02143859
ایران ، تهران

مهاجرت به آلمان

اگر روزی قصد مهاجرت به یکی از کشورهای دنیا را داشته باشید، کدام کشور را انتخاب می‌کنید؟ چه چیزهایی در مهاجرت برای شما مهم است؟ مهاجرت یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های زندگی است که باید با دقت و تامل بسیار بالا صورت بگیرد. مهاجرت را نمی‌توان بدون فکر و تحقیق انجام داد. اول از همه باید یک کشور مناسب را برای مهاجرت انتخاب کنید. آلمان یکی از کشورهای فوق‌پیشرفته دنیا است. این کشور با پتانسیل‌های اقتصادی بالایی که دارد به یکی از ابر‌قدرت‌های اروپا تبدیل شده است. مهاجرت به آلمان قطعا تصمیم بسیار درستی خواهد بود اما این که شما در بین راه‌های مهاجرت به این کشور، کدام یک را انتخاب می‌کنید، خود شرط بسیار مهمی است.

آشنایی با آلمان

آلمان یکی از کشورهای اروپایی است  که در چند دهه اخیر با استفاده از صنعتی کردن کشور خود تبدیل به یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی شده است. کشور آلمان عضو سازمان ملل متحد، ناتو و کشورهای گروه هشت و گروه پنج بوده و از بنیانگذاران اتحادیه اروپا است. این کشور دارای کارخانجات و کمپانی‌های بزرگی است از همین رو فرصت‌های شغلی فراوانی در این کشور وجود دارند. این فرصت شغلی به صورتی بوده که در چند سال اخیر آلمان را با کمبود نیروی کار مواجه کرده است. مهاجرت به آلمان به خاطر وجود فرصت‌های شغلی بسیار بالا، انتخابی عاقلانه خواهد بود. این کشور از هر نظر جزء بهترین نقاط روی کره زمین است.

مهاجرت به آلمان

خوشبختانه کشور آلمان از سطح علمی بسیار بالایی در دانشگاه‌های خود برخوردار است و نظام آموزشی این کشور برای عموم مردم به دو زبان انگلیسی و آلمانی امکان تحصیل را فراهم کرده است. شرایط زندگی در آلمان از سطح مطلوبی برخوردار است. همین موضوع باعث می‌شود بسیاری از افراد این کشور را برای تحصیل خود انتخاب نمایند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که تحصیل به تنهایی نمی‌تواند منجر به اخذ اقامت دائم آلمان شود. شما در صورتی می‌توانید در آلمان اقامت دائم بگیرید که پس از اتمام تحصیل ویزای تحصیلی خود را به نوع کاری تغییر بدهید و پس از آن ۱۸ ماه فرصت دارید که در آلمان کار مناسبی پیدا کنید. در غیر این صورت باید کشور آلمان را ترک کنید. در هر صورت شرایط مهاجرت به این کشور بسیار ایده‌آل است و شما با یک تصمیم هوشمند و انتخاب بهترین راه مهاجرت به آلمان می‌توانید آینده خود را از همین حالا بسازید.

شما بعد از اتمام تحصیل خود 18 ماه فرصت دارید که در آلمان کار مناسبی پیدا کنید.

انواع را‌ه‌های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به این کشور راه‌های بسیار متنوعی دارد. شما می‌توانید برای کار، تحصیل، سرمایه گذاری، احداث شرکت، آغاز کسب و کارهای نو، ازدواج، تولد فرزند و راه‌های دیگر، مهاجرت به این کشور را انتخاب کنید. باید در بین راه‌های موجود، با سنجیدن شرایط مهاجرت به آلمان، بهترین راه را انتخاب کنید. در این قسمت کارشناسان گروه مهاجرتی بالدانو قصد دارند به صورت مجزا تمامی راه های مهاجرت به این کشور را به صورت کامل برایتان شرح دهند.

راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری یکی از اولین شیوه‌های مهاجرت به این کشور است که با توجه به بازار کار این کشور پیش از هر راه دیگری به ذهنتان خواهد رسید. لازم است بدانید مهاجرت به این کشور اروپایی برای کار از دو طریق انجام خواهد شد. در روش یا قانون اول، شما از طریق ویزای جاب آفر آلمان و یا ویزای پیشنهاد کاری می‌توانید به این کشور مهاجرت نمایید. این مورد در صورتی است که کارفرما در کشور آلمان برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید. این قانون تا قبل از سال ۲۰۲۱ تنها در صورتی امکان‌پذیر بود که شخص مناسب در کشور آلمان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای آن شغل پیدا نشود. اما در قوانین جدید ویزای کار آلمان در سال ۲۰۲۱، این اولویت‌بندی برداشته شده است و کارفرما می‌تواند به فرد متقاضی که خارج از این محدوده قرار دارد، دعوت‌نامه کاری ارسال نماید.

روش دوم برای مهاجرت به آلمان از طریق جستجوی کار است. این مورد در صورتی است که شخص مهارت لازم را داشته باشد. در این روش کشور آلمان به فرد ویزای 6 ماهه خواهد داد تا با حضور یافتن در این کشور شغل مناسب خود را پیدا کند. خوشبختانه در سال ۲۰۲۱ شرایط دریافت ویزای جاب سیکر آلمان نسبت به قبل آسان‌تر شده است و شما با ۲ سال تحصیل تخصصی نیز می‌توانید مورد تایید آلمان قرار بگیرید. البته باید توجه داشته باشید که مدرک زبان انگلیسی و آلمانی برای اخذ این ویزا اهمیت بالایی دارد. پس حتما این مدارک را برای مهاجرت به آلمان همراه خود داشته باشید. بد نیست میزان درآمد برخی از مشاغل فعال در کشور آلمان را بشناسید.

عنوان شغلیمیزان درآمد
پزشک84000 یورو
بیمه62000 یورو
امور مالی61000 یورو
مهندس66000 یورو
بانکدار70000 یورو
فروش58000 یورو
امور مالی61000 یورو
مهاجرت کاری

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

در اکثر کشورهای دنیا اشخاص می‌توانند با سرمایه‌گذاری در کشور مقصد، ویزای آن کشور را دریافت نمایند. آلمان نیز یکی از کشورهای توسعه یافته است که در چند دهه اخیر پیشرفت چشمگیری در بازارهای اقتصادی داشته است. همین موضوع باعث می‌شود بسیاری از افراد حتی با سرمایه کم متقاضی سرمایه گذاری در آلمان و ثبت شرکت در این کشور باشند. این روش، روش بسیار مناسبی برای اخذ اقامت و تابعیت این کشور است. در این روش لازم است قبل از هر چیزی طرح توجیه اقتصادی سرمایه‌گذار مورد تایید اتاق بازرگانی آلمان قرار بگیرد، مراحل ثبت به خوبی پیش رود و دولت آلمان طرح‌های پیشنهادی را تایید کند.

شاید برایتان سوال باشد که برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه‌گذاری به چه مقدار بودجه نیاز است. لازم است بدانید، با ۲۵ هزار یورو می‌توان به عنوان سرمایه اولیه برای احداث شرکت در آلمان اقدام نمود. مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه‌گذاری، روش بسیار مناسبی است که به شما کمک می‌کند رفته رفته اقامت دائم این کشور قدرتمند را کسب کنید. مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه‌گذاری نسبت به دیگر راه‌های مهاجرت به آلمان، رفاه بیشتری را برایتان به ارمغان خواهد آورد. اما در هر صورت نباید فراموش کنید که برای انتخاب این راه برای مهاجرت به کشور اروپایی باید هزینه بیشتری را نسبت سایر روش‌ها متحمل شوید.

مزایای انتخاب مهاجرت با سرمایه‌گذاری

  • مورد توجه دولت آلمان خواهید بود.
  • انجام فعالیت‌های آزادانه مالی و شغلی
  • استفاده از حقوق شهروندی به مانند مردم آلمان

معایب انتخاب مهاجرت با سرمایه‌گذاری

  • نیاز به بودجه بسیار زیاد
  • گران تر از سایر روش‌ها
مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج و تولد فرزند

امروزه بسیاری از افراد از طریق تولد فرزند خود سعی به اخذ اقامت کشورهای مختلف می‌کنند. کشور آلمان نیز در این روش از قانون سیستم خون استفاده می‌کند. قانون سیستم خون در آلمان، یعنی طفلی که در این کشور متولد می‌شود اگر یکی از والدین تابعیت آلمانی داشته باشد، فرزند می‌تواند این تابعیت را به دست آورد. شاید این سوال یکی از سوال‌های اساسی در خصوص راه‌های مهاجرت به این کشور باشد. آیا می‌توان از طریق ازدواج با یک فرد آلمانی تابعیت این کشور را گرفت؟ بله یکی از آسان‌ترین راه‌های مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت این کشور، ازدواج با یک شخص آلمانی یا یک شخص مقیم کشور آلمان است. اما کشور آلمان در این خصوص نیز سخت‌گیری‌های خاص خود را دارد.

شما در صورتی می‌توانید تابعیت آلمان را از این طریق بگیرید که ازدواج شما برای کشور آلمان رسمی و ثبت شده باشد. پس می‌بایست مدارکی همچون عکس‌های خانوادگی، سند ازدواج، گواهی تجرد و گواهی عدم‌سو‌ء‌پیشینه را به سفارت آلمان ارائه دهید. از جمله قوانینی که این کشور برای ازدواج و دادن تابعیت از این طریق در نظر گرفته است، تمکن مالی همسر است. شخص باید دستمزد کافی برای تامین معاش دو نفر در کشور آلمان را داشته باشد. همچنین اگر تبعه آلمان ثابت کند که در این کشور قانون را نقض نکرده است می‌تواند از این طریق اقدام نماید. اما افرادی که به عنوان یک همسر غیر‌آلمانی وارد این کشور می‌شوند باید مهارت زبان آلمانی را در سطح ابتدایی داشته باشند. مهاجرت به آلمان از این طریق یکی از آسان‌ترین راه‌ها است ولی در عین حال از نظر دولت آلمان بسیار حساس می‌باشد.

