02143859
ایران ، تهران

سرمایه گذاری در کانادا

کانادا یکی از زیباترین کشورهای جهان است. این کشور در شمالی ترین قسمت قاره آمریکا قرار دارد. شرایط رفاهی و زندگی در این کشور به قدری مناسب است که بحث مهاجرت به آن امروزه از رونق بسیار خوبی برخوردار می باشد. مهاجرت به کانادا و زندگی در این سرزمین به خاطر شرایط ایده آل زندگی انتخاب مناسبی است که نباید ساده از کنار آن عبور کرد. برای مهاجرت به کانادا راه های زیادی پیش رویتان است. سرمایه گذاری در کانادا یکی از بهترین راه های دریافت اقامت این کشور است برای اینکه بتوانید این روش را انتخاب کنید، به ویزای سرمایه گذاری کانادا نیاز خواهید داشت. تا انتهای این مطلب با گروه مهاجرتی بالدانو همراه باشید تا هر آن چه برای  سرمایه گذاری در این کشور نیاز دارید را به آن آگاهی یابید.

خدمات بالدانو در کشور کانادا

آنچه در این مقاله می‌خوانیم

 

سرمایه گذاری در کانادا

هرآنچه پیش از سرمایه گذاری در کانادا باید بدانید

کشور کانادا در شمالی ترین بخش قاره آمریکا قرار دارد. همسایگی با کشور آمریکا، کانادا را به عنوان یک قطب اقتصادی بزرگ مطرح کرده است. از آن جایی که اقتصاد کانادا بسیار قدرتمند است، شرایط رفاهی اکثر مردم این کشور بالا می باشد. این کشور پهناور، با مساحت بسیار عالی که دارد، توانسته شهرهای زیبایی را برای زندگی در اختیار مردم خود قرار دهد.

کانادا از نظر وسعت، پس از کشور روسیه، بزرگترین کشور دنیا محسوب می شود. در این کشور پهناور تنها 40 میلیون نفر زندگی می کنند. همین مسئله باعث شده بسیاری از افراد برای ادامه زندگی این کشور را انتخاب کنند. سرمایه گذاری در کانادا، تصمیمی برد برد است. تصمیمی که می تواند آینده شما و خانواده تان را تضمین کند. با مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید، اقامت دائم این کشور را به دست آورید. قبل از اقدام به مهاجرت، باید اطلاعات کافی در خصوص این کشور، بازار کار، شرایط رفاهی و مراحل و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا را کسب کنید.

سرمایه گذاری در کانادا، مطمئن ترین انتخاب

برای مهاجرت به کانادا، روش های گوناگونی وجود دارد. مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق ازدواج با فردی از تبعه کانادا و مهاجرت کاری جزء شایع ترین روش های مهاجرت به کشور کانادا هستند. اما به این راه ها می توان یک راه مطمئن تر را نیز اضافه کرد. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، بهترین راه کسب اقامت این کشور است.

اکثر راه های مهاجرت به کانادا، موقت هستند اما شما می توانید با سرمایه گذاری در کانادا، خیلی راحت اقامت دائم این کشور را به دست آورید. این کار نیازمند سپری کردن مراحلی است. مراحلی که سپری کردن آن ها، یک فرصت ایده آل را برای زندگی به وجود می آورد. سرمایه گذاری در کانادا سبب می شود، شما شغل و کسب و کار فعال خود را در یک کشور با قدرت اقتصادی بالا داشته باشید و خیلی راحت کسب درآمد کنید.

کانادا و شرایط زندگی در آن

با سرمایه گذاری در کانادا شما می توانید شغل و کسب و کار خود را درکشوری که قدرت اقتصادی بالا دارد، راه اندازی کنید.

مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا

در ابتدا و قبل از اقدام به هرکاری جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، بهتر است با هزینه ای که برای سرمایه گذاری نیاز دارید، آشنا شوید. مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا، از اکثر کشور های دنیا پایین تر است. شما می توانید با در دست داشتن مبلغ نه چندان زیاد، به راحتی ویزای سرمایه گذاری این کشور را کسب کنید. افرادی که برای اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری اقدام می کنند باید به ایالتی یا استانی که قصد سرمایه گذاری در آن را دارند توجه کنند.

یک عدد تقریبی از مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد. حداقل مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در کانادا، 100 هزار دلار کانادا است. شما می توانید تنها با 100 هزار دلار در یکی از ایالت های این کشور، ویزای سرمایه گذاری کانادا را دریافت کنید. البته ابتدا نیاز است تا صلاحیت شما برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، بررسی و تایید شود. هزینه سرمایه گذاری در این کشور از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است. در این مطلب به بررسی دقیق هر یک از ایالت های کانادا و مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در آن ها خواهیم پرداخت.

