهاجرت کنید. در ادامه قصد داریم با گروه مهاجرتی بالدانو، در زمینه راه‌های مهاجرت به این کشور با شما صحبت کنیم. اطلاعاتی که در ادامه در خصوص انواع مهاجرت به کانادا کسب می‌کنید، توسط کادری مجرب و متخصص از مجموعه مهاجرتی بالدانو در اختیارتان قرار داده شده است. به ادامه مطلب توجه کنید.

انواع راه های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق کار

یکی از شایع‌ترین انواع روش‌های مهاجرت به این کشور، اخذ اقامت کاری است. گرفتن پیشنهاد کاری و داشتن آفر از سمت کارفرما می‌تواند شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا را فراهم کند. برخی از شهرهای کانادا به نیروی کار، نیاز بالایی دارند. شما باید ابتدا لیست مشاغل مورد نیاز این شهرها را مطالعه کنید و پس از داشتن شرایط لازم و کسب توافق، پیشنهاد رسمی دریافت کنید. البته باید به تخصص و سابقه کار خود بیش از هر چیزی توجه کنید.

پس از این که پیشنهاد رسمی کار در کانادا را دریافت کردید، می‌توانید به کانادا سفر کنید و اقامت موقت این کشور را دریافت کنید. اقامت کاری تنها 3 سال اعتبار دارد اما شما می‌توانید با داشتن سابقه کار در همین 3 سال، اقامت دائم را دریافت کنید. مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار کانادا یکی از آسان‌ترین راه‌های مهاجرت به این کشور است.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

تحصیل در کانادا یکی‌دیگر از ساده‌ترین راه های مهاجرت به کانادا می‌باشد. کانادا با داشتن دانشگاه‌های بسیار بزرگ، سالانه دانشجویان زیادی را پذیرش می‌کند. طبق آمار دریافت شده، سالانه حدود 120 هزار دانشجو برای اقامت به کانادا سفر می‌کنند. شما می‌توانید با انتخاب مهاجرت تحصیلی به کانادا در دانشگاه‌های بین‌المللی این کشور از جمله مونترال، پتیسن،تورنتو، وسترن، کالج تاکسون ریور،مک گیل، مک مستر، کالج بریمار و بادول به تحصیل بپردازید.

تحصیل در دانشگاه‌های این کشور به صورت شبانه روزی است. سطح علمی بالای دانشگاه‌ها و هزینه معقولی که برای شهریه در نظر گرفته شده، شرایط مهاجرت به کانادا را راحت کرده است. شما می‌توانید در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های کانادا تحصیل کنید. هزینه سالیانه تحصیل از 15 تا 50 هزار دلار کانادا می‌باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

امروزه بازار مهاجرت از طریق ازدواج حسابی داغ است. یکی از روش‌های بسیار شایع مهاجرت به کشورهای اروپایی و حتی کشورهای قاره آمریکا، مهاجرت از طریق ازدواج با فردی است که تبعه آن کشور را دارد. ازدواج با فردی که تبعه کانادایی دارد می‌تواند باعث اقامت شما در آن کشور شود. البته نباید برای مهاجرت دست به هر کاری بزنید و تن به ازدواج صوری دهید.

وبسایت‌های غیرقانونی و همسریابی زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند. نباید به هیچ وجه تحت تاثیر این وبسایت ها قرار گیرید. ازدواج صوری تنها برای اقامت می‌تواند جریمه سنگینی همچون ممنوعیت ورود به کانادا، زندان و جرایم مالی زیادی برایتان داشته باشد. به این موارد ذکر شده برای راه‌های مهاجرت به کانادا می‌توان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، کارآفرینی، مهاجرت افراد خاص مانند هنرمندان و ورزشکاران و تولد فرزند در کانادا را اضافه کرد.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

خدمات مهاجرت به کانادا

همان‌طور که می‌دانید، سالانه تعداد زیادی مهاجر برای کسب اقامت در کانادا مراجعه می‌کنند. اما اینکه خدمات مهاجرت به کانادا چگونه است و به چه صورت می‌توان خیلی سریع وارد آن شد، به کسب یک سری از اطلاعات نیاز دارد. Express entry یک سیستم مدیریت انتخاب از بین متقاضیانی است که برای مهاجرت به این کشور و متقاضیان طراحی شده. سیستم  Express entry به صورت کاملا الکترونیکی فعالیت می‌کند و با در نظر گرفتن چندین شاخصه، اجازه مهاجرت به کانادا را به برخی از متقاضیان می‌دهد.

با آمار به دست آمده از این سیستم کسانی که بیشترین امتیاز را دریافت کنند، می‌توانند اقامت دائم کانادا را کسب کنند. این سیستم درخواست کاندیداها را برای 3 برنامه مهاجرت مدیریت می‌کند. نیروی متخصص کار، نیروی کار فنی و حرفه ای و نیروی تجربه کار کانادایی، 3 شاخه ای هستند که می‌توانید از طریق آن ها اقامت دائم بگیرید.

مشاوره مهاجرت به کانادا

همه کسانی که قصد مهاجرت به این کشور آمریکایی را دارند، به صحبت کردن با مشاور و کارشناس نیاز دارند تا اطلاعات و راهنمایی‌های کافی را در اختیارشان قرار دهد. ما در مجموعه مهاجرتی بالدانو آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در خصوص مهاجرت به کانادا هستیم. کافی است با کارشناسان و متخصصان ما تماس برقرار کنید تا با جزئیات مهاجرت به کانادا آشنا شوید.

مهاجرت به سایر کشورها

3.4/5 - (97 امتیاز)
222 دیدگاه
عبدالحمید

بخاطر وزنده گی بهتر

Ziaullah

من خواهان ادامه تحصیل در کشور میباشم افغان استم

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. همراه عزیز در صورت داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران حداقل به مدت 6 ماه، میتونید اقدام کنید. موفق باشید.

Ziaullah

من خواهان ادامه تحصیل در کشور میباشم

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. همراه عزیز در صورت داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران حداقل به مدت 6 ماه، میتونید اقدام کنید. موفق باشید.

رشید سلیمانی

هچکیروندارم

اسدالله لطیفی

کانادا

Jalaluddin safi

کاری

متین

سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالمه میخواستم مهاجرت ورزشی کنم به کانادا مدرک تحصیلی دیپلوم کامپیوتر و ورزشی قهرمانی آسیایی و بین‌المللی و مربیگری دارم ایا امکان مهاجرت هست و کل هزینه مهاجرت چقدر میشود
خیلی ممنون …

نگین سلطانی

سلام روزتون بخیر. متاسفانه بالدانو در حال حاضر اقدامی برای ویزاهای ورزشی ندارد. موفق باشید.

شیما

سلام وخسته نباشید ما ی خانواده چهار نفره هستیم پاسپورت واقامت قانونی ایران و داریم ولی اهل کشور افغانستانیم می‌خوابیم اگه بشه از طریق ویزای کاری اقدام به مهاجرت به کانادا داشته باشیم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

نگین سلطانی

سلام، دوست عزیز، سایر شرایط مهاجرت نیاز به بررسی های بیشتری داره. توصیه میکنیم که حتما برای مشاوره اولیه رایگان با ما تماس بگیرید. شماره تماس : ۰۲۱۴۳۸۵۹

Azimjawadi360@gmail.com

افغان استم برای در خواست ویزای کانادا

نگین سلطانی

سلام. همراه عزیز، در صورت داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران و سایر شرایط، امکان اقدام هست. جهت بررسی شرایط با ۰۲۱۴۳۸۵۹ تماس بگیرید. کارشناسان ما در بالدانو مشورت لازم رو بهتون میدن.

علی میرزا بوچانی

سلام من دندان‌پزشک هستم حدود 18سال کار دندان‌پزشک ی میکنم قصد مهاجرت به کانادا دارم لطفاً راهنمایی کنید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. میتونید از طریق جاب آفر یعنی مهاجرت کاری اقدم کنید، البته به شرط داشتن مدرک زبان. موفق باشید.

سید فهیم سادات

سلام وقت شما بخیر منم مهاجرت به کانادا دوست دارم و شرایط شغلی هم دارم مثل ام دی اف کاری و شرایط تحصیلی هم دارم اگر توضع راجع به شرایط کاری ویا تحصیلی که رفتن ساده تر باشد را توضع بدیم ممنون میشم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. اگر 3 سال سابقه کاری دارید بهتره برای مهاجرت کاری اقدام کنید که در حد آیلتس جنرال 4 یا 5 رو لازم داره. موفق باشید.

فرید احمد طاهری

شرایط سخت

محمدعلی خنفرادی

سلام من خیلی دوست دارم با خانواده ب خارج جهت زندگی و کار برم خارج ولی متأسفانه سرمایه ندارم لطفأراهنمایی کنید چکار کنم رشته های کاریم؛جوشکاری؛لوله کشی آب؛راننده هستم ولی اینجا امنیت شغلی ندارم….

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای پاسخگویی به این مورد نیاز هست که شرایط دیگه هم بررسی بشه. پیشنهاد میکنیم که با ۰۲۱۴۳۸۵۹ تماس بگیرید و در این مورد مشاوره تلفنی و رایگان رو از کارشناسان بالدانو دریافت کنید. موفق باشید.

مهدیس شعبانی

برای مهاجرت نیاز به راهنمایی دارم

نگین سلطانی

سلام همراه عزیز. جهت دریافت مشاوره اولیه رایگان و تلفنی، لطفا با ۰۲۱۴۳۸۵۹ تماس بگیرید. کارشناسان بالدانو راهنماییتون میکنند.

Bardiagamr@gmail.com

سلام
من الان دهنم و میخوام برای کلاس یازدهم دبیرستان تحصیلی برم کانادا و میخوام برم سهر ونکوور
حداقل بودجه چقدره برای دبیرستان های اونجا

نگین سلطانی

سلام. همراه عزیز، برای اطلاع از شهریه ها و هزینه ها، نیاز به بررسی وجود داره. پیشنهاد میکنیم که حتما با کارشناسان بالدانو یک مشاوره تخصصی داشته باشید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹ موفق باشید.

qurbanalirahmany@gmail.com

سلام بیبخشید برای مهاجرت ازین کشور به کدام کشورهای اورپای مثال کانادا چه چیز لازم است باید داشته باشیم حتما پاسپورت حتمی لازم است من پاسپورت ندارم چطور باید کنم میشه برایم معلومات بدهد تشکر

نگین سلطانی

سلام. همراه عزیز، برای مهاجرت، داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران الزامی هست. موفق و سربلند باشید.

Bardia

سلام
من الان دهنم و میخوام برای کلاس یازدهم دبیرستان تحصیلی برم کانادا و میخوام برم سهر ونکوور
حداقل بودجه چقدره برای دبیرستان های اونجا

نگین سلطانی

سلام. همراه عزیز، برای اطلاع از شهریه ها و هزینه ها، نیاز به بررسی وجود داره. پیشنهاد میکنیم که حتما با کارشناسان بالدانو یک مشاوره تخصصی داشته باشید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹ موفق باشید.

محمد

کشور خوبی ازهر لحاض

حسین احمدی

سرپرست دستگاه های تزریق پلاستیک هستم
با ۷ سال سابقه اپراتوری و ۲ سال سرپرستی
۳۴ سال سن
امکان مهاجرت کاری وجود داره

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. بله امکانش هست ولی توجه داشته باشید که رشته تحصیلیتون هم در این مورد میتونه تاثیرگذار باشه. پیشنهاد میکنیم که مشاوره تلفنی و رایگان با کارشناسان بالدانو رو از دست ندید. شماره تماس ما : ۰۲۱۴۳۸۵۹

سعید

سلام بنده کارشناسی مهندسی تکنولوژی ایمنی صنعتی و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش HSEایمنی بهداشت محیط زیست دارم و ۱۲ سال سابقه کار مرتبط بیمه ای در حوزه عمرانی و نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی دارم ۳۷ سالمه و متاهل هستم همسرم ارشد برنانه ریزی درسی داره و معلم هست بدون فرزند کدوم کشور امکانش هست برا مهاجرت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نگین سلطانی

سلام و سپاس از توضیحات شما. برای آلمان و کانادا میتونید به شکل کاری اقدام بکنید (جاب آفر) و باید بدونید که برای هر کشور مدرک زبان همان کشور نیاز هست. توصیه میکنیم مشاوره تخصصی بالدانو در این زمینه رو از دست ندید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹

مهدی رضایی

سلام بنده لیسانس حسابداری دارم میخواستم بدونم برای چه کشور هایی میتونم بورسیه بگیرم جهت ادامه تحصیل برای ارشد

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. بالدانو از طریق بورس استانی ایتالیا در این زمینه اقدام دارد. برای مشاوره بیشتر در این مورد میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹

سیف الله محبوبی منش

سلام، با ۱۴ سال سابقه در سیستم های تاسیسات ساختمان و سیستم های اعلام و اطفاء حریق صنعتی، پالایشگاهی و نیروگاهی و 4۰ سال سن امکان اقدام برای ویزای کاری وجود دارد؟

نگین سلطانی

سلام. اگر لیسانس مرتبط با شغلتون داشته باشید، میتونید برای کشور آلمان اقدام کنید. سپاس از همراهی شما. موفق باشید.

Zahra

سلام . من ۲۷ سالمه . کاردانی الکترونیک دارم و سه سال سابقه کار اداری و فروش . برای تحصیل کارشناسی ب کانادا میتونم اقدام کنم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. میتونید اقدام بکنید ولی چون گپ تحصیلیتون زیاد هست ریسک داره برای کارشناسی. موفق و سربلند باشید.

لیلا

من دستیار دندانپزشکم ۱۰سال سابقه کاری دارم
واسه مهاجرت چیکاربایدبکنم و هزینه چقد باید داشته باشم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. اگر شرایط سنی و دیپلم رو داشته باشین میتونین برای اوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید. فقط در این مورد به مدرک زبان آلمانی در سطح ب2 نیاز دارید. موفق باشید.

علی خلیلی

سلام
متولد 1358با 20سال سابقه هواپیمایی بعنوان تکنسین و دارای مدرک کارشناسی.ایا میشود از طریق مهاجرت کاری اقدام کرد؟

نگین سلطانی

سلام. بله تا سن ۴۵ الی ۴۶ برای مهاجرت کاری کانادا امکان اقدام دارید. سپاس از همراهی شما.

Atena

سلام من ۱۴ سالمه و الان هشتمم میخواستم بپرسم برای بورسیه شدن چیکار کنم برای کانادا از الان هم میشه بورسیه گرفت؟
میشه درباره ی بورسیه گرفتم تو این سن راهنماییم کنید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای بورسیه باید ابتدا دیپلم بگیرید و در مقطع لیسانس برای ایتالیا میتونید بورسیه بگیرید. کانادا فقط برای ارشد و دکتری بورسیه داره. موفق باشید.

Arena

سلام من ۱۴ سالمه میخواستم ببینم برای بورسیه ی کانادا باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید

نگین سلطانی

سلام. ابتدا باید دیپلم رو دریافت کنید و این که کانادا فقط برای ارشد و دکتری بورسیه داره. برای لیسانس میتونید برای ایتالیا اقدام بکنید. سپاس از همراهی شما.

خدیجه مرادی

سلام ما از افغانستان در کابل بودیم بخاطر شغل بابام که در اردوی ملی بود و جانش در خطر بود به ایران مهاجرت کردیم و از تحصیل کردن ماندیم بخاطری که در اینجا خیلی گرانی است و نمی توانستیم از پس هزینه هایش بر بیایم و الان می خواستیم امکان دارد که به یکی از کشور های که زبانش انگلیسی باشد برویم بخاطری که می‌خواستیم ادامه تحصیل بدهیم و سطح زبانم متوسط است و الانم در حال تقویت کردن زبانم هستم ما دو دختر و سه پسر با بابا و مامان هستیم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورت دارا بودن مدارکی مثل پاسپورت و اقامت قانونی ایران، در کنار سایر شرایط، میتونید اقدام کنید برای مهاجرت. موفق و پیروز باشید.

حسین خلیقی نیا

سلام. من دانشجوی رشته پرستاری هستم و می خوام بدونم که می تونم برای ارشد به کانادا اقامت بگیرم؟
مهاجرت برای تحصیل روش بهتری هستش یا ویزای کاری و چگونه می تونم ویزای کاری بگیرم با توجه به شغلم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورت داشتن مدرک زبان و حداقل ۳ سال سابقه کار میتونید برای کار اقدام بکنید. برای بررسی بیشتر میتونید با کارشناسان ما در بالدانو مشورت کنید و مشاوره اولیه تلفنی رو مهمون ما باشید. شماره تماس ما ۰۲۱۴۳۸۵۹

hsnlyadhv798@gmail.com

با سلام
برای مهاجرت کاری به کانادا
مدرک تافل بگیریم یا مدرک آیلتس؟
و واحد پولشون چیه؟

نگین سلطانی

سلام. میتونید تافل هم بگیرید، البته توجه داشته باشید که باید معادل آیلتس ۵.۵ باشه و واحد پول هم دلار کانادا هست. سپاس از همراهی شما.

qurbanalirahmany@gmail.com

سلام بیبخشید برای مهاجرت ازین کشور به کدام کشورهای اورپای مثال کانادا چه چیز لازم است باید داشته باشیم حتما پاسپورت حتمی لازم است من پاسپورت ندارم چطور باید کنم میشه برایم معلومات بدهد تشکر

نگین سلطانی

سلام. همراه عزیز، برای مهاجرت، داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران الزامی هست. موفق و سربلند باشید.

فرشید

شغل مبلمان

hl5873468@gmail.com

با سلام
من رشته ام الکتروتکنیک هستش(برق صنعتی)من امسال دیپلم را میگیرم و در ایران تا مدرک لیسانس میخونم و میخواستم بدونم مهاجرت کاری به کانادا چه زبانم را تقویت بدم چه مدرکی داشته باشم؟
و آیا شغل من در کانادا پر درآمد هستش؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. توجه داشته باشید که برای مهاجرت کاری به کانادا علاوه بر مدرک زبان و مدرک تحصیلی، به سه سال سابقه کاری هم نیاز هست. برای اطلاعات تکمیلی میتونید با بالدانو در تماس باشید. شماره تماس ما: 02143859 موفق باشید.

مرجان ملایی

سلام‌وقتتون بخیر من دخترم ۲۱ سالمه در فروشگاه مواد غذایی کار میکنم ولی سابقه کاری خاص دیگه ای ندارم و مدرک تحصیلی خاصی هم ندارم فقط دیپلم گرافیک رایانه ای
میخام از صفر شروع کنم و مهاجرت کنم ایا میتونم به کانادا مهاجرت کنم چگونه میتونم اقدام کم ممنون میشم لطفا جواب بدید🙏🏻

نگین سلطانی

سلام. با گرفتن مدرک زبان آیلتس میتونید به صورت تحصیلی اقدام بکنید و یا از طریق مشاغل جنرال یا ساده به صورت کاری. موفق باشید.

خدیجه مرادی

سلام ما از افغانستان در کابل بودیم بخاطر شغل بابام که در اردوی ملی بود و جانش در خطر بود به ایران مهاجرت کردیم و از تحصیل کردن ماندیم بخاطری که در اینجا خیلی گرانی است و نمی توانستیم از پس هزینه هایش بر بیایم و الان می خواستیم امکان دارد که به یکی از کشور های که زبانش انگلیسی باشد برویم بخاطری که می‌خواستیم ادامه تحصیل بدهیم و سطح زبانم متوسط است و الانم در حال تقویت کردن زبانم هستم ما دو دختر و سه پسر با بابا و مامان هستیم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورت دارا بودن مدارکی مثل پاسپورت و اقامت قانونی ایران، در کنار سایر شرایط، میتونید اقدام کنید برای مهاجرت. موفق و پیروز باشید.

حمدالله

مشوره رفتن باکشور کانادا

نگین سلطانی

سلام و روزتون بخیر. میتونید برای دریافت مشاوره اولیه رایگان و تلفنی با کارشناسان بالدانو با شماره 02143859 تماس بگیرید. موفق و سربلند باشید.

سیداسماعیل میرمعصومی

سلام وقتتون بخیر.من یه فرد عادی هستم که چندین شغل مهارت نیمه حرفه ای دارم همچنین تقریبا ۲۰ درصد از زبان انگلیسی رو بلد هستم و توانایی مکالمه ضعیف برای ارتباط با افراد رو دارم.خاستم سوال کنم امکان مهاجرت برای افرادی مثل من هست یا خیر

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورتی که حرفه و سطح زبانتون رو ارتقا بدید میتونید برای جاب آفر کانادا اقدام بکنید. البته در صورت وجود سایر شرایط. توصیه میکنیم که حتما از کارشناسان بالدانو در این مورد کمک بگیرید. شماره تماس ما: 02143859

Kahem

سلام ، ببخشید یه سوال داشتم من 18 سالمه و سالمه و سال اخر دبیرستانم امسال، من میخام برم خارج برای دنبال کردن هدفام ، بهم گفتن میتونی با ایلتس، و هزینه تقریبا 150 میلیون میتونم برم اون طرف، و دانشگایی کع میخام قبول شم، و بهم حقوق هم میدن برای دانشگاه،
حرفاشون درستع؟؟؟ اگر درست نیست چع راهی وجود دارع؟ و اینکع میتونم از طریق بورسیه گرفتن در دانشگاه برم؟!

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در زمینه بورسیه، پذیرش برای مقاطع ارشد و دکتری هست. پیشنهاد میکنیم که حتما با بالدانو تماس بگیرید تا کارشناسان با بررسی شرایطتون بهترین راه رو بهتون توضیح بدن. شماره تماس ما: 02143859

Waris husaini

پدرم نظامی هست به کمک نیاز داریم

آنا

سلام وقت بخیر. من دانشجوی پزشکی هستم و میخوام مدرک عمومی رو همین جا بگیرم. یطح زبانم هم بالاست و میتونم نمره بالایی کسب کنم.