مزایای مهاجرت با ازدواج و تولد فرزند:

  • کسب اقامت آلمان
  • برخورداری از حقوق شهروندی

معایب مهاجرت با ازدواج و تولد فرزند:

  • دشواری در پیدا‌ کردن فرد مناسب برای ازدواج

مهاجرت از طریق پناهندگی

یکی دیگر از آخرین راه‌های مهاجرت به این کشور، پناهنده‌شدن در این کشور است. این راه برای مهاجرت به این کشور اروپایی چندان توصیه نمی‌شود. باید توجه داشته باشید که در این راه ممکن است جان و مالتان را از دست بدهید. این روش یکی از روش‌هایی است که حقوقدانان به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنند. پناهندگی تنها در صورتی امکان‌پذیر است که شخص پناهنده به دلیل ناامنی در کشور خود، به کشورهایی که عضو کنوانسیون ژنو هستند پناه ببرند. پس لازم به ذکر است که اشخاص برای مهاجرت به آلمان نمی‌توانند به هر بهانه‌ای به این کشورها مهاجرت کنند.

این کار ریسک زیادی از نظر جانی و مالی در پی خواهد داشت. کشور آلمان برای افرادی که پناهندگی آن‌ها تایید شده باشد، خدماتی را در نظر می‌گیرد. این خدمات شامل پرداخت هزینه‌های اولیه زندگی مانند خوراک، پوشاک و مسکن است. تا زمانی که درخواست پناهندگی افراد از طرف دولت تایید نشده باشد، باید در مناطقی که از نظر بهداشت و امنیت شرایط مناسبی ندارند زندگی کنند در غیر این صورت خدماتی از طرف دولت آلمان دریافت نخواهد کرد.

در گرفتن تابعیت آلمانی شرایط گوناگونی وجود دارد که برایتان ذکر کردیم، هیچ روشی در کوتاه مدت برای گرفتن تابعیت آلمانی وجود ندارد. این افراد می‌توانند از طریق ازدواج و پس از گذراندن 3 سال از زندگی خود در جهت گرفتن تابعیت آلمانی اقدام نمایند در غیر این صورت افراد باید 5 سال در این کشور به کار بپردازند و مالیات پرداخت کنند و پس از گذشت 3 سال برای گرفتن تابعیت پاسپورت آلمانی اقدام نمایند. همه این شرایط در صورتی است که فرد با جامعه آلمانی خو بگیرد و از نظر فرهنگی با تاریخ بشریت آلمان آشنایی کامل پیدا کند. زبان اصلی ترین وسیله است که می توانید از طریق آن برای زندگی بهتر و آسان در این کشور از آن استفاده کنید. اما زبان آلمانی دشواری‌ها و نا‌مفهوم بودن خاص خود را دارد، پس بهتر است قبل از هر چیزی به تقویت زبان انگلیسی و آلمانی خود بپردازید.

هزینه‌های زندگی در آلمان

یکی از موضوعات مهمی که باید در مورد مهاجرت به آلمان به آن توجه کنید، هزینه‌های زندگی در این کشور است. زندگی در هر کشور و شهری برای شما یک سری هزینه‌ها را به همراه خواهد داشت. مهم‌ترین هزینه‌های شما برای زندگی در آلمان نیز به هزینه تهیه مسکن، خرید مواد غذایی و حمل و نقل باز می‌گردد. اما برای هر یک از این بخش ها باید چه بودجه‌ای اختصاص داد؟ در جدول زیر به بخشی از هزینه‌های زندگی که شامل هزینه تهیه مواد غذایی و هزینه مسکن می‌شود، اشاره خواهیم کرد.

موارد هزینهمیزان هزینه
اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر510 یورو
اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر370 یورو
اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر1.120 یورو
اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر890 یورو
1 کیلوگرم گوشت گوساله10.06 یورو
1 کیلوگرم برنج1.98 یورو
12 عدد تخم مرغ2.23 یورو
1 کیلوگرم شیر0.84 یورو
1 کیلوگرم سیب2.31 یورو
1 کیلوگرم سیب زمینی1.29 یورو
1 کیلوگرم موز1.66 یورو
هزینه های زندگی در آلمان

مجموعه مهاجرتی بالدانو

حال که با راه‌های گوناگون مهاجرت به این کشور آشنا شدید، باید رفته رفته خود را برای مهاجرت به این کشور آماده کنید. مهاجرت به آلمان شاید در نگاه اول کار چندان دشواری نباشد اما لازم است شما یک سری از مراحل قانونی را برای این کار طی کنید. شرایط مهاجرت به این کشور در چند سال اخیر دستخوش تغییراتی قرار گرفته است. شما باید قبل از تصمیم‌گیری، شرایط مهاجرت به آلمان را با کمک یک راهنما بررسی کنید تا بتوانید بهترین تصمیم ممکن برای این کار را بگیرید.

بهترین کسی که می‌تواند شما را در این زمینه کمک کند، یک مشاور آگاه به قوانین مهاجرت به این کشور است. مشاوره می‌تواند به شما کمک کند، در بین راه‌های مهاجرت به آلمان، بهترین تصمیم را بگیرید که آینده‌تان را شکوفا کند. شما می‌توانید برای سپری کردن جلسات مشاوره مهاجرت به کشور، روی کمک گروه مهاجرتی بالدانو حساب کنید. مشاوران و کارشناسان مجموعه مهاجرتی بالدانو همواره آماده آسان‌سازی فرآیند مهاجرت شما به آلمان هستند. بنابراین می‌توانید با استفاده از مشاوران ما، راه خود را برای مهاجرت به آلمان هموارتر از قبل کنید.

نتیجه گیری

در این مطلب از موسسه مهاجرتی بالدانو، سعی کردیم کامل‌ترین توضیحات و اطلاعات در خصوص مهاجرت به آلمان را در اختیار شما علاقه‌مندان به مهاجرت به این کشور قرار دهیم. دانستید که آلمان از چه ظرفیت‌هایی برخوردار است. سفر به این کشور و دریافت اقامت آن می‌تواند به پیشرفت آینده تحصیلی و کاری شما کمک کند. اگر تصمیم به مهاجرت دارید، بهتر است در بین کشورهای اروپایی، آلمان را انتخاب کنید. سعی کنید قبل از تصمیم‌گیری، از جلسات مشاوره مهاجرت به آلمان که توسط کارشناسان و مشاوران گروه مهاجرتی بالدانو برگزار می‌شود، استفاده کنید.

از چند طریق می توان به آلمان مهاجرت کرد؟

مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت با سرمایه گذاری، مهاجرت با کار آفرینی، مهاجرت با ازدواج و مهاجرت از طریق تولد فرزند.

هزینه مهاجرت به آلمان چقدر است؟

هزینه مهاجرت به آلمان به راهی که برای مهاجرت انتخاب می کنید بستگی دارد.

بهترین راه مهاجرت به آلمان کدام است؟

از نظر مزیت های زندگی در آلمان، بهترین راه سرمایه گذاری است اما باید هزینه های این روش را در نظر بگیرید.


مهاجرت به کانادا


مهاجرت به ایتالیا


مهاجرت به فرانسه


مهاجرت به چین


مهاجرت به مجارستان


مهاجرت به ترکیه


مهاجرت به روسیه


مهاجرت به اسپانیا

4.3/5 - (29 امتیاز)
264 دیدگاه
Ali

اسم علی شهروند افغانستان ولی فعلا در ایران استم و میخوام بیرم آلمان

نگین سلطانی

سلام وقتتون بخیر. در صورت داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران و همچنین حداقل مدرک b2 زبان آلمانی میتونیم با توجه به شرایطتون برای آلمان براتون اقدام کنیم. سپاس از همراهی شما

abdulmominrajai16@gmail.com

من میخواهم به زودترین فرصت به این کشور سفر کنم و چه زود چه دیر حتما باید سفر کنم و میخواهم در آنجا یک زندگی موفقی داشته باشم تا بتوانم از آنجا هم خوانواده خویش را تحت پوشش بگیرم وهم زندگی شخصی خویش را سر سامان دهم برای همین نیاز به رهنمایی و مشوره شما دارم لطف کنین برایم بزودی پاسخ دهید تا هر چی زودتر روی این برنامه خویش اقدام نمایم با تشکر…
عبدلمومن «رجایی»

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. همراه عزیز، در صورت داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران حداقل به مدت 6 ماه، میتونید اقدام کنید. موفق باشید

ناشناس

بسیار عالی بود

نگین سلطانی

سپاس از توجه شما.

احسان هستم با یه دختر 3 ساله مادرش هم فوت کرده

میخوام شرایط سف به المان از طریق کار و بهم بگید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورت وجود شرایط سنی مناسب، مدرک زبان آلمانی و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، میتونید اقدام کنید. موفق باشید

احسان هستم با یه دختر 3 ساله مادرش هم فوت کرده چجوری میتونم به المان برم

میخوام شرایط سف به المان از طریق کار و بهم بگید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورت وجود شرایط سنی مناسب، مدرک زبان آلمانی و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، میتونید اقدام کنید. موفق باشید

مرتضی میرزازاده

سلام من ن20 سال هست مجار هستم میخاستم بدونم چجور میتونم المان مخاجرت کنم.

نگین سلطانی

سلام وقتتون بخیر. در صورت داشتن حداقل مدرک دیپلم و مدرک زبان b2 آلمانی میتونین برای دانشگاه های آلمان اقدام کنین. سپاس از همراهی شما

محمد تمیم

وقتی که طالبان افغانستان را گرفت بی سرپناه شدیم تمیم ۱۸ساله استم

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. همراه عزیز در صورت داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران حداقل به مدت 6 ماه، میتونید اقدام کنید. موفق باشید.

محمد تمیم

وقتی که طالبان افغانستان را گرفت بی سرپناه شدیم

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. همراه عزیز در صورت داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران حداقل به مدت 6 ماه، میتونید اقدام کنید. موفق باشید.

محمد تمیم

برای کاری وقتی که طالبان افغانستان را گرفت بی سرپناه شدیم

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. همراه عزیز در صورت داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران حداقل به مدت 6 ماه، میتونید اقدام کنید. موفق باشید.

مائده

میخوام برای مهاجرت تحصیلی باهاتون صحبت کنم

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. همراه عزیز شرایط هر کشور با کشور دیگر متفاوته و نیاز به بررسی شرایط وجود داره. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر میتونید فرم مشاوره پرکنین تا ما در اسرع وقت باهاتون تماس بگیریم. موفق باشید

عمرانے

سلام برا مهاجرت چ مبلغے کافیه و بعد ھزینہ اجاره خونہ تا چقدری ھستش ؟

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. همراه عزیز شرایط هر کشور با کشور دیگر متفاوته و نیاز به بررسی شرایط وجود داره. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر میتونید فرم مشاوره پرکنین تا ما در اسرع وقت باهاتون تماس بگیریم. موفق باشید

کامران

سلام خدمت شما برای تحصیل و کسب کار

نگین سلطانی

سلام. همراه عزیز شرایط با توجه به کشور انتخابی متفاوت است. پیشنهاد میکنیم که با استفاده از مشاوره تلفنی و رایگان بالدانو در این مورد مشاوره دریافت کنید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹

کامران

برای تحصیل و کسب کار

نگین سلطانی

سلام. همراه عزیز شرایط با توجه به کشور انتخابی متفاوت است. پیشنهاد میکنیم که با استفاده از مشاوره تلفنی و رایگان بالدانو در این مورد مشاوره دریافت کنید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹

مژگان جعفری

سلام من در ایران زندگی میکنم و وضعیت زندگیم خوب نیست شوهرم مریض است و میخام به آلمان برم میتونم یا نه ؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. ما برای پناهندگی اقدامی نداریم اما در صورت داشتن مدارک تحصیلی، سابقه کار مرتبط و مدرک زبان آلمانی، از طریق کار برای آلمان میتونین اقدام کنین. موفق باشید.

علی

رشته مکانیکی ۶ سال کارکرد

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. در صورت داشتن مدرک تحصیلی و مدرک زبان برای جاب آفر کشور آلمان و کانادا میتونین اقدام کنین. سپاس از همراهی شما

اسدالله لطیفی

آلمان

Snuniop

viagra price comparison As a novel treatment approach, there is also little evidence that suggests that repeat TURBT has been routinely adopted by most urologists, which suggests that our model in its current form is relevant to contemporary clinical practice

Snuniop

is generic viagra safe Increased oxidative stress in patients with congestive heart failure

مهرالله بیگزاده

برای کاری وقتی طالبان افغانستان را گرفت بی سر پناه ماندیم مهرالله استم18ساله هستم

نگین سلطانی

سلام، همراه عزیز، بابت این موضوع بسیار متاسفیم اما کمکی از ما ساخته نیست.

مصطفی علی زاده

برای کار وقتی طالبان افغانستان را گرفت بی سر پناه شودیم مصطفی استم 18ساله

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. ما برای مهاجرت کاری به کشورهای آلمان و کانادا اقدام داریم. در صورت داشتن پاسپورت و اقامت قانونی ایران و وجود سایر شرایط، امکان اقدام وجود داره. برای بررسی شرایطتون میتونید از مشاوره تلفنی و رایگان بالدانو استفاده کنید. شماره تماس : ۰۲۱۴۳۸۵۹

علی حسینی

برای کار وتحصیل

منوچهر صفا

پرستار با ۱۳ سال سابقه متولد ۱۳۵۸ ۳۴ ساله دو فرزند یکی ۸ و دومی ۱۴ آیا میتوانم برای کار به آلمان مهاجرت کنم پرستاری

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهیتون. در صورت داشتن مدرک زبان، میتونید از طریق جاب آفر، یعنی مهاجرت کاری، اقدام کنید. موفق باشید.

زینب سمبری سنگی

از نظر من بهترین کشور برای اقامت آلمان هست اونم از راه اصلی و قانونی نه از راه قاچاقی

نگین سلطانی

سلام. از همراهی شما ممنونیم. بله، قطعا طریق قانونی، انتخاب درست هست.

paryanasehi75&gmail.com

سلام من کارشناس علوم ازمایشگاه هستم با ۳ سال سابقه کار و ۲۷ سالمه
برای مهاجرت به المان
میگن جاب افر واسه تو سخته و خیلی طول میکشه
میگن تحصیلی بری واسه ارشدراحت تره
اونوقت کارم چی میشه زود پیدا میکنم تو رشته خودم ؟!

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. مدت زمان پیدا کردن کار، بستگی به تخصصتون داره؛ و با داشتن مدرک زبان آلمانی، هم تحصیلی، هم جاب آفر و هم از طریق آوسبیلدونگ میتونید اقدام کنید. برای داشتن بهترین انتخاب، توصیه ما دریافت مشاوره تخصصی از تیم بالدانو هست. شماره تماس ما : ۰۲۱۴۳۸۵۰

آرام

سلام من مدرکم دیپلم تجربیه قصد ادامه تحصیل توی رشته پرستاری توی آلمان و یا کانادا رو دارم
سوالم اینه ک برای تحصیل توی آلمان حتما باید مدرک زبان آلمانی باشه و یا انگلیسی هم میشه؟
و اینکه پیشنهادتون چیه از چ راهی اقدام کنم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای تحصیل رایگان در کشور آلمان زبان آلمانی الزامیه و اگر بخواین به زبان انگلیسی درس بخونید باید برای دانشگاه های خصوصی این کشور اقدام کنید. برای دریافت مشاوره دقیق تر پیشنهاد میکنیم که حتما با کارشناسان بالدانو تماس بگیرید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹

آرمان

سلام و درود
من ۳۸ سالمه لیسانس مکانیک دارم ودر شرکت نفت مشغول بکار هستم وحدود۱۵سال سابقه ی کاری دارم
خواستم بدونم برای مهاجرت به آلمان ازطریق ویزای کاری چیکار باید بکنم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. اگر کارتون مرتبط با رشتتون باشه، با داشتن مدرک زبان B2 آلمانی، از طریق جاب آفر یا همون مهاجرت کاری میتونید اقدام کنید. جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان، با ما در تماس باشید. شماره تماس مجموعه: ۰۲۱۴۳۸۵۹

فرزانه

سلام من مدرک لیسانس بیهوشی دارم با ۳ سال سابقه کار.ایا با مدرک b2و ترجمه مدارک میزا میدن؟

نگین سلطانی

سلام همراه عزیز. برای آلمان و کانادا میتونید از طریق جاب آفر، یعنی به صورت کاری اقدام کنید که همون مدرک b2 آلمانی برای آلمان و آیلتس برای کانادا نیاز هست. موفق باشید.

Zix

سلام من ۱۸ سالمه و میخام پرستاری بخونم و بعد دوسال آلمان برم ، از طریق ویزای کار چه مدارکی باید بدم تا برام دعوت نامه بفرستن ؟ و اینکه اگر دعوت نامه بفرستن من اونجا فقط توی دانشگاه ب تحصیل ادامه میدم یا اینکه همزمان میتونم شغلم هم داشته باشم ؟؟ و اینکه باید صبر کنم درسم تموم بشه برم یا بعد دوسال و در میانه درس میتونم برم و اونجا آدامشو بخونم لطفاً توضیح بدین چیکار باید. کنم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از توضیحات شما. میتونید برای کارشناسی با داشتن مدرک زبان آلمانی برای تحصیل اقدام کنید یا پس از پایان تحصیلتون با 3 سال سابقه کار مرتبط برای ویزای کار اقدام کنید. موفق و سربلند باشید.

ارام

خسته نباشید من کارشناسی حقوق دارم
و مدرک بین المللی اشپزی اما سابقه کار مرتبط با این دو مدرک ندارم
سطح زبان b1 آلمانی
میخواستم ببینم میتونم ویزای کار در آلمان بگیرم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورتی که شرط سنی رو داشته باشید برای آوسبیلدونگ میتونید با مدرک b2 اقدام کنید. موفق و سربلند باشید.

پریا

سلام با سن 28 با مدرک کارشناسی آزمایشگاهی امکان شرکت در دوره اوسبیلدونگ داروسازی آلمان هست چون داروسازی خیلی دوست دارم ولی مستقیم نمیتونم برم برای تحصیل این رشته در دانشگاه دولتی ایش

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. امکان اقدام برای اوسبیلدونگ وجود داره اما این که در همین رشته پذیرش بشید یا نه نیاز به بررسی داره. توصیه میکنیم که حتما با کارشناسان بالدانو در تماس باشید و راهنمایی لازم رو دریافت کنید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹

Moshtaq afshar

من خیاط کت شلوار مردانه و زنانه ام و علاوه نقاش و شاعر هم استم زبان آلمانی بلد نیستم انگلیسی تا حدی که به دردم بخوره بلدم میتونم ویزای آلمان بیگیرم؟؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. اگر شرایط سنی رو داشته باشید میتونید برای اوسبیلدونگ با مدرک زبان b2 آلمانی اقدام کنید و اگر نه، برای مشاغل ساده کانادا میتونید اقدام کنید. موفق باشید.

محمد

سلام بنده ۳۰ سالمه مدرک تحصیلی سیکل دارم.
و برای جویای کار در آلمان به کمک نیاز دارم.
آیا شرایط کاری با این وضعیت بنده مهیا است یا خیر

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. متاسفانه برای آلمان باید حداقل دیپلم رو داشته باشید. اما برای کانادا میتونید از طریق مشاغل ساده اقدام بکنید. در این مورد میتونید از مشاوره رایگان و تلفنی ما استفاده کنید شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹

عبدالصمد

سلام عبدالصمد فرزند عبدالقادر افسرپولیس وزارت داخله حکومت پیشین افغانستان طوریکه شما درجریان هستید دولت افغانستان سقوط کرد با حاکم شدن طالبان درافغانستان حیات ما نظامیان درخطر جدی قرار داشت بنا ما مجبور شدیم از راه غیرقانونی وارد ترکیه شدیم وبخاطر نداشتن اسناد قانونی در ترکیه دیپورتی دور از واقعیت نیست اگر ما دیپورت شویم حیات خودم وخانواده ام در معرض خطر جدی قرار دارد.از سازمان پناهنده گی محترم شما خواهشمندیم زمینه پناهنده گی مارا فراهم نموده ممنون سازید.

نگین سلطانی

سلام همراه عزیز. بسیار متاسفیم اما بالدانو در زمینه پناهندگی اقدامی ندارد. مانا و برقرار باشید.

محمدی

سلام وقت بخیر
میخواستم شرایط ویزای کاری به آلمان برای راننده پایه یک رو بدونم ، آیا با مدرک دیپلم و سطح زبان A1 امکان مهاجرت با خانواده هست؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. با مدرک زبان آلمانی در مقطع b2 امکان اقدام دارید. موفق باشید.

امیر

سلام خسته نباشید میخاستم بدونم با کار آرایشگری میتونم ویزای کاری بگیرم؟؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. از طریق این شغل به صورت مستقیم نمیتونید ویزا دریافت کنید. موفق و پیروز باشید.

Moshtaq afshar

من خیاطی کت شلوار استم میتونم ویزای کاری آلمان را بیگیرم

نگین سلطانی

سلام. متاسفانه از طریق این شغل نمیتونید به صورت مستقیم اقدام بکنید. سپاس از همراهی شما.

محمد محمدی

سلام خسته نباشید
من چند ماهه دیگه به پا به ۱۸ سالگی میزارم رشتم هم ساخت و تولید هست میخواستم ببینم من میتونم به آلمان یا کانادا مهاجرت ولی زبانی آلمانی بلد نیستم

نگین سلطانی

سلام. میتونید برای تحصیل هر کدوم از دو کشور آلمان یا کانادا رو انتخاب کنید و یا از طریق اوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید اما دقت کنید که هر دو کشور مدرک زبان رو لازم دارن. سپاس از همراهی شما.

مهدی

من سربازی نرفتم و 18 سالمه میخوام با ویزای اوسبیلدونگ اقدام کنم و قصد رفتن ب سربازی رو ندارم اونو چیکار کنم ؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. بهتر است که از طریق معافیت تحصیلی اقدام بکنید. برای توضیحات بیشتر توصیه میکنیم که حتما از مشاوره تلفنی رایگان ما استفاده کنید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹ موفق باشید.

عبدالصمد

سلام عبدالصمد فرزند عبدالقادر افسرپولیس وزارت داخله حکومت پیشین افغانستان طوریکه شما درجریان هستید دولت افغانستان سقوط کرد با حاکم شدن طالبان درافغانستان حیات ما نظامیان درخطر جدی قرار داشت بنا ما مجبور شدیم از راه غیرقانونی وارد ترکیه شدیم وبخاطر نداشتن اسناد قانونی در ترکیه دیپورتی دور از واقعیت نیست اگر ما دیپورت شویم حیات خودم وخانواده ام در معرض خطر جدی قرار دارد.از سازمان پناهنده گی محترم شما خواهشمندیم زمینه پناهنده گی مارا فراهم نموده ممنون سازید.

نگین سلطانی

سلام همراه عزیز. بسیار متاسفیم اما بالدانو در زمینه پناهندگی اقدامی ندارد. مانا و برقرار باشید.

مهدی اربی

المان کشوری بزرگ و پر ار هزینه میباشد
وکشوری پر از فرصت های مناسب برای کار وایجاد یک درامد مناسب

نگین سلطانی

از توجه و همراهی شما ممنونیم.

سمیع الله محمدی

سلام خوبین من میخاهم مهاجرت کنم به آلمان

نگین سلطانی

همراه عزیز سلام. میتونید در این مورد از مشاوره کارشناسان بالدانو استفاده کنید. برای مشاوره اولیه تلفنی و رایگان با ۰۲۱۴۳۸۵۹ تماس بگیرید. در خدمتتون هستیم.

امین براتی

با سلام
۲۶ سالمه .دیپلم کامپیوتر دارم
از چه راهی باید اقدام کنم واسه مهاجرت به آلمان؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. شرایطتون برای اوسبیلدونگ که دوره های کاراموزی همراه با کار و حقوق هست مناسب هست. پیشنهاد میکنیم که مشاوره تلفنی و رایگان بالدانو رو در این مورد از دست ندید. شماره تماس ما: 02143859

رضا

سلام خسته نباشید من ۱۵ سالمه میخواستم بدونم که میشه برای درس دبیرستان به آلمان رفت
من تازه شروع به آموزش زبان آلمانی کردم و تمکن مالی ضعیفی دارم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. مجموعه بالدانو فقط برای تحصیلات دانشگاهی در کشور آلمان اقدام دارد. موفق و موید باشید.

زهرا حسینی

سلام وقتون بخیرمن پدرمادرندارم برادرهایم زیادازمن خوشون نمیاد وتوی ایران خرج راخودم درمیایم انقدرخرج هاسنگین پول درمیایم که زندگیم راراحت بگزونم من میخوام المان محاجرت کنم دراین هم من زیاددرس نخوندم من ۳۴سالمه

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. متاسفانه برای مهاجرت به آلمان تحصیلات آکادمیک نیاز هست. پیشنهاد میکنیم که با تماس با مجموعه بالدانو و دریافت مشاوره تلفنی رایگان، شرایط خود را دقیق تر بررسی کنید. شماره تماس ما: 02143859

اسداله قربانپور

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری اطلاعات وراهنمایی می خواستم

نگین سلطانی

سلام. مجموعه بالدانو در حال حاضر تنها از طریق کار و تحصیل برای کشور آلمان اقدام دارد. سپاس از همراهی شما.

آذیندخت نژادی

سلام من ۴۰ ساله هستم فوق لیسانس زیست شناسی دارم و ۷ سال سابقه کار دستیاری دندانپزشک دارم .دو مدرک فنی حرفه ای کوتاهی مو و پاکسازی پوست هم دارم چطور میتونم به آلمان مهاجرت کنم ضمنا در حال آمادگی برای مدزک زبان انگلیسی هستم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. از اونجایی که مهاجرت کاری به آلمان نیازمند سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی هست، شرایطتون برای مهاجرت کاری به این کشور مساعد نیست، اما میتونید برای مشاغل عمومی کانادا اقدام بکنید. موفق باشین.

علی غلامرضایی

نمیشه هنوز نظر داد بعد مشاوره نظر خواهم داد

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما همراه عزیز هستیم. موفق و سربلند باشید.

سیمه محمدی

مهاجرت باازواج

نگین سلطانی

سلام روزتون بخیر. مجموعه بالدانو از این روش اقدام ندارد. موفق و سربلند باشید.

مسلم اسدالهی هستم

من تو ایران شرایتم اصلا خوب نیست و نمیتونم زندگی کنم هیچ کاری نمیتونم انجام بدم برام خیلی خیلی سخت میگذره برای همین دوست دارم برم المان برای همیشه ۲۵ سالم هست یه رای کمکمون کن تا بیایم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. بالدانو در امر مهاجرت کاری و تحصیلی به آلمان فعالیت دارد. پیشنهاد میکنیم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما، راهنمایی مناسب ارائه شود. شماره تماس ما: 02143859

مسلم اسدالهی هستم

من تو ایران شرایتم اصلا خوب نیست و نمیتونم زندگی کنم هیچ کاری نمیتونم انجام بدم برام خیلی خیلی سخت میگذره برای همین دوست دارم برم المان برای همیشه ۲۵ سالم هست

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. بالدانو در امر مهاجرت کاری و تحصیلی به آلمان فعالیت دارد. پیشنهاد میکنیم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما، راهنمایی مناسب ارائه شود. شماره تماس ما: 02143859

صادق

ویزای کار میخواستم
چهل سال دیپلم
جوشکار بصورت حرفه ای با نامه از شرکت ملی نفت و گاز
ممنون میشم راهنمایی کنید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. با داشتن مدرک آیلتس برای مهاجرت کاری به کانادا (جاب آفر) میتونید اقدام کنید. موفق باشید.

مسلم اسدالهی هستم

من تو ایران شرایتم اصلا خوب نیست و نمیتونم زندگی کنم هیچ کاری نمیتونم انجام بدم برام خیلی خیلی سخت میگذره برای همین دوست دارم برم المان برای همیشه

عرشیا

سلام من 18 سالمه دیپلم کشاورزی دارم میخام بدونم میتونم در المان اقامت دائم داشته باشم
میشه شرایط رو بگید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. میتونید برای تحصیل یا آوسبیلدونگ اقدام کنید و اقامت موقت بگیرید و بعدا با وجود شرایطی تبدیلش کنید به دائم. موفق باشید.

مجتبب

مجتبی حسنی ۱۸ سالمه جایی من در اینجا امن نیست مخوام قصد مها جرت دارم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. امیدواریم که در بالدانو بتونیم به مهاجرت شما کمک کنیم. مانا و برقرار باشید.

زهرا قاسمي

با سلام ٣٢سالمه ليسانس ميكروبيولوژي با سابقه ده سال كار در آزمايشگاه قصد مهاجرت دارم ميخواستم از شرايطش اطلاع پيدا كنم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای جاب آفر کانادا و آلمان هر دو میتونید اقدام بکنید البته با مدرک زبان مربوطه. توصیه میکنیم که برای بهترین انتخاب حتما از کارشناسان بالدانو کمک بگیرید. شماره تماس ما: 02143859

زهرا قاسمي

باسلام ٣٢سالمه ليسانس ميكروبيولوژي دارم با ده سال سابقه كار در آزمايشگاه قصد مهاجرت ب آلمان رو دارم ميخواستم از شرايطش اطلاع پيدا كنم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای جاب آفر کانادا و آلمان هر دو میتونید اقدام بکنید البته با مدرک زبان مربوطه. توصیه میکنیم که برای بهترین انتخاب حتما از کارشناسان بالدانو کمک بگیرید. شماره تماس ما: 02143859

علی

سلام وقت بخیر
من ۲۲ سالمه و لیسانس زبان عربی دارم و آموزش زبان آلمانی رو تازه شروع کردم، میخواستم بدونم از چه طریق میشه به آلمان مهاجرت کرد؟!

نگین سلطانی

سلام و سپاس. با توجه به توضیحاتتون در صورت داشتن مدرک b2 آلمانی میتونید برای تحصیل و یا دوره های آوسبیلدونگ اقدام بکنید. البته توصیه میکنیم که در این مورد مشاوره تلفنی و رایگان بالدانو رو از دست ندین. شماره تماس ما: 02143859

سعید

سلام خسته نباشید
من بیست دو سالمه اریشگرم وتتو زن تتو حرفه ای نیستم ولی اریشگری چرا ویزای کاری می تونم بگیرم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. مجموعه بالدانو برای کشورهای کانادا و آلمان به صورت کاری اقدام میکند که این دو کشور برای شغل آرایشگری پذیرش مستقیم ندارند. اما میتونید برای اوسبیلدونگ آلمان اقدام بکنید که کاراموزی همراه با کار و حقوق هست. موفق باشید.

سعید عزیزی

با سلام
من قصد مهاجرت به المان رو دارم
از طریق مهاجرت برای کار یا ازدواج
فوق دیپلم مکانیک دارم
۳۲ سالمه
چه راهی پیشنهاد میدید که راحت تر بشه رفت؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس. مجموعه بالدانو از طریق کار و تحصیل برای آلمان اقدام دارد. و از آنجایی که شرایطی مثل سطح زبان و میزان سابقه کار باید بررسی شود، پیشنهاد میکنیم که با تماس با 02143859 راهنمایی لازم رو دریافت کنید. موفق باشید.

Mahyas

سلام من پایه نهمم و قصد دارم با مدرک دیپلم مهاجرت کنم به آلمان
میخاستم بدونم اگر برم طراحی داخلی هنرستان ،با مدرک دیپلم هنرستان میشه ویزا تحصیلی آلمان گرف؟؟یا حتما باید برم دبیرستان رشته ریاضی ،برای دانشگاه برم معماری ؟؟؟

نگین سلطانی

سلام و روز بخیر. دیپلم هنرستان هم قابل قبول هست. امیدواریم که در این مسیر موفق و سربلند باشید.

اسفندیاری

قصد دارم با خانواده به کشور آلمان مهاجرت کنم. چه میزان سرمایه لازم است

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. میزان سرمایه مورد نیاز به روش انتخابی برای مهاجرت و شرایط هر شخص بستگی داره. توصیه ما این هست که برای اطلاع از این مورد یک مشاوره تخصصی با بالدانو داشته باشید. شماره تماس ما: 02143859 موفق باشید

حنیف توکلی

سلام من افغانی هستم و خانوادم مثلی پدربزرگم آلمان زندگی میکند.آیا میشه پدربزرگم برام دعوتنامه بفرسته ویا من میتونم از طریق ویزا اقامت این کشور را بگیرم . با سپاس

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورتی که مدارک کامل رو داشته باشین با دعوتنامه پدربزرگتون میتونید به صورت توریستی تشریف ببرید. موفق باشید.

پرنیا

با سلام
من کلاس هفتم هستم و از الان به فکر بورسیه گرفتنم و روزی ۲ ساعت هم کتاب های هوش کار میکنم معدلم هم ۲۰ است فعلا ولی از خودم میبینم که تا دوازدهم ۲۰ یا ۱۹ نگهدارم تافل هم دارم بنظرتون شانسی برای رفتن دارم

نگین سلطانی

سلام، بسیار عالی که از الان در فکر بورسیه هستین امیدواریم که موفق باشین. به این نکته هم توجه کنید که اخذ بورسیه جز ایتالیا تا مقطع ارشد ساده نیست.

علی اناری

سلام خسته نباشید ،علی اناری هستم ۱۹ ساله در ایران زندگی میکنم از اتباع افغان هستم رشته مهندسی برق تحصیل میکنم مدرک زبان انگلیسی دارم و زیان المانی هم میخواهم اقدام کنم مدرک ICDL را نیز دارم ایا راهی هست به المان مهاجرت کنم و تمکن مالی نیاز نداشته باشم ؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی و توضیحات شما. در صورت وجود مدارک کامل و دریافت مدرک b2 زبان آلمانی میتونید برای آوسبیلدونگ آلمان اقدام بکنید که هزینه کمتری نسبت به تحصیل میطلبه. توصیه میکنیم که حتما از مشاوره تلفنی رایگان ما استفاده کنید. شماره تماس: 02143859 موفق و موید باشید.

خانمجمد

ما اتباه هستم قسط مهاجرت به کانادا را داریم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. در صورت موجود بودن مدارک کامل از جمله پاسپورت و… مشکلی برای اقدام نخواهید داشت. موفق و سربلند باشید.

علی

سلام خسته نباشید
من دانش اموز پایه دوازدهم تجربی هستم من میتونم بدون کنکور ویزای تحصیلی بگیرم. یا نه اگه در رشته خای پیراپزشکی قبول بشم راحت تره

نگین سلطانی

سلام و سپاس. برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در خارج از کشور فقط مدرک دیپلمتون احتیاج هست و لازم نیست در کنکور شرکت کنید. رشته تحصیلی هم بستگی به علاقه شما دارد. پیشنهاد ما به شما دریافت یک مشاوره رایگان از بالدانو هست. شماره تماس ما: 02143859

زهرا جعفری

با سلام زهراجعفری هستم.من یک کارگرهستم
15سالمه بخاطر مشکل مالی نتونستم درس بخونم.دریک خانواده ی پرجمعیت زندگی میکنم.من و خواهر بزرگترم که سه سال ازمن
بزرگتره دریک کارگاه جعبه سازی که حقوقش خیلی کمه کار میکنیم
پدرم هم مریضه نمیتونه کار کنه.برادر بزرگ هم ندارم.
لطفا به وضعیت مارسیدگی کنید.مادرم پدرم هردومریض هستن. نمیدونم بااین حقوق ووضعیت پدرومادرم چطوری اینجا زندگی کنیم.
میشه کمکمون کنید به آلمان مهاجرت کنیم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. متاسفم و امیدوارم که به زودی مشکلاتتون حل بشه. اما متاسفانه کمکی از مجموعه بالدانو در این زمینه بر نمیاد. مانا باشید.

سید حسین

سلام خسته نباشید
من کلاس دهم تجربی هستم با معدل 20
از الان مهاجرت کنم به آلمان یا موقعی که دیپلم گرفتم ؟
و اینکه برای تحصیل حتما باید زبان آلمانی بلد بود؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس. بهتر هست که دیپلم رو هم با معدل 19 الی 20 دریافت کنید و بعد اقدام کنید. و برای تحصیل هم حتما زبان آلمانی رو نیاز دارید. موفق و موید باشید.

فرزاد نظری

من مادر پدر ندارم میخواهم بروم انجا

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. متاسفیم و امید داریم که در مسیر مهاجرت موفق باشید.

ناشناس

سلام وقت بخیر
خواستم در رابطه با بورسیه بپرسم دهم تجربی هستم با معدل ۱۹ و خورده ای
قصد دارم کنکور ندم و دیپلم تجربی بگیرم و دانشگاه آلمان برم بورسیه به من تعلق میگیره یا نه؟
مسلط به زبان آلمانی،انگلیسی.

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. متاسفانه برای آلمان در مقطع لیسانس امکان بورسیه وجود ندارد. پیشنهاد میکنیم از مشاوره تلفنی ما برای اطلاع از راه های دیگر استفاده کنید. شماره تماس ما: 02143859

Mahyas

سلام من پایه نهمم و هدفم اینکه برای دانشگاه برم کشور آلمان تحصیل کنم
من قصدم اینه که معماری بخونم در دانشگاه.
دیپلم ریاضی داشته باشم خوبه یا فنی حرفه ای برای مهاجرت به المان؟؟
از طریق کدوم دیپلم راحت تر قبول میکنن برای رشته معماری؟؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس. اگر دیپلم ریاضی داشته باشین بهتر هست. برای مشاوره بیشتر هم میتونین با ما در تماس باشید. موفق باشین

نگین سلطانی

سپاس.

اسماعیل اسمعیلی

با سلام و عرض ادب
من ۳۲سالمه کارشناسی رشته حقوق دارم ،اینجا که به هر دری زدم بسته بود و شرایط کار و درامد ماهیانه ثابتی واسم فراهم نشد ،ایقد شرایط اقتصادی فشار اورده که واسم فرق نداره کدوم کشور برم و کارم چی باشه حتی شده افغانستان ،فقط میخام یک درامدی داشته باشم ،به نظر شما کدوم کشور برم؟
لطفا راهنمایی کنید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. بهترین پیشنهاد برای شما ویزای کار در کانادا و آوسبیلدونگ آلمان هست. توضیحات بیشتری نیازه برای مهاجرت به این دو کشور، بنابراین حتما مشاوره رایگان بالدانو را تجربه کنید. شماره تماس ما: 02143859

مسعود

سلام من کارمندمالیاتی هستم با۷سال سابقه ومدرک کارشناسی ارشد مدیریت به نظرتون براکدوم کشوراروپایی یاکانادا میتونم برااقامت اقدام کنم

نگین سلطانی

سلام. برای نیروی تخصصی کانادا امکان اقدام دارید و مشکلی نیست. توصیه میکنیم که حتما از مشاوره تلفنی ما نیز استفاده کنید. شماره تماس ما: 02143859 سپاس از همراهی شما.

Arsham

سلام خسته نباشید
من اسفند ماه وارد ۱۸ میشم
تازع شروع ب اموزش زبان المانی کردم بهترین راه برای مهاجرت قبل از سربازیم چیه؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. میتونید برای تحصیل در مقطع لیسانس با مدرک زبان b2 آلمانی اقدام بکنید و برای سربازی هم معافیت تحصیلی دریافت کنید. موفق و پیروز باشید.

علی

سلام من ۳۲سالمه متاهل با یه فرزند میخوام برای کار برم آلمان شغلم فنی هست تکنسین اسانسور آیا میشه اقامت گرفت؟؟چقدر زمان میبره و هزینه چقدر میشه؟
با تشکر

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. برای آلمان تحصیلات مرتبط با شغل مهم هست، در صورتی که این مورد رو داشته باشین، شرایطتون برای اقدام بسیار خوبه. پیشنهاد ما این هست که با کارشناسان ما در ارتباط باشید و راهنمایی کامل دریافت کنید. شماره تماس ما: 02143859

فریده آزمند

سلام ۲۴ ساله کارشناسی نرم افزار میخونم برا مهاجرت به آلمان میتونم برای ارشد و کاری مهاجرت کنم با کمترین هزینه

نگین سلطانی

سلام. برای ارشد میتونید اقدام بکنید و همزمان شغل پاره وقت و دانشجویی داشته باشید. سپاس از همراهی شما

سلام وقت بخیر
من پسرم و لیسانس رشته ی علوم دامی دارم حالا میخوام مهاجرت کنم به آلمان،شما چه راهی رو برای مهاجرت به من پیشنهاد میکنین؟

نگین سلطانی

سلام وقتتون بخیر. برای آلمان میشه به روش های تحصیلی، کاری و آسبیلدونگ اقدام کرد. اما هر کدوم از این موارد بستگی به سایر شرایط شما داره. توصیه ما اینه که با مشاوره تلفنی بالدانو، شرایط خودتون رو دقیق تر بررسی کنید. شماره تماس ما: 02143859 سپاس از شما

پوریا

میخواستم بدونم برای ویزای اوسپیلدونگ تمکن مالی که لازم داره میشه دایم که در آلمان هستش به سفارت بگه ک من ساپورت مالی انجام میدم واسش
و اینکه درآمد دایم چقدر باید باشه که سفارت قبول بکنه ؟

نگین سلطانی

سلام. بله امکان این مورد وجود داره و درامد ایشون باید بالای دو هزار یورو در ماه باشه. موفق باشید.

شیرحسین ابراهیمی

سلام ببخشین من ۲۴ سالم هست یک شهروند افغانستانی هستم میتونم برای مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی یا آمریکا مهاجرت کنم پناهنده بشم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. موسسه بالدانو از این طریق اقدامی انجام نمیدهد. موفق باشید

الناز

سلام وقت بخیر، من دختر ۱۷ ساله رشته علوم انسانی میخونم
، و همیشه جز شاگرد های برتر با معدل بالا بودم و هستم
ورزشکار هم هستم (والیبال به صورت حرفه ای)
و درحال یادگیری زبان انگلیسی هم هستم
و علاقه به ادامه تحصیل در آلمان رو دارم ،،
برای بورسیه تحصیلی یا ادامه تحصیل رایگان در آلمان چه اقداماتی باید انجام بدهم؟؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. جهت تحصیل در آلمان نیازمند بورسیه نخواهید بود و در صورتی که به زبان آلمانی تحصیل کنین هزینه ای نخواهید داشت. بنابراین به جای زبان اینگلیسی، آلمانی آموزش داشته باشین. البته از مقطع ارشد هم به زبان اینگلیسی میتونین تحصیل کنین. موفق باشین

امیر حسینی

سلام وقت بخیر..
من ۱۵ سالمه و برای مشکلات سیاسی و ازادی و اقتصادی قصد مهاجرت به المانو دارم بهترین راه برای مهاجرتم چیه؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. بهترین روش برای مهاجرت به آلمان برای شما تحصیل در این کشور هست. ابتدا مدرک دیپلم را داشته باشین سپس تسلط به زبان آلمانی. از الان به آموزش زبان آلمانی بپردازید.

رحمت الله محمدی

سلام عرض ادب خدمت شما من رحمت الله 19سالمه میخواستم برای کار بنایی یا پیمانکاری ساختمانی به کشورکانادا مهاجرت کنم آیا امکانش هست

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. از طریق جاب جنرال کانادا میتونید اقدام کنید اما توصیه میکنیم که از مشاوره اولیه رایگان ما استفاده کنید و شرایط خودتون رو بسنجید. شماره تماس ما: 02143859

شیرحسین ابراهیمی

سلام من ۲۴سالم هست اتباع هستم متونم به آلمان سفر کنم سفر کاری یا پناهنده بشم میشه راهنمایی ام کنید

نگین سلطانی

سلام، در صورت داشتن پاسپورت و اقامت ایران در کنار مدارک تحصیلی، موسسه بالدانو میتواند به شما کمک کند. سپاس از شما

روژینا شمس

سلام من 18 سالمه، رشته‌م تجربیه و می‌خواستم از طریق مدرک دیپلمم به آلمان مهاجرت کنم، شرایطش چجوریه؟ باید حتماً زبان آلمانی بخونم؟ چون زبان انگلیسیم قویه و میخواستم بدونم از طریق مدرک زبان انگلیسی نمی‌شه مهاجرت‌ کرد؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. برای تحصیل در آلمان باید تسلط به زبان آلمانی داشته باشید. اگر قصد ادامه تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی دارید از مقطع ارشد میتوانید اقدام کنید.

fff

سلام من خانم 32 ساله هشت سال سابقه و مدرک ارشد. میتونم آلمان مهاجرت کنم انگلیسی مدرک دارم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما . برای یافتن کار در آلمان مدرک تحصیلی، تخصص مرتبط و سابقه کار بسیار اهمیت دارد. در کنار این موارد هم تسلط به زبان آلمانی. پیشنهاد میشه یک مشاوره رایگان داشته باشین تا شرایط و تخصص شما بررسی بشه و سپس در مورد موفقیت یا عدم موفقیت در مهاجرت شما به آلمان پاسخ دهیم. شماره تماس ما: 02143859

شهریار مینایی

سلام وقت بخیر بنده ۳۳ سالمه و کارشناسی علوم سیاسی دارم و حدودا ۱۵ سال سابقه تولید مبل نجاری رنگ آمیزی وروکوبی مبل رو دارم با مدرک پروانه کسب. .ممنون میشم راهنمایی کنید

نگین سلطانی

سلام وقت شما هم بخیر باشه. پیشنهاد بالدانو به شما مهاجرت کاری به کانادا در صنایع چوب است، البته باید رزومه شما بیشتر بررسی گردد ولی در این مقطع قطعا کانادا مسیر مناسبی برای مهاجرت میباشد. سپاس

علیرضا

سلام وقت بخیر بنده 28سالم کارشناسی ارشد برق قدرت دارم الآنم 6سال سابقه کار دارم بعدش توکار دوربین مداربسته و سیم‌کشی استادکارم میخواستم بدونم میتونم اقامت آلمان و بگیرم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. بله میتوانید اقدام کنین. در صورتی که تخصصی در رشته مورد نظر با سابقه کار حداقل 3سال داشته باشید میتوانید برای آلمان اقدام کنین. تسلط به زبان از الزامات هست. پیشنهاد میکنم مشاوره رایگان ما را تجربه کنید. برای مهاجرت به آلمان با 02143859 تماس بگیرید.

احمد روفی

سلام مهاجرت آلمان از طریق ازدواج چی شرایطی دارد

نگین سلطانی

سلام وسپاس متاسفانه بالدانو در این زمینه خدماتی ارائه نمیکند.

محمد

سلام ۱۷ سالمه برای تحصیل میخوام برم میتونم

نگین سلطانی

سلام و سپاس. بله چراکه نه شما در بهترین سن برای تحصیل در خارج از کشور هستین. در صورت علاقه حتما ابتدا مشاوره تخصصی داشته باشین بعد تصمیم بگیرید.

Negar

با سلام و احترام
من دیپلم تجربی دارم ۱۸ سالمه پشت کنکوری هستم میخواستم بپرسم برای دریافت بورسیه از دانشگاه های المان چه باید کرد؟ باید اول در دانشگاه های ایرانی فارغ تحصیل شوم ؟
و چه زمانی میتونیم اقدام به دریافت بورسیه کرد؟
آیا اگر به زبان انگلیسی مسلط و به زبان المانی تسلط نسبی و در حال گرفتن مدرک زبان المانی باشیم برای گرفتن بورسیه موثر است؟
ممنون میشم راهنماییم کنید🌷

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. بهترین شرایط برای مهاجرت تحصیلی را دارید. در آلمان در صورت تحصیل به زبان آلمانی تحصیل رایگان خواهد بود بنابراین نیازی به بورسیه تحصیلی نخواهید داشت. همچنین قبولی در دانشگاه ایران ارتباطی به دانشگاه آلمان و بورسیه ندارد.

احمدکریمی

عالی

الهه صادقی

من متولد سال 63هستم با مدرک تحصیلی دیپلم انسانی و هفت مدرک معتبر آرایشگری و یک مدرک خیاطی نازک دوری زنانه و با بیش از هفت سال سابقه کار در سالن زیبایی که مجوز به نام خودم نبود با مجوز همکار کار کردم قصد مهاجرت به آلمان رو دارم میشه راهنمایی کنین

نگین سلطانی

وقت شما بخیر باشه. متاسفانه برای جاب افر آلمان شرایط رو دارا نیستین پیشنهاد ما به شما کشور کاناداست. بنابراین مشاوره رایگان مارو از دست ندین. موفق باشین، شماره تماس ما: 02143859

بهشاد

سلام من فردی هستم ۶۵ساله و مجرد .میخواستم بپرسم که آیا راهی برای مهاجرت من به یکی از کشورهای اروپایی وجود دارد ؟؟

نگین سلطانی

سلام و درود. برای ویزاهای تمکن مالی یا خود حمایتی میتوانین اقدام کنین. البته سابقه مدیریت شما هم میتواند تاثیر گذار باشد.

