02143859
ایران ، تهران

مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت یکی از سخت‌ترین تصمیمات زندگی است. افرادی که به دنبال مهاجرت هستند باید از میان راه‌های مهاجرت، بهترین راه را انتخاب کنند. علاوه بر انتخاب راه مهاجرت شما باید کشور مقصد را نیز بشناسید. بهترین کشور برای زندگی کدام است؟ اسپانیا یکی از معروف‌ترین کشورهای دنیا است که در قاره اروپا قرار دارد. مهاجرت به اسپانیا نیز چند سالی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. این کشور با داشتن شرایط اقتصادی مناسب توانسته، شرایط رفاهی ایده‌آلی را برای مردمش فراهم کند. همین مسئله نیز سبب تاثیر در جذب مهاجران شده است. بهترین راه مهاجرت به این کشور کدام راه است؟ در این مطلب از موسسه مهاجرتی بالدانو سعی داریم در مورد راه‌ها و روش‌های مهاجرت به این کشور اروپایی و شرایط مهاجرت به این کشور با شما صحبت کنیم.

مهاجرت به اسپانیا

آشنایی با کشور اسپانیا

شما برای مهاجرت به اسپانیا فرآیندهایی را سپری خواهید کرد. قبل از اینکه به معرفی فرآیندها و راه‌های مهاجرت به این کشور بپردازیم قصد داریم در خصوص این کشور با شما صحبت کنیم. اسپانیا یکی از معروف‌ترین کشورهای دنیا است که در قاره سبز قرار دارد. از نظر جغرافیایی می‌توان اسپانیا را در دسته کشورهای جنوب غربی اروپا قرار داد. این سرزمین با کشورهای پرتغال و فرانسه مرز زمینی مشترک دارد. داشتن مکان‌های تاریخی بی‌نظیر، فرهنگ غنی و جاذبه‌های طبیعی منحصر به فرد، اسپانیا را به یک مقصد محبوب برای گردشگران خارجی تبدیل کرده است. نوع حکومت اسپانیا، پادشاهی _ پارلمانی است. اسپانیا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا شناخته می‌شود.

اسپانیا در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا بعد از برلین به عنوان دومین شهر بزرگ شناخته می‌شود. از نظر جمعیتی نیز می‌توان اسپانیا را یکی از پرجمعیت‌ترین کشورهای قاره اروپا نامگذاری کرد. طبق آمار به دست آمده از سال 2020 میلادی، اسپانیا حدود 47.36 میلیون نفر جمعیت دارد. که از این حیث در بین کشورهای اروپایی دارای رتبه ششم پرجمعیت‌ترین‌ها است. از نظر اقتصادی می‌توان اسپانیا را یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپا معرفی کرد. از دید بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند، اسپانیا جزء 3 مقصد برتر آن‌ها خواهد بود. شرایط مهاجرت به اسپانیا و زندگی در این کشور به گونه ای است که شما با هزینه‌های نه چندان بالا می‌توانید در آن زندگی کنید. البته به شرط اینکه به خوبی راه‌های مهاجرت به این کشور و شرایط زندگی در این کشور را بررسی کرده باشید.

کشور اسپانیا در رتبه ششم پرجمعیت‌ترین کشورهای اروپایی قرار دارد.

راه‌های مهاجرت به اسپانیا

حال که با کشور اسپانیا آشنا شدید، باید به دنبال تصمیم‌گیری نهایی باشید. مهاجرت به این کشور برای مهاجران ایرانی یک انتخاب به‌صرفه و خوب خواهد بود. این کشور ظرفیت‌های پیشرفت شما را در همه زمینه‌ها دارد. برای مهاجرت به این کشور همان‌طور که گفتیم باید راه‌های مهاجرت به این کشور را بشناسید. شناخت راه‌ها و روش‌های مهاجرت به این کشور بسیار حائز اهمیت است. شما باید ببینید که از طریق چه راه‌هایی می‌توانید به این کشور مهاجرت کنید. به طور کلی می‌توان گفت، برای مهاجرت به اسپانیا، راه‌های زیادی وجود دارد.

