02143859
ایران ، تهران

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

در سال‌های اخیر بسیاری از هموطنان ما در تلاش بودند تا با استفاده از روش‌های مختلف به خارج از کشور مهاجرت کنند. یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین کشورهای خارجی در بین ایرانیان، کشور کانادا است. کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای دنیا است که با توجه به شرایط مناسبی که برای مهاجرت فراهم کرده است بیش از پیش مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است و به پرطرفدارترین کشور برای ایرانیان تبدیل شده است. اگر شما قصد دارید که به راحتی و در کمترین زمان اقامت دائم این کشور را دریافت کنید، می‌توانید روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا و دریافت اقامت دائم این کشور یکی از بهترین روش‌های مهاجرتی به این کشور است که در این مطلب از موسسه مهاجرتی بالدانو به بررسی کامل آن می‌پردازیم؛ پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. 

دریافت مشاوره رایگان
با تکمیل فرم زیر کارشناسان مهاجرتی بالدانو با شما تماس خواهد گرفت

معرفی کشور کانادا 

کشور کانادا

کشور کانادا یکی از زیبا‌ترین و مرفه‌ترین کشور‌های قاره آمریکا است. این کشور در شمالی‌ترین قسمت این قاره واقع شده است و لقب قطب اقتصادی بزرگ را به یدک می‌کشد. مساحت قابل توجه، پهناوری و جمعیت کم نسبت به مساحت باعث شده است تا دولت کانادا به فکر جذب مهاجر و آسان کردن راه مهاجرت به این کشور باشد تا به سرعت بتواند کشور خود را در مسیر رشد و پیشرفت قرار دهد. یکی از کشورهایی که در سال‌های اخیر مهاجران زیادی را برای کانادا تامین کرده است، ایران است. 

کشور کانادا به دلیل اقتصاد پویا، وضعیت رفاهی مناسب، شرایط تحصیلی ایده‌آل، شرایط کاری و شغلی استاندارد و … از دید ایرانیان یک کشور مناسب و رویایی است که می‌تواند نیاز‌‌های آنان را رفع کند. برای مهاجرت به کانادا روش‌های متعددی از قبیل مهاجرت تحصیلی، پناهندگی، اخذ ویزای کار، اقامت سرمایه گذاری کانادا، خرید ملک، ازدواج، اکسپرس اینتری کانادا، تولد فرزند و… وجود دارد که شما می‌توانید با بررسی شرایط خود هرکدام از این روش‌ها را انتخاب کرده و مهاجرت کنید. 

بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا چه روشی است؟ 

همانطور که در بخش‌های قبلی هم اشاره کردیم، روش‌های متعددی برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد اما یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور، اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا است. در این روش شما می‌توانید از طریق راه‌های مختلف به تنهایی و یا با یک گروه در زمینه‌های مختلف کاری به فعالیت اقتصادی یا سرمایه گذاری بپردازید. اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا خود نیز روش‌های مختلفی دارد.

روش های سرمایه گذاری در کانادا

اقامت سرمایه گذاری کانادا با خرید ملک 

متداول‌ترین روش اخذ اقامت سرمایه گذاری در کانادا، خرید ملک است. شما با خرید هر نوع ملک تجاری، مسکونی و… می‌توانید به راحتی اقامت سرمایه گذاری کانادا را دریافت کنید. از آنجایی که این روش طرفداران زیادی را در بین مهاجران دارد، بهتر است به هر فردی اعتماد نکنید و تنها با شرکت‌های قانونی و معتبر همکاری کنید. 

سرمایه گذاری به شیوه استارت آپ 

کشور کانادا در سال‌های گذشته به ویژه چند سال اخیر موفق به راه‌ اندازی استارت آپ‌های موفق و راه اندازی کسب کار شده است. شما می‌توانید با داشتن تمکن مالی و دانش زبان( بسته به استان مورد نظر می‌تواند انگلیسی یا فرانسوی باشد.) یک استارت آپ را راه اندازی کنید و اقامت سرمایه گذاری کانادا یا ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کنید. 

