02143859
ایران ، تهران

مهاجرت تحصیلی

آیا تاکنون به تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور فکر کرده اید؟ مهاجرت به خارج از کشور از طریق تحصیل، یکی از راه های پرطرفدار مهاجرت به خارج از کشور است. سالیانه تعداد زیادی از دانشجویان خارجی برای تحصیل به کشور ما مهاجرت می کنند تا در دانشگاه های کشورمان تحصیل کنند. دانشجویان کشور ما نیز با استفاده از روش مهاجرت تحصیلی، از کشور مهاجرت می کنند. مهاجرت تحصیلی یکی از روش های پر طرفدار برای مهاجرت به خارج از کشور است. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان تحصیل در خارج دارید، می‌توانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی چیست؟

مهاجرت را می توان به شیوه های مختلفی انجام داد. شما می توانید برای دریافت اقامت کشور های خارجی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت کاری یا حتی مهاجرت تحصیلی را انتخاب کنید. قبل از اینکه به مهاجرت فکر کنید، باید ابتدا هدف خود از این کار را بیان کنید و ببینید چرا قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید؟ مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین و ارزان ترین شیوه های مهاجرت به خارج از کشور است. همانطور که از نامش پیداست، مهاجران برای ادامه تحصیل در خارج از کشور، به سراغ مهاجرت تحصیلی می روند.

مهاجرت از طریق تحصیل در دانشگاه های خارجی می تواند به شما کمک کند ویزای تحصیلی کشور مقصد را دریافت کنید و تا زمانی که بخواهید در آن کشور اقامت کنید. این روش جزء شایع ترین روش های مهاجرت به خارج از کشور است که اتفاقا نسبت به روش های دیگر، هزینه چندانی برایتان ندارد. شما می توانید با استفاده از این روش در کشور های اروپایی و آمریکایی و آسیایی اقامت کنید. اما برای اینکه مهاجرت از طریق تحصیل را انتخاب کنید، باید با یک سری از شرایط و مراحل انجام این کار نیز آشنایی داشته باشید.

مهاجرت تحصیلی چیست؟

مراحل مهاجرت تحصیلی

برای اینکه بتوانید به کشورهای خارجی مهاجرت کنید، باید مراحل انجام این کار را بشناسید. مهاجرت تحصیلی مراحلی دارد که باید قبل از تصمیم گیری به آن پرداخته شود. در این قسمت کارشناسان گروه مهاجرتی بالدانو، مهم ترین مراحل مهاجرت تحصیلی را برایتان آورده اند. به ادامه مطلب توجه کنید تا با مراحل مهاجرت تحصیلی آشنا شوید.

قبل از مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور باید 3 مرحله اصلی برای این کار را انجام دهید. ابتدا باید موسسه و برنامه و رشته ای که قصد تحصیل در آن را دارید مشخص کنید. از آن جایی که هر کشور، شرایط و ضوابط خاص خود را برای پذیرش دانشجو دارد، باید اطلاعات کافی در این مورد را به دست آورید. در مرحله بعد باید برآورد هزینه را انجام دهید. شما باید ببینید که به چه مقدار سرمایه برای مهاجرت تحصیلی نیاز دارید. در مرحله بعد نیز باید نسبت به جمع آوری مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق تحصیل اقدام کنید. جمع آوری مدارک بسیار مهم است. سعی کنید در این مرحله نهایت دقت و توجه را به خرج دهید.

مراحل مهاجرت تحصیلی

مزایای مهاجرت تحصیلی

گفتیم که مهاجرت تحصیلی رویای بسیاری از افراد است. بسیاری از دانشجویان رویای این را دارند که تحصیل خود را در بهترین دانشگاه ها و موسسات خارج از کشور ادامه دهند. شاید اهمیت این کار برای شما سوال باشد و از خود بپرسید مگر مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور چه مزایایی دارد که هر دانشجویی به آن علاقه مند است. برای اینکه با دلایل محبوبیت این روش برای مهاجرت آشنا شوید باید مزایای مهاجرت تحصیلی را بشناسید. کارشناسان گروه مهاجرتی بالدانو در این قسمت، فهرستی از مهم ترین مزایای مهاجرت تحصیلی برایتان تهیه کرده اند.

برخورداری از آموزش های عالی و کلاس های پیشرفته، هزینه نه چندان زیاد مهاجرت تحصیلی، آسان بودن اخذ ویزای تحصیلی برای اغلب کشورها، تجربه زندگی مستقل در بهترین کشور های دنیا، مقدمه چینی برای دریافت اقامت دائم کشور مقصد و دریافت موقعیت های شغلی ایده آل از مهم ترین مزایای مهاجرت تحصیلی است که می توانید با انتخاب این روش از آن ها بهره مند شوید.

شرایط مهاجرت تحصیلی

برای اینکه اقدام به مهاجرت کنید، باید شرایط لازم خود برای این کار را مهیا کنید. مهاجرت از طریق تحصیل نیز مانند روش های دیگر مهاجرت، نیاز به فراهم کردن شرایط لازمه را دارد. در ادامه قصد داریم برخی از شرایط لازم برای مهاجرت تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا بدانید باید قبل از سفر به چه مواردی توجه کنید.

شرایط مهاجرت تحصیلی

تمکن مالی و سن مورد قبول

داشتن تمکن مالی مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی، یکی از اصلی ترین شرایطی است که باید قبل از مهاجرت به آن توجه کنید. نداشتن تمکن مالی لازم، باعث ناکامی در مهاجرت از طریق تحصیل می شود. شما باید با توجه به کشور مقصد و شرایط زندگی در آن، هزینه های خود را بررسی کنید. این هزینه ها شامل هزینه زندگی در خارج، خورد و خوراک، هزینه دانشگاه و سایر هزینه ها خواهد بود. برای اینکه تمکن مالی خود را اثبات کنید، باید نامه تمکن مالی داشته باشید. داشتن این نامه منجر به اثبات حرف شما خواهد شد.

اما علاوه بر تمکن مالی، شما باید به شرایط سنی نیز توجه کنید. معمولا نباید فاصله سنی زیادی بین فارغ التحصیلی و درخواست شما وجود داشته باشد. البته بهتر است بگوییم که شرایط سنی هر کشوری با کشور دیگر برای پذیرش دانشجو متفاوت است. بسیاری از کشور های اروپایی، شرایط سنی مهاجران را مورد توجه خود قرار می دهند. بنابراین بهتر است برای به جا آوردن این شرط، قبل از سفر به شرایط سنی و قوانینی که در کشور مقصد در این خصوص قرار دارد توجه کنید.

مدارک تحصیلی و مدرک زبان

یکی دیگر از شرایط لازم برای مهاجرت از طریق تحصیل، داشتن مدرک زبان است. برای اینکه به کشورهای خارجی مخصوصا کشورهای اروپایی مهاجرت کنید، باید حتما مدرک زبان مورد نیاز را تهیه کنید تا بتوانید برای تحصیل به کشور مقصد مهاجرت کنید. داشتن مدرک زبان تسلط شما را نشان می دهد. بد نیست مدرک زبان کشور مقصد را داشته باشید تا بتوانید شرایط پذیرش خود را راحت تر کنید. البته داشتن مدرک زبان انگلیسی کفایت می کند. اما این مسئله در مورد همه کشورها صدق نمی کند. برخی کشورها قوانین سفت و سختی در خصوص سطح زبان مهاجران دارند. در ضمن لازم است بدانید که اثبات تسلط شما، تنها با ارائه مدرک قابل انجام است.

علاوه بر ارائه مدرک زبان، شما باید مدارک تحصیلی دیگر را نیز ارائه کنید. ارائه مدارک تحصیلی و ترجمه مدارک به زبان انگلیسی الزامی است. شاید برایتان سوال باشد که منظور از مدارک تحصیلی در این قسمت کدام مدارک اند؟ مدارک تحصیلی مد نظر در این قسمت، همان ریز نمرات شما می باشند. ارائه ریز نمرات شما واجب است. شما باید مدارک تحصیلی معتبر خود را به همراه ترجمه انگلیسی این مدارک، جمع آوری کرده و برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید تا بتوانید تاییدیه های لازمه را کسب کنید.

مدارک تحصیلی و مدرک زبان

ارائه رزومه و سایر مدارک مورد نیاز

ارائه یک رزومه معتبر جهت اقدام به مهاجرت تحصیلی در برخی از مقاطع ضروری است. شما باید برای مهاجرت از طریق تحصیل، رزومه معتبر خود را به همراه ترجمه آن به صورت کاملا دقیق و مرتب جمع آوری کرده باشید. هر چقدر رزومه شما پر بارتر باشد، شانس بالاتری برای مهاجرت تحصیلی به کشور مقصد خواهید داشت. فراموش نکنید که این مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.

گفتیم که باید مدارک تحصیلی و مدرک زبان را برای مهاجرت تحصیلی همراه خود داشته باشید. اما شما باید علاوه بر این مدارک ذکر شده، مدارک دیگری را برای مهاجرت تحصیلی ارائه کنید. شما برای مهاجرت از طریق تحصیل به مدارک دیگری همچون: کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت، اسناد منزل، ویزای های سابق، انگیزه نامه و دیگر مدارک این چنینی مانند عکس نیز نیاز خواهید داشت. سعی کنید در جمع آوری این بخش از مدارک دقت کنید، وجود کمی و کاستی در هر یک از آنها سبب ریجکت شدن درخواستتان خواهد شد.

توجه به چند نکته برای مهاجرت تحصیلی

تاکنون اطلاعات زیادی در خصوص مهاجرت تحصیلی و شرایط آن به دست آورید. حال قصد داریم چند نکته مهم دیگر که باید برای مهاجرت تحصیلی مورد توجه خود قرار دهید را به شما معرفی کنیم. کارشناسان مجموعه مهاجرتی بالدانو در این قسمت چند نکته بسیار مهم را برایتان ارائه کرده اند.

برای پذیرش تحصیلی باید نکاتی همچون ارتباط با استاد، انتخاب دانشگاه، ترجمه مدارک رسمی و مدارک تحصیلی، انتخاب رشته و اخذ ویزا را مورد توجه خود قرار دهید. توجه به این نکات شاید در نگاه اول اهمیت چندانی برایتان نداشته باشد اما قطعا در زمان مهاجرت شما را با مشکلات گوناگون مواجه خواهد کرد.

توجه به چند نکته برای مهاجرت تحصیلی

نامه نگاری با دانشگاه مقصد

یکی از سوالات پرتکرار که در خصوص مهاجرت تحصیلی وجود دارد، نامه نگاری با دانشگاه مقصد است. آیا برای مهاجرت تحصیلی باید با دانشگاه مقصد نامه نگاری کرد؟ این سوالی است که در ذهن اکثر شما علاقه مندان به مهاجرت از طریق تحصیل وجود دارد. نامه نگاری با دانشگاه کشور مقصد می تواند برای دانشجویان دکتری اهمیت زیادی داشته باشد. شما با این کار انگیزه زیادی را در اساتید به وجود می آورید و در کانون توجه آنها قرار می گیرد. نامه نگاری با این اساتید باعث می شود تا بیشتر آنها را بشناسید.

مشاوره مهاجرت تحصیلی

از آن جایی که مهاجرت تحصیلی فرآیند پیچیده ای را دنبال می کند و هر کسی نمی تواند به تنهایی از پس تمام مراحل مهاجرت تحصیلی بر بیاید، بهتر است از مشاوره مهاجرت تحصیلی استفاده کنید. دانستید که مهاجرت از طریق تحصیل به شرایط و مراحلی بستگی دارد که باید با دقت آن ها را اجرا و تهیه کرد. شما تا این قسمت از مطلب با شرایط و مراحل مهاجرت تحصیلی و موضوعات پیرامون آن آشنا شدید. حال باید به دنبال سپری کردن جلسات مشاوره مهاجرت تحصیلی و دریافت کمک از بهترین کارشناسان باشید.

شما می توانید برای این کار، به گروه مهاجرتی بالدانو مراجعه کنید. مجموعه مهاجرتی بالدانو با در اختیار داشتن بهترین و ماهرترین مشاوران و کارشناسان می تواند به شما برای مهاجرت تحصیلی و طی کردن مراحل آن به درست ترین روش ممکن و در کمترین زمان، کمک کند. پس از اینکه جلسات مشاوره تحصیلی را در حضور کارشناسان و مشاوران گروه مهاجرتی بالدانو سپری کردید، کارشناسان ما فهرستی از بهترین دانشگاه های دنیا در اختیارتان قرار می دهند. شما می توانید کشور و دانشگاه مقصد را انتخاب کنید تا ما توضیحات تکمیلی و مراحلی را که باید برای رسیدن به هدف خود سپری کنید را برایتان شرح دهیم و کمک های لازم در این زمینه را به شما  ارائه دهیم.

نتیجه گیری

همان طور که در این مطلب از گروه مهاجرتی بالدانو ملاحظه کردید، امروزه تعداد زیادی از دانشجویان، علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور هستند. در این مطلب به تمامی پرسش و پاسخ های مطرح شده در خصوص مهاجرت تحصیلی پاسخ دادیم. همچنین در این مطلب کارشناسان گروه مهاجرتی بالدانو مهم ترین مزایای مهاجرت تحصیل را برایتان معرفی کردند.