مبلغ مورد نیاز

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

روش اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، به همان میزان که مفید و مناسب است، به شرایطی نیاز دارد. برای اینکه بتوانید ویزای سرمایه گذاری کانادا را به دست آورید باید شرایط لازم تعیین شده از سوی دولت کانادا را داشته باشید. شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا به صورت مرحله به مرحله خواهد بود و در هر مرحله باید صلاحیت شما تایید شود.

داشتن مدرک زبان

اولین شرطی که متقاضی باید از آن برخوردار باشد، اخذ مدرک زبان و مدرک تحصیلی است. بدون داشتن مدرک زبان نمی توانید از هیچ یک از روش های مهاجرت به خارج از کشور، اقامت کانادا را به دست آورید. بیشتر برنامه های سرمایه گذاری کانادا نیازمند نمره آیلتس جنرال هستند. شما باید حداقل 5 نمره از آیلتس جنرال را داشته باشید. برخی دیگر از برنامه های سرمایه گذاری کانادا نیز به مدرک لیسانس نیاز دارند. لیسانس، حداقل مدرک تحصیلی اعلام شده برای صدور ویزای سرمایه گذاری کانادا است.

اثبات تمکن مالی و ارائه مدارک شغلی

برای اکثر برنامه های سرمایه گذاری در کانادا، باید تمکن مالی شما اثبات شود. شما باید با ارائه مدارکی کامل و به صورت کاملا شفاف وضعیت مالی خود را برای دولت کانادا شرح دهید. ارائه مدارک مالی باید با اسناد ملکی، مدارک بانکی و سایر روش ها همراه باشد. اینکه بدانید میزان تمکن مالی در برنامه های سرمایه گذاری کشور کانادا تا چه میزان است، می تواند کمک زیادی به شما کند. در اکثر برنامه های مهاجرتی سرمایه گذاری کانادا، تمکن مالی 350 هزار دلار کانادا معرفی شده است. این حداقل تمکن مالی مورد نیاز شما برای شروع یک کسب و کار در کانادا می باشد.

برای تکمیل پرونده شما جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، به مدارک شغلی نیاز است. ارائه مدارک شغلی، ارائه جواز کسب و کار و سوابق شغلی می تواند برای تکمیل پرونده تان تاثیر گذار باشد. مدارک ارسالی شما باید به صورت کامل ارائه شود. هر گونه نقصی در پرونده و مدارک ارسالی تان، سبب ریجکت شدن درخواست شما خواهد شد.

شرط اخذ اقامت دائم کانادا

در اکثر کشورها، با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، می توانید اقامت دائم آن کشور را به دست آورید. این موضوع در خصوص کشور کانادا، دارای یک شرط است. در هیچ کدام یک از برنامه های قرار داده شده جهت سرمایه گذاری در کانادا، به صورت مستقیم دریافت اقامت دائم این کشور امکان پذیر نیست. برای اینکه بتوانید ویزای سرمایه گذاری دائم کانادا را به دست آورید، باید ابتدا ایالت مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از مشخص شدن ایالت باید به مدت 2 سال در ایالت مد نظر خود اقامت داشته باشید. این اقامت 2 ساله به صورت موقت برای مهاجران صادر می شود. اگر شرایط لازم در این 2 سال را کسب کردید، اقامت دائم کانادا برایتان صادر خواهد شود. دریافت اقامت دائم شرایط خاص خود را دارد. در این بازه زمانی 2 ساله باید به صورت مداوم در کانادا حضور داشته باشید و به هیچ وجه نباید از کشور خارج شوید. همچنین لازم است گزارش کسب و کار خود را به صورت مرتب و دقیق برای اداره مهاجرتی ایالت خود بفرستید. بی توجهی به این شرایط سبب باطل شدن اقامت موقتتان خواهد شد و مانع بزرگی برای اقامت دائم کانادا پیش راهتان قرار خواهد داد.

شرط اخذ اقامت دائم کانادا

سرمایه گذاری در شهرهای مهم کانادا

گفتیم که مبلغ مورد نیاز و شرایط سرمایه گذاری در کانادا از هر ایالتی با ایالت دیگر تفاوت هایی دارد. در این قسمت قصد داریم، در مورد هر ایالت کانادا و حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری با شما صحبت کنیم. آشنایی با این موارد می تواند سبب یافتن بهترین ایالت برای اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا شود.

سرمایه گذاری در شهرهای مهم کانادا

سرمایه گذاری در استان کبک کانادا

استان کبک یکی از بهترین و زیبا ترین استان های کانادا است. این استان یکی از مناسب ترین شهر ها برای سرمایه گذاری در کانادا است. برای سرمایه گذاری در این استان نیازی به مدرک زبان انگلیسی نخواهید داشت اما مدرک زبان فرانسوی الزامی است. حداقل هزینه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کبک، 220 هزار دلار کانادا می باشد. شما باید این پول را به عنوان واسطه ای بین خود و دولت کانادا در یکی از بانک های استان کبک سپرده گذاری کنید.

سپرده گذاری این سرمایه می تواند، اقامت دائم کانادا را به شما هدیه دهد. با سپرده گذاری این مبلغ می توانید شما و خانواده تان، برای همیشه در این استان ساکن شوید و از خدمات عمومی آن استفاده کنید. بیمه درمانی، بیمه بهداشتی و تحصیل از مهم ترین خدماتی اند که با انتخاب استان کبک برای سرمایه گذاری در کانادا به مهاجران ارائه می شود.

سرمایه گذاری در استان منیتوبا کانادا

استان منیتوبا یکی از محدود استان هایی است که شما با در دست داشتن کمترین سرمایه، می توانید برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. برای سرمایه گذاری در کانادا تنها 100 هزار دلار پول مورد نیاز است. شما باید با فراهم کردن 100 هزار دلار، پول خود را نزد دولت کانادا سپرده گذاری کنید.

البته بد نیست بدانید سپرده گذاری این مبلغ می تواند شما را مشمول دریافت وام 150 هزار دلاری کانادا کند. سرمایه گذاری در کانادا و انتخاب استان منیتوبا یک مزیت دیگر خواهد داشت. در صورتی که کسب و کار راه اندازی شده شما به موفقیت برسد، سپرده ای که دست دولت کانادا دارید، به شما بازگردانده خواهد شد. البته اقامت در این استان باید با هوش و اطلاعات بالا صورت گیرد. در صورتی که کسب و کار شما موفق عمل نکند، مبلغ سپرده گذاری شده به هیچ عنوان بازگردانده نخواهد شد.

سرمایه گذاری در استان بریتیش کانادا

استان بریتیش یکی دیگر از استان های زیبا و دیدنی کانادا برای زندگی است. اگر قصد دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارید، بهتر است به استان بریتیش فکر کنید. برای سرمایه گذاری در این استان باید سرمایه ای 200 تا 400 هزار دلاری در اختیار داشته باشید. هر چه این سرمایه بیشتر باشد، همراهان بیشتری می توانید همراه خود به کانادا بیاورید.

اقامت دائم در کانادا نیز از طریق سرمایه گذاری موفق در این استان به دست خواهد آمد. در صورتی که از بین مبلغ ذکر شده، بتوانید سرمایه ای 400 هزار دلاری دست و پا کنید، مجوز ورود 5 نفر دیگر به غیر از افراد خانواده خود به بریتیش را فراهم کرده اید.

مزایا و معایب سرمایه گذاری در کانادا

مزایا و معایب

هر کسب و کاری دو بخش مثبت و منفی دارد. افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در کانادا هستند، باید ابتدا به مزایا و معایب این کار فکر کنند. در این قسمت، لیستی از مهم ترین مزایا و معایب سرمایه گذاری در این کشور توسط کارشناسان مجموعه مهاجرتی بالدانو برای شما تهیه شده است، تا به کمک آن برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فکر کنید. حال با مهم ترین مزایا و معایب این روش برای مهاجرت به کانادا آشنا شوید. ابتدا مزایای سرمایه گذاری در کانادا را بشناسید:

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

 • شرایط شغلی مناسب
 • برخورداری از امکانات کافی و شرایط ایده آل زندگی
 • بهره مندی از خدمات بیمه به صورت کاملا رایگان
 • بهره مندی از تحصیل رایگان برای افراد زیر 18 سال
 • سرمایه گذاری با مهارت معمولی
 • عدم نیاز فرد مهاجرت کننده به مدرک تحصیلی بسیار بالا
 • دریافت اقامت دائم کانادا برای خود، همسر و فرزندان

معایب سرمایه گذاری در کانادا

 • کم بودن تعداد روش های سرمایه گذاری در این کشور
 • سخت گیری دولت کانادا برای ثبت شرکت
 • مسافت طولانی بین ایران و کانادا