 1. مهاجرت تحصیلی
 2. مهاجرت کاری
 3. مهاجرت سرمایه‌گذاری
 4. مهاجرت با ازدواج
 5. مهاجرت پناهندگی
 6. مهاجرت با تولد فرزند
 7. مهاجرت از طریق همراه

این موارد ذکر شده، برخی از مهم‌ترین راه‌های مهاجرت به این کشور هستند. در این بین راه‌ها، 3 مورد اول یعنی مهاجرت کاری، تحصیلی و مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، بهترین راه‌های مهاجرت به اسپانیا به حساب می‌آیند و نسبت به روش‌های دیگر نیز طرفداران بیشتری دارند. اما برای اینکه بتوانید مهاجرت موفقیت آمیزی داشته باشید، باید با توجه به هدف خود از مهاجرت به این کشور، بهترین راه را انتخاب کنید. کارشناسان موسسه مهاجرتی بالدانو در ادامه در خصوص هر یک از این راه‌های مهاجرت با شما صحبت خواهند کرد تا پس از آشنایی با این راه‌ها، تصمیم نهایی خود را برای مهاجرت به این کشور بگیرید.

راه های مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در اسپانیا یکی از بهترین راه‌هایی است که می‌تواند اقامت این کشور اروپایی را برای شما به ارمغان بیاورد. اسپانیا در شرایط اقتصادی خوبی به سر می‌برد اما آن‌ها سعی دارند با جذب سرمایه‌گذاران خارجی، شرایط اقتصادی خود را بهبود ببخشند. مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور باعث می‌شود مورد توجه دولت اسپانیا قرار بگیرید. افرادی که روش سرمایه‌گذاری در اسپانیا را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند، شانس زیادی برای اخذ اقامت دائم این کشور خواهند داشت. شما باید ببینید که با چه راهی قصد سرمایه‌گذاری در اسپانیا را دارید. ثبت شرکت و خرید ملک تنها 2 مورد از راه‌های سرمایه گذاری در اسپانیا هستند. اما بین روش‌های موجود برای سرمایه‌گذاری در اسپانیا، خرید ملک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. خرید ملک یکی از راحت‌ترین شیوه‌های سرمایه گذاری در اسپانیا است. البته اگر به دنبال اخذ اقامت کشور اسپانیا هستید، باید علاوه بر خرید ملک در این کشور به دنبال اثبات توانایی مالی خود باشید. شما باید ثابت کنید که جدا از خرید ملک، توانایی زندگی در اسپانیا و پرداخت هزینه‌های آن را دارید.

در واقع خرید ملک یکی از آسان‌ترین روش ها برای سرمایه‌گذاری در اسپانیا است. افرادی که قصد مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه‌گذاری را دارند، باید توجه کنند که انتخاب این راه از میان راه‌های مهاجرت به اسپانیا، بسیار هزینه‌بردار است. هر چند شما با مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه‌گذاری دارای مزیت‌های فوق‌العاده عالی برای زندگی در کشور اسپانیا هستید اما باید توجه کنید که برای انتخاب این شیوه، بودجه زیادی مورد نیاز است. برای مثال شما برای خرید ملک برای سرمایه‌گذاری در اسپانیا باید حداقل بودجه ای 500 هزار یورویی را در اختیار داشته باشید. بنابراین اگر هزینه‌ها برای تصمیم‌گیری شما از بین راه‌های مهاجرت به این کشور چندان ملاک نیست، پیشنهاد می‌کنیم حتما از روش سرمایه‌گذاری برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید. شما می‌توانید برای سرمایه‌گذاری و دریافت گلدن ویزا اسپانیا، از روش‌های دیگر نیز استفاده کنید. همان‌طور که گفتیم موارد ذکر شده تنها 2 مورد از راه‌های سرمایه گذاری در اسپانیا هستند. در ادامه تمامی راه‌های مختلف برای سرمایه گذاری و دریافت گلدن ویزا اسپانیا را برایتان نام خواهیم برد.