شما با اطلاعاتی که در این مطلب کسب کردید توانستید آمادگی بالایی برای مهاجرت با این روش داشته باشید. اخذ ویزای تحصیلی می تواند به شما کمک کند در بهترین دانشگاه های دنیا تحصیل کنید. البته فراموش نکنید که جمع آوری مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت تحصیلی الزامی است. بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت، جلسات مشاوره مهاجرت تحصیلی را سپری کنید تا بتوانید بدون مشکل وارد کشور های خارجی شوید.

4.2/5 - (53 امتیاز)
81 دیدگاه
Nazanin

دیدگاه عالی دارم میخاهم مهاجرت کنم

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. همراه عزیز شرایط هر کشور با کشور دیگر متفاوته و نیاز به بررسی شرایط وجود داره. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر میتونید فرم مشاوره پرکنین تا ما در اسرع وقت باهاتون تماس بگیریم. موفق باشید

محمد

سلام من ۳۲ سالمه،کارشناسی فیزیک با معدل ۱۳٫۲۵ دانشگاه پیام نور!کارشناسی ارشد مدیریت با معدل ۱۷٫۶ دانشگاه تهران که دفاع پایان نامم مونده،برای اپلای در مقطع دکتری مدیریت کدوم کشور را توصیه میکنید؟یا امکانش هست فاند بگیرم!؟واینکه معدل پایینم در مقطع کارشناسی چقدر میتونه تاثیر منفی داشته باشه!

نگین سلطانی

سلام وقتتون بخیر. برای هر کشوری که بخواهید امکان اقدام هست اما در نظر داشته باشین که باید مدرک زبان مورد نیاز اون کشور رو دریافت کنین. همچنین اگر میخواید فاند دریافت کنین، برای بورس استانی کشور ایتالیا هم میتونین اقدام کنین. موفق باشید

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای هر کشوری که بخواهید امکان اقدام هست اما در نظر داشته باشین که باید مدرک زبان مورد نیاز اون کشور رو دریافت کنین. همچنین اگر میخواید فاند دریافت کنین، برای بورس استانی کشور ایتالیا هم میتونین اقدام کنین. موفق باشید

maseood

سلام من میخام المان برم بر تحصیل که البته با فامیل
من الان درسه المانی میخونم و یک برادرم اونم میخات اون جاه درس بخونه و کلاسه ۱۰ هم. است وا یک آبجیم اونم کلاس ۸ است ومنم کلاس ۷ استم

نگین سلطانی

سلام. دوست عزیز، متاسفانه کشور آلمان پذیرش دانش آموز نداره. سپاس از همراهی شما. موفق باشید.

مریم علیزاده

سلام وقت بخیر، برای تحصیل در کشور هایی که نام بردید، نیاز به IB, Foundation یا a level هست؟ بدون اینها هم میشه؟

نگین سلطانی

سلام. همراه عزیز، برای دریافت مشاوره تخصصی در این زمینه، پیشنهاد میکنیم که مشاوره تلفنی و رایگان بالدانو رو از دست ندید. شماره تماس ما: ۰۲۱۴۳۸۵۹ موفق باشید.

احسان

سلام
من ۳۵ ساله هستم با سابقه ۱۷ سال تدریس در آموزش و پرورش ایران و دارای مدرک ایلتس اکادمیک ۶/۵ همچنین دارای فوق دیپلمIT و لیسانس حسابداری ام می خواستم ببینم می تونید یک پذیرش فول فاند دانشگاهی در دانشگاه های خارج از کشور در مقطع فوق لیسانس برام بگیرید؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. با توجه به شرایط سنیتون امکان فاند و فول فاند وجود نداره و ریسک ویزای تحصیلی هم بالاست. موفق و سربلند باشید.

اسدالله یوسیفی

ببخشید من افغانی هستم مدارگ تحصیلی هم دارم میخواهم ماستری بخونم ایا امکان دارد

نگین سلطانی

سلام همراه عزیز، با داشتن مدرک زبان، شرایط سنی مناسب و پاسپورت و اقامت ایران میتونید اقدام کنید. موفق باشید.

زر کریمی

سلام من ۱۶ سالمه
میخواستم ببینم میتونم توی دبیرستان فتوگرافیک بخونم ولی برای دانشگاه های خارج از کشور رشته سینما درخواست بدم؟ و باید چ مدارکی رو ارائه بدم ؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. این مورد بستگی به کشور مقصد و دانشگاه داره و برای هر کشور هم مدرک زبان و رزومه تحصیلی دارای اهمیته. موفق باشید

ایسان پورنصر

سلام من ۱۹ سالمه و تازه شروع کردم به خوندن زبان المانی من ترم دو رشته مدیریت هستم ایا باید کارشناسی رو تموم کنم یا با دیپلم درخواست بدم؟کدوم بهتره

نگین سلطانی

سلام. بهتر هست که با کارشناسی اقدام بکنید. البته این مورد به علاقه شما به رشته تحصیلیتون هم بستگی داره. پیشنهاد میکنیم که برای انتخاب بهتر، مشاوره تلفنی رایگان بالدانو رو از دست ندید. شماره تماس ما: 02143859 سپاس از همراهی شما.

ساناز

سلام وقت بخیر من ۲۱ سالمه و دیپلم تجربی ام می خوام مهاجرت کنم برای ترکیه چقدر طول میکشه و هزینه چقدره ؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. این موارد با بررسی کامل شرایط مشخص میشه. پیشنهاد میکنیم که یک مشاوره تخصصی با کارشناسان بالدانو داشته باشید. شماره تماس ما : ۰۲۱۴۳۸۵۹ موفق باشید.

رسول عباسی

باسلام وقتتون بخیر
من کارشناس علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی هستم
۲۹سالمه و حدود۵سال سابقه کار در آزمایشگاه های بیمارستانهای مختلف رو دارم
ولی فعلا مدرک زبان ندارم و سطح زبان انگلیسیمم متوسط هستش
شرایطم برای کار درخارج کشور چطور هست واینکه پیشنهاد شما چه کشورهایی می باشد

نگین سلطانی

سلام و سپاس از توضیحات شما. شرایط شما برای جاب آفر و یا آوسبیلدونگ آلمان مناسب هست. البته با یادگیری زبان آلمانی تا سطح b2 . توصیه میکنیم که حتما از کارشناسان بالدانو در این مورد مشاوره کامل دریافت کنید. شماره تماس ما: 02143859

ساهارا امینیان

سلام وقت شما به خیر
من ۲۰ سالمه و مدرک دیپلم دارم و زبان المانی تا سطح A2 هستم به نظر شما کارشناسی رشته روانشناسی رو اینجا بخونم بهتره یا در المان بخونم بهتره ؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. برای رشته های روانشناسی بهتر هستش که از کارشناسی برای آلمان اقدام کنید. موفق باشید

آرزو محمدی

سلام وقت به خیر
من سال یازدهمم و یک ساله دیگه دیپلممو میگیرم در رشته عکاسی
افغان هستم میخواستم بدونم میشه برای رشته فیلمبرداری یا عکاسی برای اتریش اقدام کنم؟
آیا میتونم بورسیه بگیرم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. مجموعه بالدانو در حال حاضر برای مهاجرت به اتریش خدماتی ارائه نمیدهد. موفق و موید باشید.

princesssanam832@gmail.com

سلام خسته نباشین من از افغانستان هستم آیا ویزه تحصیلی ترکیه را بگیرم بعد به تبدیل به ویزه کاری کونم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. در صورتی که با ویزای تحصیلی برید میتونید بعدا تبدیل به کاری بکنید و مشکلی نیست. موفق باشید.

رومینا

سلام وقت بخیر.
ببخشید من 16 سالم هست و در رشته تجربی تحصیل میکنم. میخواستم بدونم میتونم اگر زبان انگلیسی و آلمانیم رو تا حدی قوی کنم برای رشته گریم مهاجرت تحصیلی بگیرم(آلمان) و در این رشته ادامه تحصيل بدم؟؟؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. بله بعد از دیپلم میتونید با داشتن مدرک زبان b2 آلمانی برای دانشگاه هنر اقدام کنید. با آرزوی موفقیت

رومینا

ممنونم ازتون.

نگین سلطانی

خواهش میکنم. در خدمتتون هستیم.

محمد

سلام وقتتون بخیر
بنده ۲۳ سالمه و دانشجو ارشد فیزیولوژی ورزشی ام و معدل ارشدم تا اینجا نزدیک ب ۱۸ بوده
مدرک لیسانسمم تربیت بدنی با معدل ۱۵ بوده
مدرک مربی گری دی اسیا و همچنین ماساژوری هم دارم
یک مشکل بزرگی که دارم هنوز خدمت نرفتم و معافیت تحصیلی دارم
و در حال اموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده و خصوصی هستم
شرایط مهاجرت کاری یا تحصیلی و دارم؟
و بنظر شما بهترین کشور در صورت واجدالشرایط بودن کدوم کشوره؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس. شرایطتون برای تحصیل در کشورهای متفاوت مناسب هست و همچنین آوسبیلدونگ آلمان رو هم در صورت اتمام سربازی میتونید در نظر داشته باشید. اما توصیه ما این هست که حتما از مشاوره تخصصی ما استفاده کنید. شماره تماس ما: 02143859

سید علیرضا هاشمی

سلام ببخشید میخام از طریق تحصیل به کشور کانادا برم معدلم باید چند باشه
بعد میخام اقامت دائم بگیرم چیکار کنم

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. بهتر است که معدل زیر 15 نباشه. بعد از تحصیل هم میتونید ویزای خود رو به ویزای کاری تبدیل کنید و بعد از مدتی کار اقامت دائم بگیرید. با مشاوره تلفنی ما میتونید راهنمایی بیشتری دریافت کنید.

سید علیرضا هاشمی

سلام ببخشید من اتباع هستم رشتم کامپیوتر هست برای ادمه تحصیل به آلمان یا کشور های دیگه باید معدلم باید چند باشه؟

نگین سلطانی

سلام. برای آلمان معدل بالای 15 نیاز هست. سپاس از شما.

میلاد

سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و دیپلم تجربی هم دارم و به زبانم علاقه دارم و نسبتا خوب هست ولی مدرکی ندارم ، خواستم ببینم با این شرایط برای الان شرایط برای من فراهم هست یا خیر؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس. برای تحصیل، شرایطتون مناسب هست فقط توجه داشته باشید که برای هر کشور بهتر هست که زبان همون کشور رو یاد بگیرید. موفق و موید باشید

محمد قدیری

من 25سالمه بامد رک دیپلم
از لحاظ مالی هم نمیدونم چقدر پول نیاز هست وچه کشور ی هم بهتر هست
اگه میشه راهنماییم کنید

نگین سلطانی

سلام وقت بخیر. شرایط کشورهای مختلف و روش های کار و تحصیل متفاوت هست و شرایط باید جداگانه بررسی بشه. توصیه میکنیم که برای دریافت راهنمایی با بالدانو در تماس باشید. شماره تماس ما: 02143859 موفق باشید

محمد

سلام من ۲۳ سال دارم دیپلمم ، دارم زبان انگلیسی میخونم میخواستم بدونم برای درخواست تحصیل در کانادا میتونم اقدام کنم ؟ معدلم متاسفانه پایینه
تمکن مالی دارم

نگین سلطانی

سلام سپاس از شما. بله حتما میتوانید برای ویزای تحصیلی اقدام کنین ولی نیاز هست شرایط شما بیشتر بررسی گردد بنابراین پیشنهاد میکنیم با مشاورین ما در ارتباط باشین.

سارا

سلام من پایه یازدهم تجربی هستم معدلمم بالای 19هست و معدل دهمم 20 بوده برتی مهاجرت تحصیلی به ترکیه باید چه اقداماتی انجام بدم برای ثبت نام در ازمون یوس؟ و هزینه ی این پروسه چقدره؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از شما. با آرزوی موفقیت برای شما باید بگوییم که بعد از اخذ دیپلم برای آزمون یوس آماده بشین و برای این موضوع هم باید به زبان ترکی تسلط داشته باشین. در مورد هزینه های این پروسه پیشنهاد میکنیم با مجموعه در ارتباط باشین. شماره تماس ما: 02143859

مهدی

با سلام واحترام ۲۳ سالمه و دیپلم مکانیکی دارم اتباع هستم خاستم ببینم میتونی برای مهاجرت‌ تلاش کنم واز پس هزینه هاش هم برمی‌آمد ممنون

نگین سلطانی

سلام و سپاس. بله شدنی هست مدارک تحصیلی و هویتی کامل را باید داشته باشید .موسسه بالدانو خدماتی در حال حاظر برای اتباع ندارد.موفق باشین

سورنا

درود. من دیپلم ام رو در سن ۲۰ سالگی ( با دو سال تاخیر) گرفتم و الان نزدیک ۲۲ سال سن دارم. و معدل دیپلم ام هم ۱۴ الکتروتکنیک فنی حرفه ای هست. مدرک زبان آلمانی b2 و انگلیسی آیلتس 7 هم دارم. از پس هزینه هاشم بر میام. خواستم بدونم میتونم با این شرایط تحصیلی و سنم ویزای تحصیلی کالج آلمان رو بگیرم؟

نگین سلطانی

درود برشما. با توجه به پرسش مهاجرتی شما، پیشنهاد میکنیم مشاوره تخصصی بالدانو را تجربه کنین ولی در کل شرایط شما برای مهاجرت به آلمان خوب است. اما اینکه کدام روش بهترین نتیجه را خواهد داد در مشاوره با شما این موضوع بررسی خواهد شد. شماره تماس ما: 02143859

فرشته سلطانی

از نظر من تحصیل در کانادا بهترین فکر است و من دوست دارم ادامه تحصیل بدم به کشور کانادا

نگین سلطانی

سلام. سپاس از نظر شما. براتون آرزوی موفقیت داریم.

Unknown

سلام ۱۶ سالمه و در رشته انسانی در حال تحصیل هستم و قراره در اینده رشته حقوق ادامه تحصیل بدم توی ایران کشور مقصدم برای ادامه تحصیل به انگلیس هست خواستم ببینم باید مدرک کارشناسی حقوق رو در ایران بگیرم که بتونم برای در خواست اپلای به انگلیس رو اقدام کنم؟ بعد از اینکه تحصیلاتم در انگلستان تموم شد .کار چطوری میتونم بپیوندم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. متاسفانه در حال حاضر بالدانو برای کشور انگلیس اقدامی انجام نمیدهد. موفق و موید باشید.

حسن بوربور

لطفا نحوه گرفتن اپلای از دانشگاه مربوطه را توضیح دهید

نگین سلطانی

سلام وقت شما بخیر. از اونجایی که شرایط تحصیل بستگی به سن و شرایط شما و کشور انتخابی دارد، توصیه میکنیم که از مشاوره رایگان تلفنی بالدانو در این مورد استفاده کنید تا دقیق تر راهنمایی بشید. شماره تماس ما: 02143859

ناشناس

سلام بهترین کشوری که میتونیم بریم کجاست؟
باشرایط زیر:
*داشتن مدرک زبان
*نمرات بالای 18
*بورسیه شدن
*(برای رفتن به اونجا زیاد سختی نکشیم چون بعضی کشور ها ایرانی نمی پذیرن
یا اگر بپذیرن با شرایط سخت و در اونجا رفتار خوبی باهامون نمیشه)

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. ما برای چندین کشور به روش تحصیلی اقدام انجام میدیم. اما با توجه به این که مدرک زبان کدوم کشور رو داشته باشید، برای چه مقطعی بخواید اقدام بکنید و… شرایط متفاوت هست. پیشنهاد میکنیم که حتما با بالدانو تماس بگیرید تا در مشاوره تلفنی رایگان، راهنمایی کامل تری دریافت کنید. شماره تماس ما: 02143859

فاطمه

سلام مدرک زبان بگیریم میتونیم با مدرک زبان از طریق تحصیل به فرانسه مهاجرت کنیم؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس از همراهی شما. اگر مدرک زبانتون فرانسوی باشه و سایر شرایط رو هم داشته باشید امکان اقدام دارید. توصیه میکنیم که از مشاوره تلفنی بالدانو بهره مند بشید. شماره تماس ما: 02143859

حسین جلیل

آیا رشته حقوق برای تحصیل در آلمان خوبه؟

نگین سلطانی

سلام و سپاس. اگر لیسانس حقوق دارید برای حقوق بین الملل در مقطع ارشد میتونید اقدام بکنید و اگر دیپلم دارید میتونید از پایه برای تحصیل در رشته حقوق آلمان اقدام کنید. موفق و موید باشید.

مریم احمدی

سلام، خسته نباشید، ببخشید من ۳۴ سالمه، و سال ۹۰ از دانشگاه فارغ‌التحصیل شدم، در مورد مهاجرت تحصیلی برای ارشد به کشور آلمان، باتوجه به اختلاف زمان بین فارغ‌التحصیلی مشکلی پیش میاد، میتونم برا مهاجرت امیدوار باشم؟ شرایط سنی برا کارشناسی ارشد به آلمان چیه؟ ممنونم

شبنم نصیری

با سلام و سپاس
پیشنهاد میکنیم برای مشاوره رایگان تلفنی و دریافت پاسخ کامل سوال خود درباره مهاجرت به آلمان، با ما از طریق شماره 02143859 در ارتباط باشید.

ناشناس

سلام خسته نباشید ، ببخشید من الان ۱۵ سالمه نهمم معدلام هم هفتم و هم هشتم بالای ۱۹ و نیم بوده ،مدرک زبانم بیسیک ۳ هستم ، میخام آلمانی بخونم ، کشور مورد نظرم اتریشه ،میخواستم برای تحصیل رایگان اونجا برم ،تا دوازدهم اینجا باشم بدون کنکور برای دانشگاه برم اونجا ، رشتمم دارو سازی ، میشه لطفا به من بگید شانس موفق شدن در همچین پروسه ای دارم یا خیر؟ممنونم

شبنم نصیری

با سلام
متاسفانه ما برای کشور اتریش اقدام نمی کنیم. برای مشاوره رایگان در مورد کشورهای دیگر با شماره 02143859 تماس حاصل فرمایید.

امیر

من دیپلم ریاضی دارم ولی به زبان مسلط نیستم میخاستم بدونم برای مهاجرت مشکلی نداره

شبنم نصیری

با سلام
در صورتی که مدرک زبان ندارید کشور مجارستان برای تحصیل انتخاب مناسبی است. برای مشاوره رایگان با شماره 02143859 تماس بگیرید.

تارا

سلام من تازه وارد دانشگاه فنی حرفه رشته کامپیوتر شدم معدلم بالای ۱۹ است و به ۵ زبان مختلف می توانم صحبت کنم و قصد دارم مدرک تافل یا آیلتس زبان بگیرم می خواستم بدونم امکان این وجود دارد بتوانم برای تحصیل در دانشگاه خارج کشور مثلا کشور آمریکا یا انگلیس رشته پزشکی انتخاب کنم و بخوانم یا فقط می توانم رشته ای را انتخاب کنم که فقط با رشته های فنی حرفه ای ارتباط داشته باشد؟

شبنم نصیری

با سلام
شما می توانید با اخذ مدرک زبان برای تحصیل اقدام کنید. برای راهنمایی بیشتر خدمت شما تماس خواهد گرفته شود.

ناشناس

سلام
برای رشته مددکار اجتماعی ترم سه کارشناسی
میشه در دانشگاه ترکیه اقدام کرد ؟!

شبنم نصیری

با سلام
بله. شما می توانید برای تحصیل در ترکیه اقدام کنید. جهت مشاوره بیشتر با شماره 02143859 تماس بگیرید.

Moonlight

من ترم آخر کارشناسی روانشناسی هستم و تا چند ماه دیگه فارغ‌التحصیل میشم ،می خواستم بدونم مهاجرت تحصیلی برای ارشد بهتر هست یا مهاجرت کاری ؟
آلمان بهتر هست یا کانادا
سطح زبان انگلیسی هم متوسط هست ،ومدارکی که آموزشگاه های زبان رو میدن دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

نگین سلطانی

سلام وقتتون بخیر. برای کانادا باید زبان انگلیسی بلد باشین و برای آلمان زبان آلمانی .برای رشته های روانشناسی از طریق تحصیل برای ورود به کشور مورد نظر اقدام کنید بهتره و شانس پذیرش دارین. سپاس از همراهی شما

نرمینه رضایی

من که تو سنندج هستم کجا باید برم و مشاوره بگیرم لطفا راهنمایی کنید ممنون

کارشناس

شما می توانید به صورت تلفنی مشاوره اولیه رایگان داشته باشین و سپس با همکاران ما جهت مشاوره تخصصی هماهنگ کنین قربان.

کسری

سلام من ترم اول پرستاری هستم و همزمان خواندن زبان آلمانی را شروع کردم . میخواستم بدونم پروسه اخذ ویزای تحصیلی آلمان چقدر طول میکشه و حدود هزینه های اون با احتساب هزینه قرارداد با موسسه شما چقدر میشه . واین که حتما باید در رشته پرستاری تحصیل کنم ؟ امکان داره برای رشته پزشکی اقدام کنم ؟

کارشناس

سلام بله امکان داره. باید مدارک شما معادل سازی و تایید بشه.در صورت تایید دانشگاه و تطبیق می توانید در رشته پزشکی ادامه بدین یا پرستاری. در مورد هزینه و سایر شرایط پیشنهاد می کنم مشاوره کارشناسان مارو داشته باشین.

یاسمن جلیلی

سلام.
میخواستم بدونم تفاوت اسکالرشیپ و فاند و فول فاند چی هست؟

کارشناس

سلام تفاوت خیلی زیادی ندارند. پیشنهاد می کنم مطلب مرتبط با بورسیه تحصیلی را در سایت مطالعه فرمایید.

امیر حسینی

سلام. برای رشته حقوق هم میشه اقدام به مهاجرت تحصیلی کرد؟ با مدرک کارشناسی حقوق. یا اینکه باید از ابتدا شروع به تحصیل رشته حقوق در کشور مقصد کرد؟

کارشناس

سلام. بله میتونید اقدام کنید. برای تحصیل در رشته حقوق باید با مدرک کارشناسی اقدام کنید و پس از آزمون ورودی به ادامه تحصیل بپردازید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره بالدانو

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!