این موارد ذکر شده از مهم ترین معایب سرمایه گذاری در کانادا هستند. لازم است برای هر کدام، توضیحاتی به شما علاقه مندان به سرمایه گذاری در این کشور ارائه کنیم. کانادا برای افرادی که تمایل زیادی به رفت و آمد ندارند، انتخاب خوبی نیست، چرا که این کشور در شمالی ترین قسمت آمریکا قرار دارد. افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در کانادا هستند، با روش های کمی می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند به همین دلیل روش خود حمایتی در کانادا از جمله پر طرفدار ترین روش های سرمایه گذاری در این کشور است.

سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا یکی از بهترین روش هایی است که می توانید برای سرمایه گذاری در این کشور انتخاب کنید. این روش جزء روش هایی است که می تواند به راحتی برای شما نتیجه بخش باشد. شما با سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا می توانید موفق به اخذ اقامت دائم آن شوید و حتی پاسپورت کانادایی بگیرید. فرد با ارائه برنامه های تجاری خود قادر خواهد بود ابتدا اقامت 2 ساله کانادا را دریافت کند.

بعد از اینکه در کانادا حاضر شدید، 18 ماه فرصت راه اندازی کسب کار در این کشور را دارید. با انتخاب سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا شما زمانی می توانید سرمایه خود را به جریان بیندازید که اقامت خود را دریافت کرده باشید. در صورتی که نتوانید در سرمایه گذاری موفق شوید، سرمایه 100 هزار دلاری شما محفوظ خواهد ماند. شما باید برای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا، شروط اولیه را رعایت کنید. 3 عامل بسیار مهم در این خصوص وجود دارد. سطح تحصیلات و مدرک زبان، عدم سو سابقه و سابقه مدیریتی، 3 عامل مهمی هسستند که باید جهت سرمایه گذاری 100 هزاری در کانادا به آن توجه کنید.

چه عواملی باعث ممانعت از سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا خواهد شد؟

در قسمت قبل گفتیم که باید برای سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا، برخی از شروط را رعایت کنید. اما علاوه بر موارد ذکر شده در قسمت قبل، چند معیار برای این شیوه از سرمایه گذاری در کانادا نیز وجود دارد. معیارهایی که با وجود آن ها، امکان سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا برای شما میسر نخواهد بود. این موارد کدامند؟

 1.  
 • موارد امنیتی بر علیه کشور کانادا
 • ارتکاب جرایم ضد حقوق بشریت
 • انجام هرگونه فعالیت تروریستی
 • سکونت غیرقانونی در هر یک از شهرهای کانادا

مشاوره سرمایه گذاری در کانادا 

دانستید که سرمایه گذاری در کانادا از جمله راه های محبوب و بسیار مناسب برای مهاجرت به این کشور زیبا است. شما برای مهاجرت به این کشور به ویزای سرمایه گذاری کانادا نیاز خواهید داشت. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا می تواند شرایط بسیار مطلوبی برای زندگی شما و خانواده تان فراهم کند. راهنمایی ها و مشاوره هایی که در این مطلب دریافت کردید، توسط کارشناسان موسسه مهاجرتی بالدانو تنظیم و تالیف شده است.

سوالات متداول

بیشترین سوالات کاربران درباره سرمایه گذاری در خارج

بله. با دو سال اقامت در کشور کانادا و فعالیت در عدم خروج از این کشور می توانید اقامت دائم این کشور را به دست آورید.

 

برخی از برنامه های سرمایه گذاری در کانادا نیاز به حداقل نمره آیلتس 5 دارد.

سرمایه گذاری در سایر کشورها

5/5 - (1 امتیاز)
3 دیدگاه
nba odds game 6 philippines

Game iѕ challenging and fun whiⅽh I like.
Lets u knoѡ ɑfter the conclusion of the contest tһe number of sports bettings you’ve won, the points ʏou’ve earned, and numbers u missed.

زهرا صباغ

باسلام وخسته نباشید‌ . خواستم بدونم که شغل موردنظر رو دولت کانادا انتخاب میکنه یا خودمون حق انتخاب داریم واینکه چندهزاردلا. بجز هزینه سرمایه گذاری بابت زندگی وامورات روزانه باید همراه داشته باشیم؟

شبنم نصیری

با سلام
برای اقدام جاب آفر کانادا با موسسه مهاجرتی بالدانو در ارتباط باشید تا از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره بالدانو

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!