 1. سرمایه گذاری در صندوق با سرمایه‌ای 1 ملیون یورویی
 2. خرید سهام شرکت اسپانیایی با بودجه‌ای 1 میلیون یورویی
 3. 2 میلیون یورو اوراق قرضه خزانه‌داری اسپانیا ( بدهی‌های عمومی اسپانیا)
 4. خرید املاک و مستغلات اسپانیا با 500 هزار یورو
 5. سپرده‌های بانکی 1 میلیون یورویی در موسسات مالی اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا با تحصیل

مهاجرت تحصیلی را می‌توان یکی از شایع‌ترین روش‌های مهاجرت به این کشور اروپایی نامگذاری کرد. مهاجرت به اسپانیا برای تحصیل در این کشور یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌های مهاجران است. اغلب افرادی که به تحصیل در خارج از کشور فکر می‌کنند، محال است کشور اسپانیا را از یاد ببرند. با مهاجرت تحصیلی به اسپانیا می‌توانید به راحتی و با کمترین هزینه در این کشور مشغول به تحصیل شوید. یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت تحصیل در اسپانیا همین مقرون به صرفه‌بودن آن است. شاید جالب باشد بدانید، شما با پرداخت سالانه حدود 3 هزار یورو می‌توانید در بهترین دانشگاه‌های اسپانیا تحصیل کنید. البته اگر بخواهید در دانشگاه‌های خصوصی این کشور تحصیل کنید، باید بودجه خود را برای پرداخت شهریه تا 20 هزار یورو در سال افزایش دهید.

دانشگاه‌های اسپانیا اغلب در فهرست برترین و معتبرترین دانشگاه‌های دنیا قرار دارند. لازم است بدانید برای تحصیل در این کشور، حتی با اخذ ویزای تحصیلی نمی‌توانید اقامت دائم اسپانیا را کسب کنید. این را نیز برای دانشجویان علاقه‌مند که قصد مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل دارند بگوییم که اگر مدرک زبان اسپانیایی داشته باشند، شانس آن‌ها برای دریافت ویزای تحصیلی بالا خواهد بود. اگر قصد گرفتن مدرک زبان اسپانیایی را دارید، در کشور مبدا اقدام به اخذ مدرک کنید. شرایطی که در کشور اسپانیا برای اخذ مدرک وجود دارد، بسیار سخت و پیچیده است. دانشجویانی که در دانشگاه های اسپانیا تحصیل می‌کنند اجازه اشتغال به کار در کنار تحصیل در هفته حدود 20 الی 30 ساعت را خواهند داشت. در ادامه برخی از معتبرترین دانشگاه‌های اسپانیا را به شما معرفی خواهیم کرد و در قسمت بعد فهرستی از هزینه تحصیل در رشته‌های پرطرفدار در هر یک از دانشگاه‌های اسپانیا را برای شما ارائه خواهیم کرد.

رشته تحصیلیدانشگاههزینه تحصیل سالیانه
تاریخدانشگاه Pompeu Fabra401 یورو
مهندسی بیو پزشکیUPC694 یورو
علوم و فناوری شیمیاییUniversitat Rovira I Virgili766 یورو
اقتصادCEMFI215 یورو
گردشگریUAB540 یورو
امنیت سایبریدانشگاه Herbour Space22.900 یورو
کسب و کار دیجیتالمدرسه بیزینس EU13.800 یورو
علوم دادهمدرسه اقتصاد بارسلونا18.500 یورو
مهاجرت به اسپانیا با تحصیل

مهاجرت به اسپانیا از طریق کار

مهاجرت کاری یکی دیگر از شایع‌ترین روش‌های مهاجرت به اسپانیا است. شما با کار در کشور اسپانیا می‌توانید درآمد خوبی را کسب کنید اما باید به دنبال دریافت ویزای کار اسپانیا باشید. مهاجرت کاری به اسپانیا بدین صورت است که شما از کارفرمایی که در خاک اسپانیا ساکن است، پیشنهاد شغلی دریافت می‌کنید. زمانی که این کارفرما به نیروی کار نیاز داشته باشد و این نیاز خود را اعلام کند، شما می‌توانید به درخواست آن پاسخ دهید و در شرکت مورد نظر استخدام شوید. البته در این خصوص لازم است بدانید که اگر نیروی کار در کشورهایی به غیر از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا زندگی کند، باید علاوه بر دریافت ویزای کار اسپانیا، مجوز کار را نیز از سمت کارفرمای خود بگیرد. یعنی شما علاوه بر جاب آفر باید اجازه کار را هم داشته باشید تا بتوانید در اسپانیا مشغول به کار شوید. زمانی که موفق به مهاجرت به اسپانیا از طریق کار می‌شوید، باید 10 سال در این کشور زندگی کنید و مشغول به کار شوید تا حق شهروندی برای شما صادر شود.