سرمایه گذاری استانی 

یکی از روش‌هایی که عاملی بر کاهش نرخ بیکاری در کانادا است، سرمایه گذاری استانی یا PNP است. در این روش شما می‌توانید با سرمایه گذاری در استان‌های کانادا، نرخ بیکاری را کاهش دهید و به راحتی اقامت سرمایه گذاری کانادا را دریافت کنید. قبل از سرمایه گذاری استانی باید به نیاز‌ها و شرایط استان مورد نظر توجه داشته باشید و سپس به سرمایه گذاری بپردازید. 

سرمایه گذاری به شیوه خرید بیزینس

یکی از روش‌های متداول و پرطرفدار برای اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا است. در این روش باید حداقل 150 هزار دلار بودجه داشته باشید. 

اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا به روش ثبت شرکت

چه یک مغازه ساده داشته باشید و چه یک شرکت بزرگ، شما می‌توانید اقدام به دریافت اقامت دائم کشور کانادا به روش ثبت شرکت کنید. 

سرمایه گذاری به شیوه خود اشتغالی 

یکی از متداول‌ترین روش‌ ها در بین ورزشکاران و بازیگران مطرح کسب اقامت سرمایه گذاری کانادا است. در این روش شما با توجه به فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی، هنری و… می‌توانید ویزای خود اشتغالی دریافت کنید. 

سرمایه گذاری به شیوه کارآفرینی 

اگر دوست دارید که با کارآفرینی به کشور کانادا مهاجرت کنید به احتمال زیاد در این راه بسیار موفق هستید! کشور کانادا برای کسانی که به قصد کارآفرینی به این کشور مهاجرت می‌کنند شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته است. تنها مشکل این روش بودجه نسبتا بالایی است که ممکن است هر کسی آن را نداشته باشد. 

شرایط اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا 

همانطور که گفتیم اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا یکی از روش‌های ساده و راحت برای مهاجرت سریع به این کشور است. از آنجایی که اخذ اقامت به هر روشی شرایط خاص خود را می‌طلبد، با شرایط و ضوابط الزامی در این روش نیز آشنا می‌شویم: 

 • داشتن مدرک زبان و دانش زبانی( بسته به استان مورد نظر شما می‌تواند انگلیسی یا فرانسوی باشد.) 
 • رزومه قوی در کسب و کار مربوطه  
 • توانایی مالی بالا جهت اثبات برای سرمایه گذاری 
 • شرایط مناسب روانی و جسمانی سرمایه گذار 
 •  داشتن تمکن مالی
 • سرمایه گذار برای دریافت اقامت سرمایه گذاری کانادا باید حداقل 18 سال و بیشتر داشته باشد. 
 • بررسی گردش‌های مالی حساب توسط سفارت کشور کانادا 
 • سرمایه گذار نباید در کانادا بدهی داشته باشد.  
 • ویزا فرد یا گروه سرمایه گذاری نباید ریجکتی داشته باشد. 
 • دانش کافی سرمایه دار مهم است.

بهترین شهر برای سرمایه گذاری در کشور کانادا کدام شهر است؟ 

بهترین شهر کانادا برای سرمایه گذاری

کشور کانادا به جهت مساحت قابل توجهی که دارد، شهرها و استان‌های متعددی را در خود جای داده است. با توجه به اینکه ویژگی‌ها، اقلیم و آب و هوا، شرایط زندگی و… در شهرهای مختلف کانادا با همدیگر فرق دارد، آشنایی و شناخت شهر‌های مختلف می‌‌تواند برای سرمایه گذار مفید باشد و در نهایت ضرر یا سود چند برابری را برای او به ارمغان بیاورد. 