آنا

سلام وقت بخیر. من دانشجوی پزشکی هستم و میخوام مدرک عمومی رو همین جا بگیرم. سطح زبانم هم بالاست و میتونم نمره بالایی کسب کنم. ولی تمکن مالی ای که برای تخصص پزشکی هست رو ندارم و خب بورسیه هم که نمیکنن مدرکمم قبول ندارن. من میخواستم ببینم این راه هست من با مدرکم برای یه دکترا مثلا دکترای ژنتیک اقدام کنم و فول فاند بشم ؟ یعنی مدرک من به اندازه مدرک یه ارشد ژنتیک اعتبار داره ؟

نگین سلطانی

سلام وقت شما بخیر. برای فول فاند شرایط باید به صورت دقیق و کامل توسط کارشناس های ما در بالدانو بررسی شود. پیشنهاد میکنیم که برای دریافت مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید. شماره تماس ما: 02143859 موفق باشید.

مصطفی کردی

سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه
تعمیر کار موبایل هستم و مدرک معتبر برنامه نویسی دارم برای مهاجرت به کانادا خوبه؟باید چکار کنم ،.

نگین سلطانی

سلام و سپاس. از طریق حرفه برنامه نویسی اگر که حداقل 3 سال سابقه کار داشته باشید میتونید برای مهاجرت کاری کانادا اقدام کنید. موفق و سربلند باشید.

Alireza

سلام من دانشجوی پزشکی هستم و میخواستم بدونم میتونم تو همین رشته بورسیه دانشگاه هایه کانادا رو گرفت؟
چطور؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. برای بورسیه شدن شرایط شما باید به صورت کامل توسط کارشناسان ما در بالدانو بررسی شود. توصیه میکنیم که حتما از مشاوره تلفنی و رایگان بالدانو استفاده کنید. شماره تماس ما: 02143859

Zyfa

سلام من مدرک فنی حرفه ای ارایشگری دارم همسرمم مدرک فنی حرفه ای کابینت سازی داره میتونیم برای اقامت کانادا درخواست بدیم ؟

نگین سلطانی

سلام و روز بخیر. بله از طریق شغل همسرتون در زمینه کابینت و کار با چوب و mdf میتونید برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام بکنید و شما همراهشون بشید. موفق و سربلند باشید.

Zyfa

ممنونم فقط سن همسرم۳۵ساله مشکلی ک برای کار نداره برای کابینت سازی با مدرکه

نگین سلطانی

سلام مجدد. خیر مشکلی نیست با این سن میتونن اقدام بکنن برای کار. توصیه میکنیم که حتما از مشاوره تلفنی و رایگان ما استفاده کنید. موفق باشید.

فاطمه

سلام وقتتون بخیر
من ۳۰ سالمه و لیسانس تربیت بدنی دارم.و فقط ۲ سال سابقه کار وبیمه در فیزیوتراپی دارم
و الان هم مشغول کار آرایشگری هستم و برای ماه آینده مدرک مربیگری بین المللی و ریجسترشده از ترکیه رو برای کار اکستنشن مژه میگیرم
شوهرمم ۳۲ سالشه و لیسانس علوم اجتماعی داره
ولی متاسفانه سابقه کار بیمه ای نداره و تا الان فقط شغل آزاد داشته و ۳ ساله که تولیدی آبنبات داریم
آیا میشه برای ویزای کار در کانادا اقدامی کرد؟
ویزای تحصیل چطور؟برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد سنمون زیاد که نیست؟
وآیا امیدی به مهاجرت به کانادا با شرایط فعلی ما هست؟
و بهترین و سریع ترین روش چی میتونه باشه؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از توضیحات شما. میتونید از طریق مشاغل جنرال یا ساده کانادا برای مهاجرت کاری اقدام کنید یا اگر جواز کسب دارید برای ثبت شرکت. البته پیشنهاد میکنیم که حتما با بالدانو در تماس باشید تا بهترین مسیر رو انتخاب کنید. شماره تماس ما: 02143859

محمد جان عربزاده

من له خاطر تحصیل وبه خاطر آینده خوب پسر هام میخواهم به کانادا سفر نمایم وضعیت اقتصادی خیلی خراب است لطفا دوسیه های مارا زود بررسی کنید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای بررسی شرایطتون لطفا با شماره 02143859 تماس بگیرید تا کارشناسان بالدانو راهنماییتون کنند. موفق باشید.

سامان

سلام و درود من مدرکم سیکل هستش شغلمم آزاد ۲۷ سالمه ولی پر از استعدادم مدرکم رو هم میتونم تا دیپلم بگیرم میخواستم بدونم‌ از چه راهی میتونم به کشور کانادا مهاجرت کنم و هزینش چقدره خانومم هم ناخن کاره مدرکش هم دیپلمه

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. شرایطتون برای مشاغل جنرال کانادا مناسب هست و همسرتون هم میتونن همراهتون باشن. توصیه میکنیم که برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 02143859

محمد جان عربزاده

من میخواهم به زودترین وقت سفر نمایم لطفا دوسیه من را سریعتر بررسی کنید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. توصیه ما این هست که برای بررسی شرایط با 02143859 تماس بگیرید تا کارشناسان بالدانو راهنمایی لازم رو بهتون برسونند. موفق و سربلند باشید.

اصغر طباخ قزوینی

باسلام..من ۳۹سال سن دارم.مدرک کارشناسی hse میخواستم در مورد ویزای کاری یا دانشجویی راهنماییم کنید.ممنون میشم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. اگر حداقل 3 سال سابقه کاری داشته باشید میتونید برای مهاجرت کاری کانادا اقدام بکنید و اگر سابقه کارتون مرتبط با رشته تحصیلیتون باشه برای آلمان هم امکان اقدام دارید. سربلند و موفق باشید.

Hassan Ali Jafari

من میخام بعص کار تو آلمان مهاجرت کنم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. مجموعه بالدانو آماده خدمت رسانی در این زمینه، به شما دوست عزیز است. پیشنهاد میکنیم از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02143859

ارزو

سلام و درود . برای گرفتن وقت مشاوره باید چکاری انجام داد . سپاس

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. لطفا با شماره 02143859 تماس بگیرید و راهنمایی لازم برای هماهنگی مشاوره را دریافت کنید. موفق و سربلند باشید.

نیلوفر

سلام، من 36 ساله هستم، کارشناس فیزیوتراپی و الان دانشجوی ارشد بیومکانیک ورزشی هستم، ده سال سابقه کار فیزیوتراپی دارم و دو فرزند دارم، همسرم کارشناس پرستاری با 12سال سابقه کار رسمی و بیمه، میخواستم ببینم من اگر مدرک دکتری بیومکانیک ورزشی رو بگیرم بهتره برای پیدا کردن شغل یا اینکه با همین ارشد هم میتونم این کار رو بکنم؟ و اینکه آیا امکانش هست هم من و هم همسرم اونجا شاغل بشیم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از توضیحات شما. خیر احتیاجی به گرفتن مدرک دکتری نیست. هم خودتون و هم همسرتون میتونید از طریق جاب آفر یعنی برای روش کاری کانادا اقدام بکنید و نیازی به این که هر دو همزمان اقدام بکنید هم نیست. میتونید یک نفر اقدام بکنید و دیگری همراهشون بشید. توصیه میکنیم برای این که بتونید بهترین مسیر رو انتخاب کنید با ما در تماس باشید. شماره تماس ما: 02143859

عایشه فتاحی

باسلام سابقه ۱۵سال فعالیت بعنوان مسوول فنی فروش سموم کشاورزی بعنوان کارشناس گیاهپزشکی رادارم آیاشانسی برای گرفتن ویزای کار آرم برای کانادا

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. بله با رعایت شرایط سنی و تحصیلی میتونید به صورت تخصصی یا برای مشاغل جنرال کانادا اقدام کنید. مانا و برقرار باشید.

رسول توانا

سلام بنده دبير زيست شناسى هستم با مدرك ليسانس از دانشگاه دولتى .
سطح زبانمم خيلى خوب هستش و ايلتس ٧ رو ميتونم بگيرم.
مدارك و دوره هاى معتبر تدريس زبان انگليسى هم گذروندم!

ميتونم كانادا به تدريس زيست شناسى يا زبان انگليسى مشغول شم؟
و اينكه ويزاى كارى برام مناسبتره يا تحصيلى؟

حدود ١ ميليارد تومن سرمايه دارم.

نگین سلطانی

سلام و سپاس از توضیحات شما. متاسفانه کانادا برای تدریس پذیرش ندارد اما در مورد تحصیل، سن شما تاثیرگذار است. میتونید از مشاوره تلفنی ما استفاده کنید و شرایط تحصیل رو بسنجید. شماره تماس ما: 02143859

مائده غربا

سلام من میخوام ویزای توریستی کانادا رو بگیرم و بعد ویزای کاری تبدیل کنم هزینه ها چقده بعد نیاز به مدرک زبان دارد شانسم چقده
تمکن مالی بنده ۲۵۰ میلیون تومان هس
میتونم اقدام به ویزا کنم ممنون از پاسخگویی شما سپاسگزارم ؟🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

نگین سلطانی

سلام و سپاس. برای اقدام به تمکن مالی بیشتری احتیاج دارید.

محمد ذکی احمدی

سلام محمدذکی احمدی از کشور افغانستان من در کابل در شرکت صندوق سازی برق کار میکردم این شرکت با شرکت های خارجی که در ساختن قرگاه نظامیدر افغانستان کار میکرد بعد از امدن دولت نو در افغانستان ما بیکار شدم مهاجر در ایران من تجربه کافه حدود ۱۳ سال را در مونتاژ تابلو ی برق دار میخواهیم در این رشته که تجربه دارم کار نمایم ایا کشور کانادا به من بخاطر نیروی کار نیاز داره

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. بله، اما ما فقط در صورت وجود مدارک کامل مثل پاسپورت و اقامت قانونی، میتونیم اقدام رو انجام بدیم.

ناشناس

سلام وقت بخیر من پاسپورت دارم و برگه های اقامتی هم دارم اما وقت ویزای که دولت ایران داده بود گذشته چه کار باید کنم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. باید برای تمدید اقدام کنید. موفق و موید باشید.

G.B

سلام سال۱۴۰۱دیپلم تجربی دارم معدل کل ۱۸،معدل کتبی۹.۵۷ شرایطش هس برای دانشگاه برم کانادا تحصیل کنم بر اساس سوابق چ دانشگاهی قبول میکنن در هر رشته ای ک بشه

نگین سلطانی

سلام و سپاس. بله معدل و نمرات دیپلم برای اقدام برای لیسانس مهم است. توصیه میکنیم با ما در تماس باشید تا شرایط شما کاملا بررسی شود. شماره تماس ما: 02143859

هستی حجت

ببخشید اگر کسی شرایط اکسپرس اینتری رو داشته باشه ولی سربازی نرفته باشه چطوری میتونه از کشور خارج شه؟ راهی هست؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس . متاسفانه در صورت عدم اجازه خروج از کشور هیچ برنامه ای نمیتونه به شما کمک کنه.

ماهان

سلام
ببخشید من ۱۵ ساله هستم میخواستم در خارج از ایران ( کانادا ) رشته روانشناسی را انتخاب و در آن تحصیل کنم …. به نظر شما باید چه گزینه ای را انتخاب کنم ؟؟؟

نگین سلطانی

سلام وسپاس از شما. منظور شمارا از انتخاب گزینه، متوجه نشدیم متاسفانه؛ ولی شما بعد از دیپلم میتوانید این اقدام را انجام بدین و برای تحصیل در کانادا سطح زبان باید در حدود ایلتس 5 داشته باشین.

معصومه یوسفی

سلام وقت بخیر من شهروند افغان هستم کا حالا در ایران هستم می خواهم که برای تحصیلاتم به ویزه کانادا ثبت نام کنم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورت وجود مدارک کامل و شرایط سنی و… مشکلی برای اقدام وجود نخواهد داشت. موفق باشید و سربلند.

معصومه یوسفی

من میخواستم به ویزه کاناده ثبت نام کنم

نگین سلطانی

سلام و سپاس. در صورت داشتن شرایط مهاجرت کاری یا تحصیلی به کانادا، بالدانو آماده خدمت رسانی به شما همراه عزیز هست.

گلشن

سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه مدرک فنی حرفه‌ای آرایشگری دارم درحال حاضر آرایشگاه دارم یه دختر چهارساله دارم شوهرمم ۳۷سالشه مدرکش سیکله شغلشم آزاده میخواستم بدونم میشه ویزای کار بگیرم واسه کانادا چون شرایط زندگی درایرانو نداریم مدرک زبان انگلیسی هم خودم دارم چیکار باید بکنیم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. هم خودتون و هم همسرتون میتونید از طریق مشاغل جنرال کانادا اقدام بکنید و زبانتون هم باید در حد مکالمه باشه. موفق باشید.

فردین

سلام وقتتون بخیر من میخوام با رشته ی طراحی صنعتی مهاجرت کنم کنم ولی نمیدونم ب کدوم کشور ب نظرتون کانادا کشور مناسبیه و برای مهاجرت ب چه چیزهایی نیاز دارم

نگین سلطانی

سلام وسپاس. شرایط برای کار و تحصیل کمی متفاوت هست. برای ادامه تحصیل سوابق تحصیلی و مدرک زبان و برای کار سابقه کاری و مدرک زبان نیاز هست. موفق باشید.

زهرا

سلام وقت بخیر
من دانشجو ترم ششم روانشناسی هستم و از کودکی علاقه به مهاجرت به کانادا داشتم آیا امکانش هست برای ارشد برم؟ اول باید اینجا کنکور ارشد بدم؟!
و‌ من به شدت زبانم ضعیف هستش

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورتی که زبانتون رو قوی بکنید و آیلتس 6 و نیم آکادمیک رو دریافت کنید میتونید برای ارشد درخواست بدید و احتیاجی به شرکت در کنکور اینجا نیست. موفق و پیروز باشید.

غلام سخی

من اتباع هستم از افغانستان فارغ‌لتحصیل رشته داور سازی هستم مخواهیم که ادامه تحصیل در کانادا انجام بتم

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. در صورت داشتن مدارک کامل از جمله پاسپورت، و وجود شرایط، میتونید اقدام بکنید. موفق و سربلند باشید.

Bashir saberi

به نظر من کانادا یک کشور مناسب برای ادامه تحصیل و از هر لحاظ مناسبه ……

نگین سلطانی

سلام، سپاس از همراهی شما.

بشیر صابری

عالیه

نگین سلطانی

سپاس از دیدگاه شما.

SEHRA

سلام وقتتون بخیر.
من21 سالمه مدرک دیپلم و میخوام مهاجرت کاری از طریق مدرک فنی حرفه و بین المللی کاست ناخن بگیرم با سه،چهار سال سابقه.امکانش هست

نگین سلطانی

سلام سپاس از شما. متاسفانه این تخصص جزو تخصص های مورد نیاز کشورها برای دریافت جاب افر نیست ولی این هم دلیلی برای عدم گرفتن جاب از کشورها نیست بنابراین با مشاوره تخصصی از مجموعه بالدانو روش های اخذ جاب آفر را بررسی فرمایید. شماره تماس ما: 02143859 سپاس

نیکی

سلام
من میخواستم برای تخصص در رشته ی پزشکی در کانادا ادامه تحصیل بدم شرایطش به چه صورت هست؟ و اینکه اگه بخوام اونجا اقامت دایم بگیرم به غیر از اقامت کاری و ازدواج با یک تبعه کانادایی و تولد فرزند در کانادا روش دیگه ای هم هست که بشه بعد تحصیل در کانادا اقامت دایم گرفت؟

نگین سلطانی

سلام سپاس از شما. ورود برای تحصیل پزشکی در کانادا ساده نیست بنابراین پیشنهاد میشود ابتدا با یک رشته دیگری اقدام و بعد از رسیدن به مقصد نسبت به تغییر رشته اقدام کنین. بعد از تحصیل هم بهترین روش برای اخذ اقامت، دریافت اجازه کار در کانادا میباشد. امیدوارم موفق باشین.

Sharif Alimi

دیدگاه من در باره کشور کانادا این کی کانادا یک کشور امن برای تحصیل وکار همه چیز بسیار عالی است

نگین سلطانی

سپاس از نظر شما.

محمد

سلام کارشناسی ارشد نفت دارم
یه مدت هم سکو نفتی کار میکردم
آیا شرایط مهاجرت هست ؟
ممنونم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. ابتدا باید شرایط سنی شما را بدانیم؛ ولی اگر زیر 40 سال هستین و تسلط به زبان هم دارید قطعا روش های مهاجرتی زیادی پیش روی شماست. پیشنهاد میکنیم مشاوره رایگان بالدانو را داشته باشید. شماره تماس ما: 02143859

علی

سلام. ۲۶ سالمه ۱۰ ساله برق صنعتی کار میکنم
حرفه ای و فنی کارم همسرم فوق دیپلم طراحی دوخته امکان مهاجرت وجود داره؟

نگین سلطانی

سلام وقت شما خوش . بله شرایط مهاجرت به کانادا را دارید. البته کشورهای دیگر هم شدنی هست ولی ابتدا کمی دقیقتر باید بررسی بشه شرایط شما. پیشنهاد میکنیم مشاوره رایگان اولیه را داشته باشین شماره تماس ما: 02143859

صفیر احمد غفوری

تشکر از معلومات مفید شما

مرتضی

درود بر شما
من راننده ماشین سنگین هستم
۱۳ سال سابقه کار دارم
دارای یک فرزند
۳۷ سال سن دارم
به نظرتون سن من برای ویزای کار مناسبه؟

نگین سلطانی

سلام وقت شما خوش . بله هم شرایط سنی هم تخصص شما مناسب کشور کانادا است. البته سایر کشورها هم میتوانند جز مقاصد شما باشند. پیشنهاد میکنیم مشاوره تخصصی را با مجموعه بالدانو تجربه کنین. شماره تماس ما: 02143859

مسلم

۱۵سال سابقه ی کار در حفاری دارم ۳۶سالمه و دو فرزند دارم و قصد مهاجرت ب کانادا دارم لطفاا راهنمایی کنید

نگین سلطانی

درود برشما. به صورت کلی شرایط کاری در کانادا را در اختیار دارید ولی برای نظریه قطعی باید مدارک تحصیلی و تسلط به زبان هم بررسی شود. پیشنهاد میکنیم برای مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان بالدانو را تجربه کنین. شماره تماس ما: 02143859

سحر

سلام من ۳۳ ساله هستم ارشد پژوهش هنر دارم و کارمند پیمانی آموزش و پرورش هستم میخواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل در مدرک دکتری رو در کانادا دارم؟ با بورسیه کامل؟

نگین سلطانی

سلام و روز بخیر. برای مقطع دکتری میتونید اقدام بکنید اما بورسیه به رزومه تحصیلی شما بستگی داره که باید خیلی قوی باشه و شرایط خاصی داره. موفق باشین

محمد

سلام ۲۸ سالمه لیسانس معماری دارم و در حال حاضر فرودگاه بین‌المللی کار میکنم میتونم درخواست اقامت بدم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس. برای کار کانادا و دوره های آوسبیلدونگ آلمان میتونید اقدام بکنید. توصیه ما به شما یک مشاوره رایگان تلفنی با بالدانو هست. شماره تماس ما: 02143859

سپهر رنجبر

سلام
لیسانس معماری دارم از دانشگاه دولتی و مدرک نرم افزار رویت رو دارم از مجتمع فنی تهران خواستم برای مهاجرت کاری اقدام کنم شرایط چجوریه؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. علاوه بر شرایط سنی، میزان سابقه کاری شما نیز تاثیرگذار است و باید حداقل 3 سال باشد. پیشنهاد میکنیم که با تماس با بالدانو، شرایط دقیق خودتون رو بررسی کنید. شماره تماس ما: 02143859

سامان

سلام عرض شد خدمت شما عزیزان
بنده برای مهاجرت به کانادا به راهنمایی
مشاورین نیاز دارم
به زبان های اینگلیسی و فرانسوی،ژاپنی تسلط دارم. مربی تناسب اندام هستم
و دبیر ساز گیتار
از چه طریقی باید اقدام کنم
متولد ۸۰ هم هستم
مرسی از پیگیری

نگین سلطانی

سلام و سپاس از توضیحات شما. اگر قصد شما مهاجرت کاری باشد، متاسفانه کانادا برای موارد شغلی شما پذیرش مستقیم ندارد. اما میتونید برای تحصیل کانادا اقدام بکنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در تماس باشید. با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

محمد

سلام من دیپلم سه ساله هنرستان حسابداری دارم با معدل 15.61 , ۲۰ سالمه در حال حاضر دانشجوی ترم یک حسابداری هستم . سربازی نرفتم و درحال حاضر معافیت تحصیلی دارم تا بهمن ۱۴۰۳. میتونم برای کاردانی برم کانادا ؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. میتونید برای تحصیل در مقطع کارشناسی این رشته اقدام بکنید. البته مدرک زبان هم نیاز هست. موفق و موید باشید.

زهرا

سلام وقتتون بخیر من کارشناسی رشته جامعه شناسی معدل بالای ۱۷ الان دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی هستم میخواستم بپرسم اگه شرایط و امتیازات لازم نمرات بالا و معدل بالا + مقاله و دوره ها و کارم مرتبط با روانشناسی باشه امکان ادامه تحصیل توی کشور کانادا وجود داره با توجه به اینکه بکگراند تحصیلیم متفاوت بوده؟و یا اگر نه از چه طریقی میشه اونجا این حیطه رو ادامه داد؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. با توجه به این که ارشدتون روانشناسی هست مشکلی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در این رشته ندارید. موفق باشید.

فاطمه

سلام خسته نباشید بردار من لیسانس تربیت بدنی خونده و الان در حال تحصیل ارشد مدیریت صنعتی هست و همزمان در شهرک صنعتی شهر محل زندگیمون توی واحد ایمنی( آتشنشانی شهرک صنعتی )مشغول به کار هست
ایا شرایط مهاجرت کاری رو داره؟؟🙏🏼

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای مشاغل جنرال کانادا میتونن اقدام کنن. البته بهتر هست که حتما با کارشناسان ما در این مورد مشاوره بشن. شماره تماس ما: 02143859

ناشناس

من دختر مجرد و ۴۹ سالمه و شاغل در آموزش و پرورش دارای مدرک کارشناسی ارشد چینه شناسی و دیرینه شناسی هستم وتا آخرامسال بازنشسته میشم.میخواستم ببینم شرایط مهاجرت به کانادا را دارم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. تا قبل از 50 سالگی به روش کاری و بعد از این سن به روش های سرمایه گذاری و استارتاپ میتونید برای کانادا اقدام کنید. موفق و سربلند باشید.

علیرضا قاسمی

با سلام و درود..
از اطلاعات خوب و جامع شما سپاسگذارم.

موفق و موید باشید

فریبا احمدی

لطفا راهنمایی کنید با ویزای کاری هزینه مهاجرت شرکت شما چقدر هست؟

شبنم نصیری

با سلام
لطفا با شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید تا در مشاوره تلفنی رایگان پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

علی بهرامی

میخوام ویزای کار کانادا بگیرم. لیسانس مکانیک هستم عضو نظام مهندسی شهرستانمون هستم. دبیر متوسطه هم هستم

شبنم نصیری

سلام و احترام
برای دریافت مشاوره کامل تر در مورد ویزای کار کانادا، پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما به شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید.

زهرا طاهری

سلام ، من ۲۱ سالمه دانشجو سال اول مامایی هستم ،سطح زبان انگلیسیم advanced هست،و الانم دارم زبان میخونم و میخوام مدرک ۷ونیم ایلتس بگیرم و البته زبان فرانسوی مو هم از سطح صفر شروع کردم ب خوندن و میخوام ی مدرک نسبتا بالا بگیرم، و اینکه ی جا صحبت کردم که تو ی بهزیستی کار کنم به عنوان پرستار البته فقط برای کسب سابقه کار هدفمه‌.و الانم دارم دوره های پرستاری از کودک رو شرکت میکنم که مدرک بگیرم و یوی از اقوام مونم کانادا هستن که سه تا بچه کوچیک دارن و میتونن واسم جاب افر بفرستن ،البته زمانی که من بتونم کارامو پیش ببرم و تموم کنم تقریبا سه سالی طول میکشه،و الان میخواستم بدونم واسه سه سال آینده با شرایط:داشتن دو نیم سال سابقه کار ،گرفتن مدرک پرستاری کودک ،و سه سال تحصیلات دانشگاهی در رشته مامایی،مدرک ایلتس ۷ونیم زبان،و ی مدرک نسبتا بالای فرانسوی ،جاب افر،و ۲۴ سال سن (سه سال آینده ) آیا شانسی برای گرفتن ویزا ی کار کانادا رو دارم؟؟و اینکه چند درصده شانس گرفتن ویزا؟؟در ضمن با چن تا از دوستان گفتن که از طریق لاین تحصیلی اقدام کنم اما خانواده ی من متاسفانه شرایط خیلی خوبی برای ساپورت کردن من ندارن که من بتونم به عنوان دانشجو در کانادا تحصیل کنم .ممنونم میشم که بهم بگید شانسم چقدر هستش🙏🙏

شبنم نصیری

با سلام
شرایط شما توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد و با شما تماس گرفته می شود.

مریم رئیسی

سلام همسر من برق صنعتی خونده و ۱۲ سال است که در فولاد مبارکه سابقه کار دارد و در حال حاضر در قسمت امور اداری فولاد مشغول به کاره ، من هم لیسانس زبان و ادبیات فارسی و روانشناسی در ارشد خوندم و ۱۲ سال سابقه کار و بیمه در آموزش دارم . دو فرزند دختر ۴ ساله و ۱۹ ساله داریم .امکان مهاجرت برای خانواده ما هست یا خیر ؟

شبنم نصیری

با سلام
بله امکان مهاجرت به صورت کاری برای شما وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر مشاوره رایگان تلفنی را پیشنهاد میکنیم. شماره تماس ما: 02143859

...

با سلام بنده ۱۵ سال دارم . دارای مدرک سیکل هستم . زبانم متوسطه .رشتمم ریاضی هستش .
میخواستم بدونم شرایطش رو دارم که به کانادا سفر کنم؟

شبنم نصیری

با سلام
امکان تحصیل در کانادا برای شما وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

ناشناس

با سلام من یک دختر ۱۶ساله هستم در رشته انسانی تحصیل میکنم
میخواستم بدونم که من چطور میتونم به کانادا برم و اونجا تحصیل کنم

شبنم نصیری

با سلام
امکان تحصیل در کانادا برای شما وجود دارد. برای مشاوره رایگان با شماره 02143859 تماس بگیرید.

احمد صحرایی

سلام ۴۹ ساله هستم و بازنشسته ۲۰سال سابقه کار برق صنعتی و ساختمانی دارم میخواستم ببینم میتوانم همراه همسر و پسرم به کانادا مهاجرت کنم ممنون میشم بفرمایید چگونه مهاجرت کنم

شبنم نصیری

با سلام
بله مهاجرت برای شما امکان پذیر است. برای مشاوره رایگان با شما تماس گرفته می شود. سپاس

فهیمه خالقی

سلام . من ۴۸ سال سن دارم بازنشسته اموزش و پرورش استثنایی و مجردم . مدرک تحصیلی روانشناسی بالینی و الان دانشجوی ارشد اموزش زبان انگلیسی هستم . چه شرایطی برای اقامت کانادا مناسب من هست ؟

شبنم نصیری

با سلام
شرایط شما باید بیشتر بررسی شود. برای مشاوره بیشتر با شما تماس گرفته خواهد شد.

هادی

من شرایطم برا کاره و مکانیکی بلدم رشتمم مکانیک خودرو میخاستم ببینم شرایط کار من ایجاد میکنع برم

شبنم نصیری

با سلام و سپاس
بله امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط با کارشناسان ما به شماره 02143859 تماس بگیرید.

محمد

سلام من جوشکار حرفی و فنی کارم ۲۸سالمه یک فرزند دارم میخواستم به کانادا مهاجرت کنم ایا شرایطی هست

شبنم نصیری

سلام و سپاس؛
در صورتی که مدرک دیپلم داشته باشید امکان مهاجرت به کانادا وجود دارد. برای مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید.

امیراحسان

سلام وقتتون بخیر
بنده اقایی ۳۴سالمه هستم با مدرک کارشناسی حسابداری،۶سال سابقه کار در قسمت مالی شرکتی معتبر دارم.به نظر شما بین کشورهای آلمان و کانادا کدامیک باتوجه با شرایط من درصد پذیرش شغلی بالاتری دارم؟؟

شبنم نصیری

با سلام
مدرک زبان شما در انتخاب کشور مورد نظر موثر است. سپاس

سید رضا

با سلام ،من 41 ساله هستم و تحصیلات دیپلم طراحی داخلی هستم و شغلم هم نجار هستم و مدرک فنی حرفه ایی و سابقه کار دارم ،میخواستم از طریق ویزای گردشگری وارد کانادا بشوم و اونجا به دنبال کار باشم تا جاب آفر از کارفرما بگیرم ،حالا سوال اینجاست ک با کارفرما به توافق رسیدیم آیا امکان داره ک ویزای گردشگری را تبدیل به ویزای کار کنم ،ممنون میشم پاسخ بدین .

شبنم نصیری

با سلام
بله امکان پذیر است ولی شرایط شما باید دقیق بررسی شود. برای مشاوره رایگان می توانید با شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید.

Hassan

سلام من ۳۱ سالمه دو فرزند دارم
لیسانس متالورژی دارم و ده ساله شغل ریختگری به عنوان کنترل کیفی و تولید قطعات ریختگری کار میکنم…به نظرتون کانادا برای من جایی هست

شبنم نصیری

با سلام
با شرایط ذکر شده می توانید برای جاب آفر کانادا اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 02143859 تماس بگیرید.

امیر حسین

با عرض درود بر مشاورین محترم
من مدرک کاری ندارم ولی سابقه کار در دکوراسیون منزل و سابقه برق ساختمان را دارم آیا با این شرایط که من دارم میتونم به کشور کانادا مهاجرت کنم؟

شبنم نصیری

با سلام
به احتمال زیاد بله. برای اخذ مشاوره با شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید.

الی

سلام وقت بخير من ۳۵ سالمه ولیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم با ۷ سال سابقه ترجمه ولی الان سالن زیبایی کار میکنم تاتو و کراتین کارم با ۱۸سال سابقه و مستر و مربی هستن در رشته زیبایی آیا میتونم از ویزای کاری یا جاب افر استفاده کنم و چطور باید اقدام کرد ممنون

شبنم نصیری

با سلام
بله. شما شرایط بسیار خوبی برای مهاجرت دارید. جهت اخذ مشاوره رایگان با شماره 02143859 تماس بگیرید.

رضا

سلام بنده 19 سالم هست و میخوام به کانادا مهاجرت کنم ببینید بنده یه اتباع هستم ولی متولد ایران پاسپورتمون طرح خانوار هست باید واس من جدا میشد تو 18 سالگی ولی نشد چون کشورمون خراب شد دیپلم میکانیک دارم بنظرتون میشه؟

محمدحسین آقایی

با سلام و وقت بخیر؛
با توجه به پیچیده بودن شرایطتان، بهتر است با شماره 02143859 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را بصورت رایگان راهنمایی کنند.

ناشناس

سلام وقتتون بخیر
من امسال کنکور دادم و رتبه ۲۸ کشوری کنکور شدم
برای مهاجرت به کانادا کی باید اقدام کنم ؟؟؟

شبنم نصیری

با سلام و وقت بخیر
جهت مشاوره با شماره 02143859 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را بصورت رایگان راهنمایی کنند.

رسول

سلام من ۲۶سالمه و مدرک مربیگری رزمی دارم میتونم با این مدرک به کانادا مهاجرت کنم

شبنم نصیری

سلام و وقت بخیر
جهت مشاوره با شماره 02143859 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را بصورت رایگان راهنمایی کنند.

مریم

سلام من ۳۵ ساله هستم و قصد مهاجرت به کانادا دارم از طریق کار در کانادا مدرکم فوق لیسانس حسابداری هست با ۱۰ سال سابقه کار و بیمه میشه راهنمایی های لازم رو بکنید

کارشناس

سلام و سپاس از شما. برای کار در کانادا برنامه های مختلف وجود دارد از جاب آفر تا ثبت شرکت و برنامه های اکسپرس اینتری. به نظر لازم هست شما برای مهاجرت به کانادا از طریق کار یک مشاوره رایگان از مجموعه استفاده کنید تا اطلاعات شما تکمیل شود.

محمد

سلام
من زنبورداری هستم و ۴۰ سالمه و دو تا بچه
میتونم به کانادا مهاجرت کنم؟؟چه شرایطی داره و چقدر هزینه ؟

کارشناس

سلام سپاس از پیام شما. قطعا شدنی هست مهاجرت به کانادا ولی پیش نیاز لازمه یک مشاوره داشته باشین تا اطلاعات دقیق تری از شما داشته باشیم برای معرفی مسیر ولی با توجه به شرایط فعلی از گزینه سرمایه گذاری می توانید استفاده کنید و از روش مهاجرت تحصیلی به کانادا برای فرزندان اقدام کنید.

محمد

سلام. من بعد از عید قصد مهاجرت به کانادا دارم از طریق کار در کانادا. مدرک معمولی آشپزی با مهر وزارت فرهنگ و گردشگری دارم‌ خواستم بدونم هزینه وکیل برای مهاجرت چقدره
تشکر

کارشناس

سلام سپاس ابتدا باید شرایط شما بررسی شود هزینه های شما بستگی به روش مهاجرتی شما متفاوت خواهد بود . پشنهاد می کنم مشاوره رایگان مجموعه را از دست ندین.

شیرین

سلام خسته نباشید
بنده پزشک عمومی هستم از ارمنستان
شرایط خواندن تخصص پزشکی در کانادا به چه صورت هست

کارشناس

سلام و سپاس از شما. باید مدارک و شرایط شما بررسی شود، همکاران ما در خدمت هستن. 02143859

فرامرز

سلام من میخواهم به کشور کانداسفر کنم میشه برایم معلومات بدهید که از کدام طریق اقدام کنم

کارشناس

سلام روش های زیادی وجود دارد با توجه به شرایط هر فرد متفاوت است.

مهدی

سلام من ۴۵ ساله شغل طلا سازی با ۲۵ سال بیمه میتونید راهنمایی کنید متشکرم برزو

مهدی شریعتی

درود برشما
کسانی که مدرک دیپلم فنی دارند باید از طریق کارفرما درخواست ویزا انجام بدن ؟

کارشناس

سلام وقت بخیر در صورتی که قصد استفاده از برنامه جاب آفر کانادا را دارید بله و باید شرایط و دیگر الزامات را داشته باشید.

مصطفی دلیری

هزینه ی کالج زبان به تورنتو چقدر هست؟

کارشناس

سلام 5000الی 10000دلار در سال.

ارشیا سلیمانی.

سلام من 21سالم هست و رشته ی برق خوندم برای مقطع ارشد کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میدین؟

کارشناس

سلام سپاس از شما. باید شرایط و مدارک بررسی بشه انتخاب دانشگاه در مراحل بعدی است.

دنیا رضوی

سلام. من روانشناسی خوندم. میتونم برای ویزای کاری کانادا اقدام کنم؟

کارشناس

سلام سپاس از شما. برای مهاجرت به کانادا باید شرایط شما بیشتر بررسی بشه. پیشنهاد می کنم مشاوره مجموعه ما رو داشته باشید.

نجمه نصیری

برای رشته های پیرا پزشکی کدام دانشگاه کانادا بهتر است؟

کارشناس

سلم وقت خوش. دانشگاه های بسیاری این رشته را ارائه می دهند و کیفیت آموزش بالایی دارند. از همکاران ما حتما مشاوره بگیرید.

حسنا

سلام اول ممنون بابت اطلاعات مفیدتون. 18سالمه و امسال دیپلم تجربی میگیرم و زبان هم در حد ادونس بلدم و دارم ادامه میدم، میخاستم ببینم برای بورسیه تحصیلی باید چ کار کنم و امتیازاتی که باعث میشه در رشته ی پزشکی تحصیل کرد در کانادا چی هستش؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس. بورسیه معمولا به مقاطع ارشد و دکتری تعلق میگیرد. سوابق تحصیلی میتواند تاثیرگذار باشد. موفق باشید.

hasan

با سلام
من رشته ام الکتروتکنیک هستش(برق صنعتی)من امسال دیپلم را میگیرم و در ایران تا مدرک لیسانس میخونم و میخواستم بدونم مهاجرت کاری به کانادا چه زبانم را تقویت بدم چه مدرکی داشته باشم؟
و آیا شغل من در کانادا پر درآمد هستش؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. توجه داشته باشید که برای مهاجرت کاری به کانادا علاوه بر مدرک زبان و مدرک تحصیلی، به سه سال سابقه کاری هم نیاز هست. برای اطلاعات تکمیلی میتونید با بالدانو در تماس باشید. شماره تماس ما: 02143859 موفق باشید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره بالدانو

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!