زمانی که در مهاجرت به این کشور موفق می‌شوید، ابتدا اقامت یک ساله یا همان ویزای کار اسپانیا را به اعتبار 1 سال دریافت می‌کنید. پس از سپری شدن این مدت ویزای کار شما به صورت سالانه باید تمدید شود تا پس از سپری شدن 10 سال، بتوانید حق شهروندی اسپانیا را بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم برای اخذ ویزای کار اسپانیا، رزومه کاری خود را قوی کنید. هر کسی نمی‌تواند در گرفتن ویزای کار اسپانیا موفق شود. بهتر است چنانچه قصد مهاجرت به این کشور از طریق کار را دارید، شرایط کار در این کشور و بازار کار آن را به خوبی بررسی کنید و سعی کنید به دنبال استخدام در مشاغلی باشید که بیشتر مورد نیاز کشور اسپانیا است. لازم است چند نکته دیگر را در خصوص مهاجرت به اسپانیا از طریق کار در نظر بگیرید. رزومه شما باید به زبان انگلیسی تهیه شده باشد.البته اگر بتوانید رزومه خود را برای مهاجرت به این کشور به صورت اسپانیایی تهیه کنیدمناسب‌تر است. بهتر است آشنایی کامل به زبان انگلیسی داشته باشید و یا حتی در صورت امکان، زبان اسپانیایی را نیز بلد باشید. فراموش نکنید که قبل از مهاجرت به این کشور اروپایی ، باید حتما جستجوی مشاغل مورد نیاز در شهرهای مختلف اسپانیا را انجام دهید. توجه به این نکات ذکر شده بسیار حائز اهمیت است پس سعی کنید برای مهاجرت به این کشور برای کار، تمام این موارد را بررسی کنید.

مهاجرت به اسپانیا از طریق کار

مهاجرت به اسپانیا با ازدواج

مهاجرت به این کشور از طریق ازدواج را می‌توان یکی از ساده‌ترین راه‌های مهاجرت به این کشور نام گذاری کرد. مهاجرت به اسپانیا با این روش بسیار ساده است. شما از طریق ازدواج با یک فرد اسپانیایی می‌توانید به راحتی اقامت اسپانیا را کسب کنید. البته برای اینکه ثابت شود ازدواج شما رسمی و قانونی است باید مدارک مورد نیاز را ارائه کنید. باید ثابت کنید که در زمان ازدواج، هر دو طرف مجرد هستند و یا حتی اگر ازدواجی به ثبت رسیده باشد باید طلاق بگیرید. امروزه بازار ازدواج‌های صوری برای دریافت اقامت کشورهای خارجی حسابی داغ است. اما توصیه می‌کنیم برای مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج، هیچ گاه به دنبال ازدواج صوری نباشید. زمانی که ثابت شود ازدواج شما تنها به خاطر دریافت اقامت بوده و ازدواج صوری کرده باشید، عواقب سختی گرفتار شما خواهد شد.

بسیاری از افراد معتقدند، مهاجرت با ازدواج بهترین راه مهاجرت به اسپانیا است چرا که در مدت زمان کمی شما می‌توانید اقامت دائم اسپانیا را کسب کنید. زمانی که با فردی از تبعه کشور اسپانیا ازدواج کنید، اقامت موقت یا همان یک ساله این کشور به شما داده می‌شود. در صورتی که طی این یک سال، فعالیت‌های شما به صورت مثبت ارزیابی شد و سابقه کیفری از خود به جای نگذاشته باشید، حق شهروندی اسپانیا به شما داده می‌شود. هر چند لازم است بدانید، در این مورد حتما وضعیت کاری و مالی شما بررسی می‌شود. در صورت مساعد بودن شرایط، حق شهروندی به شما اعطا خواهد شد.

با ازدواج واقعی با یک فرد اسپانیایی می‌توانید به راحتی اقامت اسپانیا را اخذ کنید.

مهاجرت به اسپانیا با ازدواج

مهاجرت به اسپانیا با پناهندگی

بدون تردید مهاجرت به این کشور با پناهندگی، در بین روش‌های موجود، بدترین راه برای مهاجرت به اسپانیا است. شما می توانید از راه‌های دیگری برای مهاجرت به کشور اسپانیا استفاده کنید و بهتر است که این روش، آخرین روش شما برای مهاجرت باشد. برای انتخاب این روش برای مهاجرت به این کشور شما باید مدارک لازم برای درخواست پناهندگی را ارائه کنید و در طی مصاحبه‌ای اصلی‌ترین هدف و انگیزه خود را برای پناهنده شدن به کشور اسپانیا اعلام کنید.

پس از سپری کردن این مصاحبه مشخص خواهد شد که آیا شما شرایط پناهندگی را خواهید داشت یا خیر. توصیه می‌کنیم این روش برای مهاجرت به اسپانیا را، آخرین گزینه خود قرار دهید. موسسه‌های مهاجرتی کشورمان اکثرا هیچ فعالیتی در این روش برای مهاجرت به این کشور انجام نمی‌دهند چرا که امکان بروز خطرات مالی و حتی جانی وجود دارد. بهتر است در بین روش‌های مهاجرت به اسپانیا که در قسمت‌های قبلی برایتان ذکر کردیم، یک روش را بر اساس شرایط خود انتخاب کنید.

آب و هوای اسپانیا

افرادی که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارند، باید به فاکتورهای مختلفی توجه کنند. شرایط آب و هوایی و هزینه‌های زندگی دو مورد از مهم‌ترین مواردی هستند که هر مهاجر باید آن را در نظر بگیرد. در مورد کشور اسپانیا باید بدانید که شرایط آب و هوایی آن با دیگر کشورهای قاره اروپا و حتی کشورهای همسایه خود مانند فرانسه، متفاوت است. کشور اسپانیا از نظر شرایط آب و هوایی، به دو نیمه تقسیم می‌شود.

قسمت شمالی این کشور، آب و هوایی معتدل دارد اما هرچه به مرکز کشور اسپانیا و قسمت‌های جنوبی این کشور نزدیک‌تر شویم، آب و هوا مدیترانه‌ای می‌شود. بنابراین شما باید بر اساس علاقه‌ای که به شرایط جوی اسپانیا دارید، در یکی از شهرهای این کشور ساکن شوید. اگر قصد سفر به اسپانیا و بازدید از جاذبه‌های آن را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که فصل بهار را انتخاب کنید. آب و هوای اسپانیا در بهار لذت بخش‌تر است. بیشترین میزان توریست نیز در 3 ماهه این فصل به خصوص آخرین ماه از فصل بهار به اسپانیا می‌آیند. در مجموع می‌توان شرایط زندگی در اسپانیا را از نظر آب و هوایی مناسب دانست.

هزینه‌های زندگی در اسپانیا

بدون تردید یکی از مهم‌ترین مواردی که باید قبل از مهاجرت به این کشور آن را بررسی کنید، هزینه‌های زندگی در این کشور است. اغلب مهاجران تمایل به زندگی در کشوری را دارند که از نظر هزینه‌ها انتخابی مقرون به صرفه برایشان باشد. اسپانیا نیز یکی از مقرون به صرفه‌ترین کشورها برای زندگی است. شما مهاجرانی که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید، برای زندگی در این کشور با هزینه‌های مختلفی رو به رو خواهید بود. هزینه تهیه اقلام غذایی، هزینه مسکن و هزینه حمل و نقل جزء مهم‌ترین و حیاتی‌ترین هزینه‌های شما برای زندگی در اسپانیا هستند. برای هر یک از این موارد چه مقدار هزینه مورد نیاز است؟

معرفی هزینه‌های زندگی در اسپانیا را با بررسی هزینه تهیه مواد غذایی آغاز می‌کنیم. انسان‌ها قبل از هر چیزی برای ادامه حیات به مصرف مواد غذایی نیاز دارند. فرقی نمی‌کند که شما در کدام شهر و کشور زندگی می‌کنید. هزینه‌های ماهیانه تهیه مواد غذایی در کشور اسپانیا، به سبک زندگی و قیمت اقلام غذایی بستگی دارد. در ادامه فهرستی از قیمت برخی از اصلی‌ترین و پرمصرف‌ترین مواد غذایی به شما ارائه خواهیم کرد تا بر اساس نیاز و سبک زندگی که دارید بتوانید هزینه خرید مواد غذایی را تخمین بزنید.

اقلام غذاییقیمت
1 لیتر شیر0.77 یورو
12 عدد تخم مرغ1.85 یورو
1 کیلوگرم برنج سفید1.10 یورو
1 کیلوگرم گوشت گاو10.50 یورو
1 کیلوگرم سینه مرغ5.90 یورو
1 کیلوگرم سیب زمینی1.16 یورو
1 کیلوگرم پیاز1.18 یورو
هزینه های زندگی در اسپانیا

هزینه حمل و نقل در کشور اسپانیا

مسلما نیاز به جا به جایی و حمل و نقل یکی دیگر از اصلی‌ترین نیازهای افرادی است که قصد مهاجرت به اسپانیا و زندگی در این کشور را دارند. شما باید ببینید که در طول ماه تا چه میزان به حمل و نقل نیاز خواهید داشت. البته انتخاب وسیله حمل و نقل نیز در بالا و پایین شدن هزینه‌های شما تاثیر بسیار زیادی دارد. در ادامه کارشناسان ما لیستی از مهم‌ترین هزینه‌های حمل و نقل برایتان ارائه خواهند کرد.

وسیله حمل و نقلهزینه
بلیط یک طرفه برای حمل و نقل با مترو1.35 یورو
بلیط ماهانه42 یورو
تاکسی به ازای هر 1 کیلومتر1.05 یورو
تاکسی به ازای هر 1 ساعت20 یورو
شروع تاکسی3.50 یورو
1 لیتر بنزین1.30 یورو
هزینه حمل و نقل

هزینه مسکن

حال که با هزینه تهیه مواد غذایی و هزینه حمل و نقل آشنا شدید، باید با هزینه مسکن که از دید بسیاری از افراد، مهم‌ترین هزینه پیش رو برای مهاجرت به اسپانیا است، آشنا شوید. افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، باید بخش عمده‌ای از بودجه خود را به تهیه مسکن اختصاص دهند. هزینه مسکن در اسپانیا با توجه به 2 فاکتور مهم یعنی موقعیت آپارتمان و متراژی که دارد مشخص می‌شود. شما بر اساس این 2 فاکتور باید آپارتمان اجاره کنید.

آپارتماناجاره بهای ماهانه
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر644.11 یورو
آپارتمان1 خوابه در خارج از مرکز شهر492.33 یورو
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر1.005.31 یورو
آپارتمان 3 خوابه درخارج از مرکز شهر761.20 یورو

بنابراین مشاهده کردید که 2 فاکتور بسیار مهم یعنی موقعیت آپارتمان و متراژ آن، چگونه بر هزینه‌ها تاثیر می‌گذارند. برخی افراد که به مهاجرت به اسپانیا فکر می‌کنند، قصد دارند برای زندگی در این کشور، آپارتمان خریداری کنند. برای خرید آپارتمان باید بودجه خود را بسیار افزایش دهید. هزینه خرید مسکن نیز بر اساس موقعیت آپارتمان مشخص خواهد شد. قیمت هر متر آپارتمان در مرکز شهر برای خرید، حدود 2.889.97 یورو است. اما اگر شما آپارتمان خود را در خارج از مرکز شهر و در قسمت‌های حاشیه‌ای خریداری کنید، باید به ازای هر متر مربع، 1.756.47 یورو بپردازید.

هزینه مسکن

مشاوره مهاجرت به اسپانیا

اکنون که اطلاعات لازم در خصوص مهاجرت به این کشور را به دست آوردید، باید تصمیم نهایی خود را برای مهاجرت به این کشور بگیرید. اما بهتر است قبل از تصمیم گیری نهایی، از مشاوره مهاجرت به اسپانیا استفاده کنید. بهترین راهنمای شما برای مهاجرت به این کشور، یک موسسه مهاجرتی معتبر است. موسسه مهاجرتی بالدانو می‌تواند برای مهاجرت به این کشور و انجام اقدامات قانونی آن به شما کمک کند. شما می‌توانید با استفاده از مشاوره مهاجرت به این کشور که توسط کارشناسان موسسه مهاجرتی بالدانو به شما ارائه خواهد شد، راهنمایی‌های لازم را برای انتخاب بهترین راه مهاجرت به این کشور، دریافت خواهید کرد.

کارشناسان ما می‌توانند به صورت حضوری، آنلاین و حتی تلفنی، مشاوره مهاجرت به اسپانیا را به شما متقاضیان ارائه کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی بالدانو جزء باتجربه ترین و ماهرترین کارشناسان کشورمان هستند. بنابراین لازم نیست نگران انجام کارهای مربوط به مهاجرت خود باشید. گروه مهاجرتی بالدانو از ابتدا تا انتهای این مسیر را در کنار شما خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره بالدانو

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!