یلدا

درود و ادب.بنده 40سالمه و مربی بدمینتون هستم و یک پسر ده ساله دارم.همسرم هم 42ساله.و مکانیک ماشین سنگین بیشتر در بخش ترمز و چرخ.‌‌..بیشترین سرمایه گذاری مون روی فن همسرم هست که 30سال تجربه کار داره.برای مهاجرت کدوم کشور رو به ما پیشنهاد میدید با آسونترین و راحت‌ترین راه ممکن و حداقل هزینه؟

نگین سلطانی

سلام و احترام. با توجه به تخصص و سن همسر شما، ما کانادا را پیشنهاد میکنیم. برای بررسی بیشتر و دقیقتر موضوع حتما مشاوره تخصصی بالدانو را تجربه کنید. شماره تماس ما: 02143859

ابوالفضل رحیمی

سلام وقت بخیر من دکترای الکترونیک دارم و به همراه تمام مدرک های بین المللی زبان برنانه نویسی پایتون سی و … و مدرک حرفه ای زبان و زبان المانی هم دارم میخاستم بدونم چطوری میتونم در کشور زیبای المان کار پیدا کنم سایت یا کسی رو میشناسین که مراجعه کنم تشکر .

نگین سلطانی

سلام وقتتون بخیر. جاب سیکر از خدمات مجموعه بالدانو نیست اما برای جاب آفر میتونیم براتون اقدام بکنیم. پیشنهاد میکنیم که یک مشاوره تلفنی، مهمان ما باشید. شماره تماس ما: 02143859

محسن

سلام وقت بخیر
بنده کارشناسی ارشد رشته برق الکترونیک ۳۷ ساله متاهل و دارای دو فرزند که همسرم هم معلم هست.
با سابقه ۱۵ سال در وزارت نیرو- ایستگاه های انتقال برق مشغول به کار هستم
آیا سابقه و تخصص بنده کمکی به اخذ ویزای کاری میکنه
چقدر زمان میبره فراگیری زبان آلمانی

نگین سلطانی

سلام و سپاس از توضیحات شما. بله شرایطتون برای جاب آفر آلمان مناسب هست و زبان رو هم اگر به صورت فشرده بخونید در یک سال میتونید به سطح b2 برسید. توصیه میکنیم که حتما با ما در تماس باشید تا بتونید بهترین مسیر رو طی کنید. شماره تماس ما: 02143859

محمد

سلام
من لیسانس IT دارم ۲۴ سالمه قصد مهاجرت کاری به آلمان رو دارم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. در صورت داشتن حداقل سه سال سابقه کاری، میتونید اقدام بکنید و در غیر این صورت آوسبیلدونگ هم میتواند مسیر مناسبی باشد. توصیه ما به شما دریافت مشاوره تلفنی بالدانو است. شماره تماس ما: 02143859

فرزین محمودی

سلام کلا یازدهم هستم و رشته ی الکترونیک صنعتی

میخواستم بدون مهاجرت تحصیلی به آلمان هزینه ش چقدره و آیا ارزش داره که من در اونجا تحصیل کنم و از لحاظ مالی توان زیادی ندارم و راه های ورود به دانشگاه های المان چطوری هست؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. از اونجایی که برای تحصیل در آلمان تمکن مالی بالایی نیاز هست، توصیه ما به شما شرکت در دوره های آوسبیلدونگ آلمان هست. البته بهتر هست که حتما یک مشاوره با مجموعه بالدانو داشته باشید. موفق باشید.

محمد

سلام من ۱۷ سالمه رشته مکانیک میخاستم ببینم مدرک فنی حرفه ای بدرد کار در المان میخوره هنوز هم دیپلم نگرفتم

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. میتونید بعد از گرفتن دیپلم در دوره های آوسبیلدونگ آلمان شرکت کنید. برای اطلاعات تکمیلی هم پیشنهاد میکنیم که از مشاوره تلفنی ما استفاده کنید. موفق و موید باشید. شماره تماس ما: 02143859

صادق شریعت

سلام من ۴۵ سالمه جوشکارco2وتوکاربرق هم هشت ساله کار میکنم دختر۱۷ ساله وپسرم۳سالشه زبان آلمانی هم نمی دونیم میخواستم راهنمایی کنیدمیتونیم بریم اونجا

نگین سلطانی

سلام و سپاس از توضیحات شما. اگر که مدرک زبان آیلتس 5 و نیم جنرال رو دریافت بکنید میتونید برای مهاجرت کاری کانادا اقدام کنید. موفق و پیروز باشید.

هادی

با سلام
من 29 سالمه ارشد کشاورزی دارم. و میخام برا دکترا در المان تحصیل کنم خواستم ببینم این امکان وجود دارد؟ و اگر هست بهترین دانشگاه ها کدامند

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما دوست عزیز. بله شرایطتون برای تحصیل مناسب هست. فقط این که برای مقطع دکتری مدرک زبان c1 آلمانی رو نیاز دارید. برای اطلاع از دانشگاه ها و سایر شرایط لطفا با کارشناسان بالدانو در تماس باشید. شماره تماس ما: 02143859

Hani

سلام
من الان ۱۶ سالمه و میخواستم بدونم چطوری میتونم حداقل تا قبل از ورودم به دانشگاه میتونم به المان مهاجرت کنم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای این که مستقیم برای آلمان اقدام بکنید باید دیپلم رو دریافت کنید. اما اگر بخواید قبل از دیپلم برید باید از مسیر مجارستان این کار رو انجام بدید. پیشنهاد ما به شما دریافت مشاوره تلفنی رایگان با بالدانو هست. موفق و سربلند باشید. شماره تماس ما: 02143859

حکیمی

سلام من یه خانم ۲۸ ساله دارای دیپلم ریاضی و مدرک زبان A2هستم دارای مدرک خیاطی و دو فرزند ۵ و ۱ ساله در ایرانم میخام مهاجرت کنم آلمان چه جوری میتونم ؟؟؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. بهتر هست که در این مورد شرایط همسر شما هم بررسی شود تا بهترین مسیر رو انتخاب کنید. اما خود شما از طریق آوسبیلدونگ امکان اقدام برای آلمان رو دارید. توصیه میکنیم که برای راهنمای بیشتر از مشاوره مجموعه بالدانو استفاده کنید. شماره تماس ما: 02143859

»»»

با مبلغ ۱۵ هزارتا نمیشه مهاجرت سرمایه گذاری کرد ؟!

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. متاسفانه به مبلغ بیشتری احتیاج هست.

ناشناس

با سلام
ایا با مدرک تخصصی ای تی غیر دانشگاهی امکان مهاجرت به المان از چه طریقی هست ؟!

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورتی که دیپلم داشته باشین و شرط سنی رو هم داشته باشین میتونید برای آوسبیلدونگ آلمان که کاراموزی همراه با کار هست اقدام کنید. موفق باشین.

پوریا احمدی

با سلام شغل من دستگاه ماشین کاری فرز cnc ,هست آیا بازار کار داره این شغل که بخوام برای مهاجرت اقدام کنم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورتی که مدرک تحصیلی مرتبط با شغلتون داشته باشید برای آلمان و در غیر اینصورت با حداقل دیپلم برای کانادا به صورت کاری میتونید اقدام کنید. موفق باشید.

یوسف

سلام وقت بخیر .. من افغان هستم و پاسپورت اقامت ایران دارم تا دیپلم هم ایران درس خوندم .. و الان ۲۴ سال سن دارم و چگونه میتونم آلمان برم لطفا راهنمایی کنید متشکر از تمام کارکنان این سایت خوب

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. بله با وجود مدارک و شرایط لازم، میتونید در دوره های آوسبیلدنگ آلمان که کاراموزی و کار همزمان هست شرکت کنید. موفق و موید باشید.

علی شوکتی

من هم جوشکاری بلدم هم برشکاری بلدم آیا میتونم برم آلمان برای کار

نگین سلطانی

سلام و سپاس. در این مورد سن و مدرک تحصیلی شما هم تاثیرگذار هست. توصیه میکنیم برای بررسی شرایط با ما تماس بگیرید. شماره تماس بالدانو: 02143859

مرتضی ولیان

سلام میخواستم بدونم از طریق تحصیل چجوری میتونم پسرم رو بفرستم پسرم کلاس یازدهم است و رشته تحصیلیش تربیت بدنی و الان ۱۷سال دارد

شبنم نصیری

سلام و سپاس از شما . شما برای تحصیل در کشورهای مختلف از جمله تحصیل در کانادا و تحصیل در مجارستان میتونین اقدام کنین. برای راهنمایی بیشتر با موسسه در ارتباط باشین.02143859

شکیلا

سلام وقت بخیر
من کارشناسی علوم تربیتی دارم قصد مهاجرت برای ادامه تحصیل و اقامت دائم در آلمان رو دارم باید چگونه اقدام کنم؟

شبنم نصیری

سلام سپاس از شما برای مهاجرت به آلمان و اقامت دائم این کشور باید شرایط شما با دقت بیشتری بررسی بشه. سن و رزومه شما اهمیت داره. در بررسی کارشناس پیشنها میکنیم از مشاوره رایگان موسسه مهاجرتی بالدانو بهرمند بشین.

رضا

سلام وقتتون بخیرمن دیپلم کامپیوتر دارم با دو مدرک بین المللی جوش co2و گرافیک رودارم ۲۲سالمه بعدمیخوام ببینم برا آلمان آوسبیلدونگ خوبه یا جاب سیکر

شبنم نصیری

سلام سپاس از شما. شرایط بسیار خوب برای آوسبیلدونگ آلمان را دارید در نظر داشته باشید ویزای جاب سیکر آلمان در حال حاضر صادر نمیشود. بنابراین برای آوسبیلدونگ میتونین اقدام کنین. از مدرک زبان آلمانی هم غافل نشوید چون جز الزامات مهاجرت به آلمان میباشد. همکاران ما برای کمک به شما در خدمتتون هستند.

خاطره

سلام وقت بخیر
من کارشناسی مدیریت دولتی دارم و همسرم هم کارشناسی رشته زیست شناسی ، من۲۲ساله و همسرم۲۶میخاستم ببینم امکان گرفتن اقامت از چه طریق برای ما بهتر است

شبنم نصیری

سلام و سپاس از شما برای انتخاب مجموعه بالدانو. با توجه به شرایط تحصیلی برنامه های متنوعی میتونه به شما برای هدفتون کمک کنه از استارت آپ کانادا تا جاب آفر یا تحصیل در کشورهای مختلف .پیشنهاد میکنیم یک مشاوره رایگان همراه ما باشین و از این مسیرها آگاهی پبدا کنین

اکبر

سلام من شغلم نجاری میتونم مهاجرت کنم

شبنم نصیری

با سلام
در صورت داشتن سابقه کاری امکان مهاجرت به کانادا برای شما وجود دارد. پیشنهاد میشود برای مشاوره رایگان با مشاورین ما با شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید.

مهدی

با سلام و خسته نباشید
من دیپلم انسانی دارم و پشت کنکور هستم.
برای اینکه راحت تر بتونم توی آلمان کار پیدا بکنم باید چه رشته های رو برای دانشگاه بیشتر مدنظر داشته باشم.
شاید این سوال خیلی از کاربرهای دیگه هم باشه.
چه رشته های علوم و ادبیات انسانی راه آسان تر و بهتری برای مهاجرت دارن؟

شبنم نصیری

با سلام و احترام؛
در حوزه علوم انسانی رشته های اقتصاد، مدیریت، علوم اجتماعی، علوم سیاسی پذیرش راحت تری دارند.

فائزه نیازی

سلام، آیا دفتر شما برای اتباع افغانستانی هم خدمات ارائه میکنند، من افغانستانی هستم و مدرک زبان b1 دارم میخوام در بخش تحصیلی اقدام کنم

شبنم نصیری

با سلام و احترام
در صوتی که پاسپورت و اقامت ایران داشته باشید و حداقل مدرک b2 را اخذ کرده باشید امکان تحصیل در آلمان برای شما وجود دارد. برای مشاوره رایگان تلفنی با شماره 02143859 تماس بگیرید.

ناشناس

سلام احترام اسم حسین داد اتسم هیچ مدارک ندار ندارم که جنگ زدی افغانسان اتسم

نگین سلطانی

سلام وقت شما بخیر. متاسفانه در صورت نبود مدارک لازم، امکان اقدام وجود نخواهد داشت. موفق و سربلند باشید.

معصومه

من یه دختر ۳۲ ساله هستم و قصد مهاجرت به آلمان دارم و دارای مدرک حسابداری هستم

شبنم نصیری

با سلام
امکان مهاجرت تحصیلی به آلمان در صورت داشتن مدرک زبان برای شما وجود دارد. برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

A.k

سلام من ۱۶ سالمه و قراره شروع به خوندن زبان آلمانی کنم. میخواستم بدونم که برای مهاجرت تحصیلی به جز مدرک زبان آلمانی و مدرک دیپلم چه چیز دیگه ای نیاز هست؟ حتما نیازه که توی ایران در رشته ای تحصیل و سابقه داشته باشم یا فقط با دیپلم و مدرک زبان آلمانی امکانش هست؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. با دیپلم و مدرک زبان میتونید اقدام بکنید فقط باید یک سال کالج بگذرونید. موفق و سربلند باشید.

آقا بشیر ازبک

سلام ما یک خانواده ۵نفره هستیم وقصد مهاجرت به المان را داریم وخودم ۳۵ سالمه و ۱۸ساله که در کار بنایی هستم مدارک هم پاس ندادیم و عقدنامه و تذکره افغانی داریم

شبنم نصیری

با سلام؛
در صورتی که پاسپورت و اقامت ایران داشته باشید امکان مهاجرت وجود دارد. برای مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید.

عزرا ملکزاده

سلام من یک خانم صاحب ۴ فرزند میباشم همسرم کارمند حقوق بشر در افغانستان بود الان در کشور ایران ایران هستیم میتوانیم به آلمان محاجرت کنیم

شبنم نصیری

با سلام
در صورت داشتن پاسپورت و اقامت ایران می توانید برای آلمان اقدام کنید. در صورت نیاز به دریافت مشاروه رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مازیار

سلام من تازه در مقطع کاردانی در رشته عمران قبول شدم و بعد دوسال کاردانی تصمیم دارم در مقطع کارشناسی و بعد ارشد در آلمان تحصیل کنم و می‌خوام زبان آلمانی را در آنجا به طور کامل یاد بگیرم و آیا میشه بورسیه تحصیلی گرفت ؟

شبنم نصیری

با سلام؛
شرایط سنی شما باید بررسی شود و همچنین امکان تحصیل شما به صورت رایگان نیز وجود دارد. برای مشاوره بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

شکوفه

سلام مربی آموزشگاه رانندگی هستم میتونم برای ویزای کاری جهت مهاجرت به المان به همراه دو فرزندم اقدام کنم

شبنم نصیری

با سلام
لطفا برای اخذ مشاوره رایگان جهت جاب آفر آلمان با شماره 02143859 تماس بگیرید.

کوروش کاظمی

سلام
من یک پرستارم با سابقه کاری ۱۵ سال
مدرک زبان تا A2.
داشتم برای B1 میخوندم که با موسسه شما آشنا شدم.
برای گرفتن ویزای مولتی آلمان چی کار باید بکنم؟؟؟

شبنم نصیری

با سلام
برای اخذ مشاوره رایگان با شماره 02143859 تماس بگیرید.

وحید

سلام و عرض ادب
من کارشناس اتاق عمل هستم و در یک شرکت ارتوپدی که نمایندگی محصولات آمریکاس ده سال سابقه کاردارم با تمکن مالی حدود ۳میلیارد و متاهل و داری یک فرزند،چطور میتونم ویزای آلمانو بگیرم
ممنون

شبنم نصیری

با سلام
برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما لطفا با شماره 02143859 تماس بگیرید.

علی علیزاده

سلام وقت بخیر
من یک دریانورد هستم و کارم مکانیک موتورهای دریایی هست و البته پایین ترین رتبه تو یه کشتی در قسمت موتورخانه برا منه(کاربر موتور یا oiler یا motorman)
حدود ۳سال هم سابقه دریانوردی و کاری دارم
به نظر شما من میتونم چطوری میتونم به المان برم برای کار و زندگی؟

کارشناس

سلام وسپاس از شما. برای مهاجرت به آلمان مسیرهای متنوعی وجود دارد که با توجه به سن و تخصص شما می تواند متغییر باشد. مشاوره رایگان مارو از دست ندین. چون می توانید مسیر مهاجرت خودتون رو ساده کنید.

اکرمی

سلام من میخام با یه فردی ‌که مقیم المان هست ازداوج کنم شرایط ش چجوریه ایا اصلا میتونه ببرعه و ایشون پناهندگی المان رو گرفته و چقدر طول میکشع تا همه چی مراحل قانونی شو طی کنه

کارشناس

سلام و سپاس از شما. مجموعه مهاجرتی بالدانو خدماتی در مورد ویزای پناهندگی یا ازدواج ندارد و متاسفانه اطلاعاتی در این زمینه در اختیار کارشناسان ما نیست.

کریم

سلام من دانشجوی سال اول هستم میخواستم بدونم شرایط عمومی مهاجرت تحصیلی چیست

کارشناس

سلام و احترام به شما. از ملزومات مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت به آلمان کاری مدرک زبان آلمانی می باشد البته در مقطع ارشد امکان تحصیل به زبان انگلیسی هست و در کنار مدرک زبان نمرات درسی و تمکن مالی.

من ۱۸ سالمه و رشتم گرافیکه برای اقدام تحصیلی برای آلمان چه شرایطی نیاز دارم؟!

کارشناس

سلام وقت خوش. برای ادامه تحصیل در آلمان باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشین و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم 12 ساله!

بیک

سلام چطور میتونم مهاجرت به آلمان از طریق جاب آفر بگیرم

کارشناس

ابتدا باید شرایط شما بررسی شود ولی یکی از شروط اصلی داشتن مدرک زبان آلمانی است.

مهدی باغی

شرایط فول فاند برای رشته ی مهندسی برق در المان چطوره؟

کارشناس

در صورتی که واجد شرایط باشید به شما تعلق می گیرد. عواملی مثل نمره معدل مدرک زبان مقالات و تحقیق ها در دریافت فاند موثر هستند.

حنیف توکلی

سلام من افغانی هستم و خانوادم مثلی پدربزرگم آلمان زندگی میکند.آیا میشه پدربزرگم برام دعوتنامه بفرسته ویا من میتونم از طریق ویزا اقامت این کشور را بگیرم . با سپاس

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. در صورتی که مدارک کامل رو داشته باشین با دعوتنامه پدربزرگتون میتونید به صورت توریستی تشریف ببرید. موفق باشید.

سامر علوی

سلام بعد از ورود به دانشگاه های المان برای تحصیل چه مدت بعد میتوان برای اقامت دایم اقدام کرد؟

کارشناس

سلام ویزای تحصیلی اقامت موقت است ابتدا باید شغلی بیابید سپس بعد 3سال می توانید درخواست اقامت دائم دهید.

عماد رحمانی

سلام
اگر که بعد از مدتی کارمون رو از دست بدیم، چقدر زمان داریم برای پیدا کردن شغل جدید؟ ممکنه ویزای کاری باطل بشه؟

کارشناس

سلام خیر تا زمانی که اقامت کاری شما اعتبار داشته باشد، فرصت دارید برای پیدا کردن شغل و تمدید اقامت اقدام کنید.

لیلا اوسیوند

سلام
برای رشته پزشکی کدوم دانشگاه آلمان بهتره؟ممنون میشم راهنماییم کنید
تشکر

شبنم نصیری

سلام و سپاس. برای مهاجرت به آلمان و تحصیل در آن جا دانشگاه های زیادی وجود دارند. باید ابتدا شرایط شما بررسی شود. پیشنهاد می کنیم مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره بالدانو

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!