استان کبک 

یکی از بهترین استان‌ها برای سرمایه گذاری در کانادا، استان کبک است. شما برای زندگی در این شهر نیاز به مدرک زبان فرانسوی دارید. حداقل بودجه برای سرمایه گذاری در این استان 220 هزار دلار کانادا است. 

استان بریتیش کلمبیا 

یکی دیگر از استان‌های مهم کانادا، بریتیش کلمبیا است. این استان بسیار زیبا و دیدنی است و شهرهای زیبای بسیاری دارد. اگر قصد دارید تا اقامت سرمایه گذاری کانادا را با سرمایه گذاری در این استان فراهم کنید، به سرمایه‌ای بین 200 تا 400 هزار دلاری نیاز دارید. 

استان منیتوبا 

اگر بودجه کمی دارید و قصد اقامت سرمایه گذاری در کانادا را دارید، استان منیتوبا یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست. شما می‌توانید تنها با داشتن 100 هزار دلار در این استان سرمایه گذاری کنید. 

بودجه مناسب برای اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا

اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا و سرمایه گذاری در این کشور شاید در ظاهر نیازمند به بودجه مالی هنگفتی داشته باشد اما متاسفانه داشتن پشتوانه مالی قدرتمند چیزی نیست که برای همه در دسترس باشد و بسته به روش شما برای کسب اقامت سرمایه گذاری کانادا می‌توانید به آسانی اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. حداقل بودجه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا حدود 150 هزار دلار است و شما می‌توانید با این مبلغ اقامت دائم را دریافت کنید. 

معایب و محاسن سرمایه گذاری در کشور کانادا 

همانطور که می‌دانید مهاجرت به کشور‌های دیگر برای پیشرفت و کسب تجربه‌های بیشتر است. اما در این بین ممکن است مهاجرت به یک کشور خارجی نه تنها منجر به پیشرفت شما نشود و بلکه یکسری اتفاقات غیر منتظره را نیز رقم بزند. در این بخش به بررسی معایب و محاسن مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا می‌پردازیم.

معایب و محاسن سرمایه گذاری

معایب مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری 

 • تنهایی، غربت و دلتنگی 
 • امکان شکست و نبود پشتوانه مالی 
 • دوری از خانواده 
 • تفاوت فاحش ارزش ریال با واحد‌های پولی دیگر مثل دلار و یورو

محاسن مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 • دریافت اقامت سرمایه گذاری کانادا و کسب شهروندی و اقامت دائم در کشور کانادا 
 • پیشرفت در کار 
 • توسعه و گسترش بازار  
 • پیشرفت در کار 
 • حفظ سپرده و سرمایه شما 
 • شرایط کاری و شغلی بهتر 
 • رفاه بیشتر برای شما و خانواده‌تان 

پرده آخر درباره اقامت سرمایه گذاری کانادا 

در سال‌های اخیر کشور کانادا لقب مهاجرپذیرترین کشور دنیا را اخذ کرده است. این کشور روش‌های متعدد و مختلفی را برای هر قشری فراهم کرده است تا هر کسی بتواند برای پیشرفت و زندگی بهتر تلاش کند. یکی از آسان‌ترین و البته گران‌ترین روش‌های مهاجرت اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا است. 

در این مطلب از موسسه مهاجرتی بالدانو سعی کردیم تا شما را با 0 تا 100 شرایط، روش‌ها و چگونگی اخذ اقامت سرمایه گذاری در کشور کانادا صحبت کردیم. اگر شما هم قصد مهاجرت به کشور کانادا به روش سرمایه گذاری یا دیگر روش‌ها را دارید، می‌توانید با استفاده از راه‌‌های ارتباطی با کارشناسان، مشاوران و وکلای با تجربه گروه مهاجرتی بالدانو تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید با دنبال کردن صفحات ما در شبکه‌های مجازی از آخرین اخبار مهاجرت اطلاع پیدا کنید، پس با ما همراه باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره بالدانو

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

فرم دریافت مشاوره رایگان
با پر کردن فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت